sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca Niemcy

Witam
Czy jest ktoś zainteresowany pracą w Niemczech w jakimś hotelu, sama zastanawiam się nad tą ofertą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

a co to za oferta skad?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

w hotelach praca ciezka 4-5 pokoji na godzine masz do sprzatniecia zapierdalasz jak wol za marne pieniazki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

pewne??

don't bogart that joint my friend...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

cv + zdjecie calej figury w bikini

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

to sie nadajesz

don't bogart that joint my friend...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

sherlock powiedz mi gdzie jest taka praca gdzie nie musisz zapierdzielać jak wół za marne grosze. To lepiej tu siedzieć bez żadnej pracy?
Proponują 17 zł za godzine, policzyli 3 pokoje na godzinę, mieszkanie opłacane przez nich.
Szukam osoby która też tem pojedzie w duecie zawsze raźniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

jestem chetny

don't bogart that joint my friend...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

dwudziestoparolatka1 sa takie prace co nie trzeba sie napracowac ,ale to wszystko zalezy od jezyka i twoich umiejetnosci ,ale zawsze zaczac trzeba od czegos poki sa checi . popracujesz zorjetujesz sie co i jak i zmienisz na cos lepszego .nie przeliczaj na zlotowki bo tam bedziesz placic w euro i znacznie mniej ci wyjdzie przy utrzymaniu sie ,pewnie to jakis typ co jeszcze bedzie mial kozysc z ciebie bo i agencje pracy placa najnisza krajowa co jest wysza od 4 euro szukaj osoby do duetu najlepiej chlopaka jakiegos oczywiscie nie fajtlapy bedzie bezpieczniej jak jedziesz w ciemno co jeszcze tam nie bylas, bo to roznie bywa za granica duzo jest oszustow i kombinatorow a polacy sa w tym najlepsi. zycze powodzenia na nowej drodze zycia za granica :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

Najniższa płaca w Niemczech to 8,5 euro na godz. Zatem wydaje mi się, że ta propozycja to kant. Poza tym ćwicz intensywnie sztuki walki, bo będą niespodzianki których nawet sobie nie wyobrażasz. Chyba, że jesteś zdeterminowana i będziesz się godzić na wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

17zł na/godz to baaaardzooo mało jak na Niemcy.Rozumiem że szukasz kogoś sobie do towarzystwa?A nie masz jakiejś koleżanki,lub kogoś z rodziny?Dam Ci dobrą rade,jeśli na 100% nie wiesz jak tam jest lub nikt z Twoich znajomych tam nie był to lepiej tam się nie pchaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

w niektorych hotelach dziewczyny zarabiaja nawet do 1000 euro tygodniowo ))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

dobra robota bo sie nie kurzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

Tak szukam kogoś do towarzystwa, we dwoje zawsze lepiej. Trzeba od czegoś zacząć, później może trafi się coś lepszego a jak nie to wróce i tak nic nie strace bo tu pracy nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

Sherlock zarabiają powiadasz tyle? Ale to chyba nie na sprzątaniu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

De.:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

Mnie zastanawia praca opiekunki osób starszych. Coraz więcej osób o tym mówi, że najkorzystniej pojechać do Niemiec. Nie wiem, co o tym myśleć, bo naprawdę chciałabym wyjechać. Trafiłam nawet na agencję pracy https://www.carework.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Niemcy

No tak, to najpopularniejsza praca za naszą zachodnią granicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org