piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przeprowadzka transport

hej, pytanko mam, ile może kosztować mniej więcej transport mebli, rzeczy z Kolna do Łomży, wraz z zniesieniem i wniesieniem - z 4 piętra, na 3
?

xxdarc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

kolejni z kolna boze..zostancie tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

zadzwon pod ten numer 514805123 gosc naprawde wie o co chodzi i co najwazniejsze jest tani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Też zdecydowanie polecam tak jak mlodyy131287 Zbyszka (514805123). Nie masz co szukać kogoś innego. Chłopaki zasuwają jak mrówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

zapraszam do kontaktu 604-508-451 na pewno się dogadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

ja bym raczej brała kogoś kto sie tym zajmuje profesjonalnie, bo tu chodzi o transportTwoich rzeczy, mniejsze ryzyko ze cos uszkodza albo zgubia :/

są firmy ktore dzialaja na terenie jakiegos malego rejonu a sa i takie firmy przeprowdzkowe, które działają na terenie całej Polski na przykład tu masz kilka takich firm:

https://aleo.pl/pl/produkty-i-uslugi?phrase=przeprowadzki+kraj&isExpandResults=true

z tego co sie orientuje to koszt dla okolo 100 km to 1000zl przewaznie, z wniesieniem rzeczy,dla tych trzydziestu paru kilometrow pewnie będzie z polowę mniej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

dzięki za odpowiedzi ;)

xxdarc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Ja również polecam Zbyszka solidna firma tanio sprawnie bez komplikacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Z 4 na 3 to niedrogo bo z górki i lżej. zrobią to za pół ceny.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Ja mogę polecić tą firmę bo wiem że robią przeprowadzki w Łomży. Przewożą meble po całej Polsce i Europie. Jak coś to można zadzwonić i się zapytać o koszty bo to już dawno było i nie pamiętam . Ich strona to : przeprowadzki-mazowieckie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Spytaj kretynie z tą reklamą. Kto o zdrowych zmysłach wynajmie firmę z innego województwa do przeprowadzki. Juz sam koszt dojazdu bedzie ogromny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Transport towarów to bardzo odpowiedzialne zadanie, właściciel takiej firmy odpowiada się za bezpieczeństwo przewożonego towaru trzeba wiedzieć jak przewozić odpowiedni towar, aby nie uległ uszkodzeniu lub całkowitemu zniszczeniu. Dlatego trzeba znaleźć dobrą firmę dostarczającą odpowiednie zaopatrzenie mające służyć bezpiecznemu transportowi towaru. Trzeba się rozglądać za odpowiednimi pojemnikami czy skrzynkami na piwo, które pozwolą bezpiecznie przewieźć bardzo delikatny towar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Wszystkie ważne informacje o najlepszych firmach transportowych masz na MaxMag: http://maxmag.pl/top-5-bezpieczne-zaufane-firmy-transportowe-w-polsce-porownanie-firm-transportowych/ - z nimi nie powinno ci być trudno dokonać właściwego wyboru. A że te największe firmy działają na terenie całego kraju (i często też poza nim), to wybór jest naprawdę szeroki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Wszystkie ważne informacje o najlepszych firmach transportowych masz na MaxMag: http://maxmag.pl/top-5-bezpieczne-zaufane-firmy-transportowe-w-polsce-porownanie-firm-transportowych/ - z nimi nie powinno ci być trudno dokonać właściwego wyboru. A że te największe firmy działają na terenie całego kraju (i często też poza nim), to wybór jest naprawdę szeroki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

to zależy od firmy, każda liczy sobie inaczej, ale warto postawić na sprawdzone i polecone firmy przez znajomych ;)




-------------
Portal randkowy - znajdź swoją miłość w sieci

Portal randkowy - znajdź swoją miłość w sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

to zależy od firmy, każda liczy sobie inaczej, ale warto postawić na sprawdzone i polecone firmy przez znajomych ;)




-------------
Portal randkowy - znajdź swoją miłość w sieci

Portal randkowy - znajdź swoją miłość w sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka transport

Nie lepiej skorzystać z usług firmy, która przeprowadzkami zajmuje się na co dzień? Tutaj: http://adexim.com.pl/cennik znajduje się cennik firmy, mającej swoją siedzibę w Warszawie (podejrzewam, że koszta są podobne, niezależnie od miasta).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org