czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Osk kamiński

Jak oceniacie tą szkołę nauki jazdy kategori B? Czy to prawda ,że 2 miesiące trwa teoria i praktyka kolejne 2 miesiące?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

nie prawda..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

jest tyle szkol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

A jak ogólnie jest w tym ośrodku u kamińskiego? Opłaca się tam zapisywać? ile czasu minęło zanim skończyliście sam kurs? W 2 miesiące da się zamknąć całe szkolenie, żeby można było przejść już do egzaminów? i za egzamin wewnętrzny się płaci? czy w cenie kursu jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Mi akurat trafił mi się spoko instruktor (w tej chwili zalozyl wlasna szkole jazdy, a z tego co opowiadal mial ciekawe przypadki kursantów jesli boisz sie jazdy czy cos) , reszty nie mialem okazji poznac to sie nie wypowiem , sam szef tez jest wporzadku. Ale tak jak mowia szkola jak kazda inna , kurs zrobilem przez wakacje, egzamin wewnetrzny jest darmowy jesli dobrze pamietam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Caly kurs kosztuje 800zl. Egzamin wewnetrzny kosztuje 50zl, ale wliczony jest w cene. Znam 2 instruktorow, ktorzy (z reka na sercu) moge powiedziec, ze sa naprawde spoko. Ja zaczelam tam prawko w maju (po majowce) i w nastepnym tyg mam egzamin w wordzie. Duzo zalezy od Ciebie samego, np. kiedy umawiasz sie na jazdy i czy jezdzisz godz czy dwie. Ogolnie osrodek rzetelny, dobrze naucza. I nie mowie tego tylko po sobie, ale znam mnostwo osob, ktore tam sie uczylo i zdalo bez problemow za 1 razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

rafal1298 i lomzyniaak ciekawe rzeczy piszecie, tylko nie do końca zgodne z prawdą, niestety...z autopsji wiem, że na zajęcia praktyczne czeka się dwa miesiące i nie ma to nic wspólnego z możliwościami i chęcią kursanta:( - tyle trwa teoria. A jak już zaczniesz jazdę, to licz się z możliwością przekładania jej z powodu, np. samochodu w serwisie - na kolejną czekałam dwa tygodnie. Sorry, taki klimat;) Jak ktoś ma dużo czasu i cierpliwości, to polecam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Oj Haiku troche sie mylisz.. Dostajesz terminy tzw.wykładów oraz numer do instruktora i umawiasz sie na 1 jazde kiedy TOBIE pasuje. I jakos ja jazdy nigdy nie mialem przelozonej :)
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

lomzyniaak, trudno rozpatrywać wypowiedź w kategoriach "mylisz się lub nie mylisz się", gdy dotyczy ona czyichś doświadczeń i faktów - one po prostu są i nic tego nie zmieni. Jak słusznie napisałeś na PIERWSZĄ jazdę umawiasz się rzeczywiście wtedy, kiedy TOBIE pasuje, a później to różnie bywa...Mój kurs trwał cztery miesiące:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

za duzo w ***** a za malo wkielni nikt firmy nie otwiera z nieswiadomosci a w dekle jesdzic i jeszcze raz jeszdzic iiiiiiiiiiNIE CPAC!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

kierowca rowezysto nie zostanie osrodkow szkolenia jest duzo sa rozne opinnie nikt nie otwiera firmy na przypal w tych czasach NIE PROWADZE NACPANEMU to sobie powiedzcie ,a potem sie zastanowcie POWODZENIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Włącz się do ruchu z dzisiejszym grouponem, podejmując naukę na kursie na prawo jazdy w OSK Gruszfeld.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 799 zł za kurs na prawo jazdy kat. B,
2) 899 zł za kurs na prawo jazdy kat. B z badaniami lekarskimi i podręcznikami,
3) 999 zł za kurs ekspresowy na prawo jazdy kat. B z badaniami lekarskimi i podręcznikami.

Kurs na prawo jazdy kat. B obejmuje 30 godz. teorii i 30 godz. praktyki. Kurs ekspresowy realizowany jest w ciągu półtora miesiąca od rozpoczęcia nauki.

OSK Gruszfeld
Instruktorzy OSK Gruszfeld z zaangażowaniem i uporem maniaka pomagają uzyskać pożądany dokument kat. B lub A, który uprawni do poruszania się po drogach. Dziesięcioletnie doświadczenie na łomżyńskim rynku, rozszerzone w ostatnim czasie o kursy na terenie Warszawy, przekłada się na szeroką grupę zadowolonych kierowców i wysokie miejsca w rankingach. Ośrodek dysponuje nowymi pojazdami szkoleniowymi marki Fiat Grande Punto, Skoda Fabia oraz Suzuki Gladius 650, organizuje kursy weekendowe i kursy połączone z wypoczynkiem w Biebrzańskim Parku Narodowym. Ponadto umożliwia wykonie zdjęć i badań lekarskich na miejscu, a także zdawanie egzaminu państwowego na terenie Łomży.
To jest to:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

ile kosztuje kurs na egzaminatora L

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Zdawałem egzamin u Kamińskiego tuż przed zmianą przepisów. Ogólnie organizacja była strasznie beznadziejna, po zapisaniu na kurs i odbyciu kursu teoretycznego jazde zacząłem dopiero miesiąc po wykładach i to jeszcze musiałem im o sobie przypomnieć ! Pani w blond włosach która jest tam instruktorką podczas próbnych egzaminów teoretycznych była dla mnie bardzo nie miła. W dodatku na prawo jazdy musiałem zapisywać się sam podczas gdy koledzy którzy uczyli się w innych ośrodkach mieli stanie w kolejce z głowy ponieważ pracownicy ośrodka robili to za nich. Poszedłem tam bo myślałem że jest to ośrodek na poziomie. Niestety bardzo sie zawiodłem.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Ja tam polecam Michała Lutostańskiego \"Lutek\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Ja tam na wykłady tylko raz poszedłem bo nie byly obowiazkowe, a w miedzy czasie mialem jazdy ,2x2 godz / tydzien. Takze nie czekalem tygodniami zeby zaczac kurs praktyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Nauka jazdy - Łomża tylko w OSK Gruszfeld.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osk kamiński

Szkoła Kamiński jest w porządku. Kurs sprawnie i bez problemów, egzamin tez zdałem za pierwszym razem> Dobrze uczą mają dobry sprzęt. Miła i profesjonalna obsługa w biurze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org