piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wycieczka rowerowa do Drozdowa

Łomża na rowery! :)
Serdecznie zapraszamy wszystkich rowerzystów na dzisiejszą wycieczkę rowerową do Drozdowa.
Szczegóły wyjazdu na profilu wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/481642701966072/

oraz na plakacie:


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycieczka rowerowa do Drozdowa

świetny plakat :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycieczka rowerowa do Drozdowa

Tak, żałuję tylko że na wycieczce nie było jego twórcy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycieczka rowerowa do Drozdowa



Drzemie w Tobie talent organizacyjny :-)))

O 10 informujesz, że wycieczka o 12. Pewnie były tłumy :-)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycieczka rowerowa do Drozdowa

Dla Twojej wiadomości powiem, że w pewnych środowiskach o wycieczce było wiadomo już od dwóch tygodni. Tutaj na forum nie ma sensu informować o tego typu wydarzeniach, bo zawsze znajdzie się jakiś maruda czy inny paplik, który tylko czai się aby kogoś opluć. Wszyscy narzekają, że w tym mieście nic się nie dzieje, a jak już coś się zadzieje to i tak znajdzie się ktoś, komu to się nie spodoba. Przypominam, że było to działanie oddolne, nie dofinansowywane z żadnych środków zewnętrznych. Pierre_Dolain pochwal się swoim talentem.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycieczka rowerowa do Drozdowa

DFX :)

I tu jesteś w błędzie :):)

Jak najbardziej podobał mi się pomysł i przez moment nawet pomyślałem żeby wybrać się z wami :)

No ale pośród kółka różańcowego o nazwie ŁKMŚ, od razu byłbym zauważony jako obcy i moja skromna osoba, psuła by wam doniosłą atmosferę przyjacielskich pogaduszek o żołnierzach przeklętych :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycieczka rowerowa do Drozdowa

Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś w błędzie... ale to standard.

ps. na co dzień nie rozmawiamy o twoich przodkach z ub, kbw, lwp (czyt. żołnierzach przeklętych) itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycieczka rowerowa do Drozdowa

A powinniście czasami o nich pomówić,bo nie byli gorsi od tych których wielbicie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycieczka rowerowa do Drozdowa

Mimo wszystko już teraz zapraszam na kolejną wyprawę, tym razem w drugiej połowie lipca do Nowogrodu. Oczywiście będziemy o tym informować na profilu ŁKMP: https://www.facebook.com/LomzynskiKMP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycieczka rowerowa do Drozdowa



Odrzuć precz wszelkie animozje i rób swoje. Podaj termin, a ja będę temat podbijał. Co Cię obchodzi jakieś pisanie forumowych hejterów ?

Chcesz coś zorganizować czy nie ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org