sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Witam mam pytanko gdzie w przystępnej cenie w łomży mogę ozdobic kościół??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

ozdobic kosciol to mozesz kazdy abys miala za co, mysle ze ksiadz wyrazi zgode na ozdobienie kosciola .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

to to ja wiem chozi mi by polecic dobra i nie droga kwiaciarniee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

a to juz inna sprawa z kwiaciarnia:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Witam \"Kwiaciarnia Róża\" na ul Śniadeckiego 15 tel. 862182345. Ta Pani stroiła ołtarz w kościele o. Kapucynów na ślub mego syna bardzo ładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

https://pl-pl.facebook.com/KwiaciarniaBadylek Witam strona na fb mojej kwiaciarni. Teraz oferta jest również na terenie Łomży ponieważ od pół roku tu mieszkam zapraszam do kontaktu może akurat moje pracę się spodobają TELEFON 516-686-839 lub pod emailem projektdabkowska@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

tez bym sie zareklamowal ale nie mam kwiaciarni a po za tym na slubie albo sie oszczedza albo sie kocha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

... ja zdecydowałem się na profesjonalizm, wybrałbym kwiaciarnię \"Ogrodnik\" z Sienkiewicza - http://www.kwiaciarniaogrodnik.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Jeśli chodzi o dobra cene i wykonanie polecam kwiaciarnie Katarzyny Mateuszczyk na ulicy Kopernika 25. Ja bylam zadowolona z ronych uslug tej kwiaciarni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Przeciez ta kwiaciarnia istnieje od kilku dni :) Ale dobrze że jesteś zadowolona Ja długo szukałam zanim trafiłam na tą z której usług jestem zadowolona :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Ja skorzystałam z usług kwiaciarni z Zambrowa, ponieważ jest duża różnica cenowa. Komplet 2 bukietów do ślubu plus kwiatki w butonierki to cena od 200 do 350 zł max. Strojenie samochodu od 80 do 120 zł max. A kościół to chyba 350 zł o ile dobrze pamiętam. W Łomży w kwiaciarni za komplet bukietów pani zażyczyła sobie 800 zł więc różnica jest niesamowita, dlatego opłaca mi się pojechać do Zambrowa. Tylko nie wiem czy dowożą kwiaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Witam wszystkich
Ja kwiaty na ślub kupowałam w Łomży w małek kwiaciarni Zielono Mi i jestem bardzo zadowolona z ich usług :) Komplet 1 bukiet dla mnie, 2 średnie dla świadkowych, 1 mały dla dziewczynki, 5 butonierek (dla Pana młodego, świadków i tatusiów), 3 \"bransoletki\" z żywych kwiatków dla mam i dziewczynki + kwiaty na ołtarz, ozdobienie 2 samochodów i kwiaty dla rodziców i chrzestnej... chyba już wszystko wymieniłam :) Za komplet około 1200 - 1400 zł - dokładnie nie pamiętam, ale było to już dosyć dawno. Zdecydowanie mogę polecić :) i ewentualnie wysłać zdjęcia na maila. Kościół udekorowała mi znajoma gratis kwiatami sztucznymi na stojakach i tiulem, normalnie za takie coś bierze około 300 zł i też wyglądało bardzo efektownie :)
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Ogromnie polecam \"Tuberoza\" Kwiaciarnia Katarzyna Zabielska

tel. kom. 519 169 914

ul. Wyszyńskiego 6 lok. 40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Również polecam kwiaciarnię Róża, tanio a naprawdę ładnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

czy na rozwodach tez ozdabiaja sale sądową

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Autor: kapusta99910 sztuczne kwiaty czy zywe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Niejednokrotnie byłam na ślubach, gdzie kościół stroiła pani z kwiaciarni przy ul. Bema, kiedyś mieściła się w małej budce przy dawnej szkole drzewnej. Kwiaty na ołtarz -duże kompozycje i niedrogie moim zdaniem. Osobiście kwiaty miałam od Sztachańskich, jednak nie do końca byłam zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

UWAGA!!! Informacja dla wszystkich par poszukujących dekoracji na ślub i wesele (kościół, samochód, wiązanki itp.) - szczerze i z czystym sumieniem NIE POLECAM Kwiaciarni Beata Sztachańska w Łomży, ul. Nowogrodzka 250!!! Korzystałam z usług tej „firmy” i doznałam ciężkiego szoku!!! Co do charakterku właścicielki i jej podejścia do klienta, to można byłoby książkę napisać – w skrócie: chamska, nieprzyjemna, obcesowa, częstująca klienta drażniącymi uwagami i chcąca naciągnąć go na jak najdroższą ofertę. Mimo że przez telefon zapewniała, że na spotkaniu przedstawi propozycję na każdy portfel, to będąc twarzą w twarz nagle się okazało, że nie ma nic tańszego do zaproponowania! WTF?! Czyżby zaważył fakt, ze przyjechaliśmy do szanownej „pani” drogim samochodem??? Zastanawia mnie to mocno. Dopiero po przyjściu córki właścicielki doszliśmy do jakiegoś porozumienia. Wspomniana córka wytłumaczyła swojej mamie, że może chcemy skromniejsze dekoracje i nie możemy wydać takich kwot jakie ona nam proponuje. Gdyby nie córka, to w ogóle trzasnęłabym drzwiami i nigdy tam nie wróciła. Bądźcie czujni i nie psujcie sobie humoru przed ślubem utarczkami z nieprzyjemną i nieprofesjonalną osobą! Ostrzegam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

bardzo ładne dekoracje kościoła można dostać tu http://weseleznatura.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

won z reklamą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Tylko \"TUBEROZA\". Pani Katarzyna Zabielska ma ogromne doświadczenie i przede wszystkim dobry gust.
Naprawdę polecam.
ul. Wyszyńskiego 6 lok. 40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Najtaniej wyjdzie jak wypożyczysz dekoracje i samodzielnie udekorujesz :) My z mężem tak zrobiliśmy, wypożyczyliśmy tutaj http://www.big-day.com.pl/ a potem z rodziną dekorowaliśmy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Nie wiem czy widzieliście, ale ta kwiaciarnia ma przepiękne dekoracje kościelne:
http://www.kwiaciarnialublin.pl/dekoracje-kwiatowe/dekoracje-kosciolow

Na stronie jest spora galeria przykładowych prac kwiaciarni. Moim zdaniem w tak waznym dniu zdecydowanie warto jest zainwestować w naturalne kwiaty. To zupełnie inny urok niż kwiaty sztuczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dekoracja Kościoła w ptrzystepnej cenie -GDZIE??

Do kościoła może warto kwiaty zamówić na tej stronie - posłużą dłużej https://www.sztuczne-kwiaty.com/kategorie/bukiety/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org