sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przedszkola z gr. integracyjną

Witam,synek ma wskazanie do wczesnego wspomagania rozwoju a w Łomży są 2 przedszkola z gr.integracyjną. Jak wyglądają zajęcia w takich przedszkolach? Czy faktycznie one są? Czy może poszedłby do zwykłego przedszkola - w kazdym podobno jest logopeda... Nie wiem co robić bo do żadnego nie moze się dostać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkola z gr. integracyjną

Z tego co.wiem to z takim dokumentem każde przedszkole ma obowiazek takie zajecia zorganizować i dostaje na to fundusze. W praktyce roznie bywa.chyba do tego nie jest potrzebne przedszkole integracyjne. Ale takie grupy sa w Malym Artyście i w ptzedszkolu państwowym na spoldzielczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkola z gr. integracyjną

Do \"Mamci\"
Proszę o kontakt telefoniczny tel 606741343. W przedszkolu Nutka realizujemy
wczesne wspomaganie oraz zalecenia dotyczące kształcenia specjalnego. Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci zdrowe i niepełnosprawne( nie tylko z autyzmem).

www.dr-otis.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkola z gr. integracyjną

Dzieci zdrowe i z orzeczeniem płacą tyle samo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkola z gr. integracyjną

Dzieci z orzeczeniem płacą od 130 do 280 zł. Istnieje możliwość uzyskania dodatkowych dofinansowań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org