czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wędkarstwo - Wasze hobby?

Witajcie? Kto z Was , z okolic Łomży wędkuje na pobliskich zbiornikach ? Wybieram się w sierpniu do Łomzy do rodziny i bardzo chcę wybrać się na ryby. Które zbiorniki możecie mi polecić i co na nich można złowić? Dzieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Witam kolegę.
Jeżeli chodzi o pobliskie zbiorniki to jest ich pod dostatkiem. Zaczynając od Narwi z atrakcyjnymi miejscami na połów większości ryb rzecznych jak również bardziej stojące wody czyli starorzecza. Niestety sam fakt że miejsca są nie znaczy że można coś połowić... W tym roku to już jest wogóle \"studia\". Nawet szalejące w tamtym roku krompie które łapało się dziesiątkami przy jednym wypadzie w tym roku skapitulowały i poprostu gdzies zniknęły. Z roku na rok jest coraz gorzej tylko nikt nie zna przyczyny... Albo przyczynę znają wszyscy tylko nikt o tym głosno nie mówi. Za to w tym roku ze zdwojoną siłą działają patrole straży oraz innych tzw. \"karciarzy\" co oczywiscie nie powinno być problemem o ile posiadasz zezwolenia do połowu ryb. Niestety jak to stwierdził mój ojciec... Kiedyś chodziło się na ryby, teraz idzie sie posiedziec nad wodą. Mimo wszystko polecam wszystkim młodym stojącym pod blokami ;) Za wędki i nad wodę ;) Pozdrawiam

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

\"Albo przyczynę znają wszyscy tylko nikt o tym głosno nie mówi\" - dobrze powiedziane !!! i tak jak kolega napisał ryb niema !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Bida i pozjadali.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

kol. Marecki \"na ryby się w Łomży chce wybrać\", a nie \"po ryby\". chcesz spokojnie posiedzieć i może coś złapać?
zapraszam nad Narew, na przeciwko \"Królowej Bony\". zakola fajne i na gruntówkę. zawsze krąp jakiś się \"zaczepi\". na szczupaki nie licz! no chyba, że \"szczęściarz\" jesteś!

połamania kija!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

PRĄD zabija nie tylko dorosłe ryby,zabija narybek,ikrę i pożywienie ryb takie jak ślimaki,pijawki itp.siatka ma swoje oczka i młoda ryba spokojnie zeń ujdzie.jak można liczyć na rybę w Narwi?z ów zbiorników tylko elektrownia się cieszy.ale ciiiiii,bo o tym się głośno nie mówi.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Tak to jest jak złodzieje wzięli w swoje ręce wody PZW.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

menda kempa dalej wkleja ... s.p.i.e.r.d.a.l.a.j s.u.k.o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

To świetnie, wspieramy cie, zbieraj dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

A co do ryb, to kiedyś w Narwi plywaly plotki ale pzw wypuściło szczupaki, szczupaki zjadly plotki a szczupaki zlowili wędkarze i nie ma nic, nawet klapie i ukleje zwialy przed pradem i siatami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Znajdziesz u Edka na przeciwko Circle k (Statoil) znacznie taniej i lepsze, mało tego na miejscu możesz przymierzyć i mają więcej funkcjonalnych kieszonek na przynęty i zanęty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Ostatnio byłem na rybach na Zalewie Siemianówka za Białymstokiem w stronę Białowieży tam sytuacja podobna 3 dni łowienia i jeden niewymiarowy szczupak na spławik tragedia.



_______




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Niespecjalnie z tym hobby. Do wędkowania trzeba dużo cierpliwości, a mi tego akurat brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

a co nas obchodzi odzierz wedkarska jak w Narwi w Lomzy nie ma ryb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Bardzo ciekawy wątek, chętnie dołączę się do dyskusji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

no i co wniosłeś jean?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Też mam już pierwsze wędkarskie doświadczenia za sobą. I bardzo spodobał mi się ten \"sport\", do którego wciągnął mnie mój kuzyn. Teraz tylko zastanawiam się gdzie w Łomży znajdę sklep z ubraniami wędkarskimi takimi jak te, bo wolałabym je zakupić w sklepie stacjonarnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Halo wędkarze jesteście tu jeszcze ? Ja oprócz wędkowania to moim hobby jest robienie własnych przetworów ostatnio wpadła mi super beczka do kiszenia trzymajcie kciuki bo niedługo degustacja pierwszego sortu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wędkarstwo - Wasze hobby?

Rychu68 to żeś zareklamował szrot. Dawno takiego badziewia nie widziałem. Pieniądze wyrzucone w błoto. Chyba chińczyki się nie popisali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org