piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogłoszenie do pracy ANGLIA

W ogłoszeniach dot. pracy, rzuciło mi się w oczy ogłoszenie o poszukiwaniach 5 chętnych osób na wyjazd do gotowej pracy do Anglii. Co o tym myślicie? Napisałem wiadomość na mejla 2 godziny temu ale jeszcze nikt nie odpowiedział, dzwoniłem ale nikt nie odbiera. Ma ktoś jakieś info?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

praca to moze i jest,gorzej moze byc z placa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

jeżeli piszą że nie potrzeba NIN to praca na czarno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

ja miałem normalny kontakt z tym Panem poprzez maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

tzn ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

odpisywał na maile i mniej więcej wytłumaczył. odezwij sie do mnie na maila to powiem Ci coś więcej. bartekwygoda@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

Odezwałem się czekam na odp. Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

w takie ogloszenia to do smietnika jeszcze moze napisal ci ze z lotniska cie odbierze ,albo wplac depozyt przerobisz przy najlepszych wiatrach z miesiac i paa bez wyplaty haaaaa
powodzenia
ale naiwni sie i tak znajda jak nie ty to nastepny NIN sobie wyrob i po agencjach sie przejdz i znajdziesz prace a w takie ogloszenia netowe to nie na odleglosc tu predzej chodzi o twoje ostatnie zlotowki heeee ,ale probuj swiat nalezy do odwaznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

jankes cos wie bo to kozak z anglii skybroadband
i w sumie to fakt nie wiem po co ludzie szukaja w polsce pracowników jak w abglii tulu polaków ze szok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

jankes ma racje za duże ryzyko

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

chetne panie proszone o wyslanie cv koniecznie ze zdjeciem calej figury w bikini

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

bedzie zbior truskawek i pomidorow dodaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

moze to do odsnierzania poszukuja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

Myśleliście może nad tym, jak założyć firmę w UK, skoro już tam pracowaliście? Nic trudnego, bo w firmie http://cracovia.org.uk/firma-w-anglii/ możemy uzyskać pomoc. Nie tylko przy założeniu firmy, ale również w jej prowadzeniu, a w Anglii opłaca się mieć firmę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

to wyjedź tam i załóż a nie dziadujesz zarabiając na wklejaniu linków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

Cóż, jeszcze kilka lat temu WIelka Brytania była najbardziej opłacalnym kierunkiem oprócz Niemiec, jeśli chodzi o wyjazd na Zachód. Teraz zaś, w czasie Brexitu nic nie jest pewne. Ja przez wiele lat wyjeżdżałam z mężem do Szkocji, gdzie pracowaliśmy przy zbiorze warzyw. Opłaciło się i teraz cieszymy się własnym domem. Zamierzamy nawet postawić na fotowoltaikę - http://www.hewalex.pl/fotowoltaika/panele-fotowoltaiczne/ ale już teraz wyjazdu bym nie ryzykowała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

Cóż, jeszcze kilka lat temu WIelka Brytania była najbardziej opłacalnym kierunkiem oprócz Niemiec, jeśli chodzi o wyjazd na Zachód. Teraz zaś, w czasie Brexitu nic nie jest pewne. Ja przez wiele lat wyjeżdżałam z mężem do Szkocji, gdzie pracowaliśmy przy zbiorze warzyw. Opłaciło się i teraz cieszymy się własnym domem. Zamierzamy nawet postawić na fotowoltaikę - http://www.hewalex.pl/fotowoltaika/panele-fotowoltaiczne/ ale już teraz wyjazdu bym nie ryzykowała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenie do pracy ANGLIA

Osobiscie nie wiem czy pojechałbym do Anglii z ogłoszenia tego typu. Jasne,ze wiele takich ogłoszeń jest legalnych i prawdziwych ale jednak wielu jest oszukańców. Sam jestem zdania,że najlepiej jest wyjeżdżać do rodziny albo do znajomych, którzy pomogą nam sie zaaklimatyzować w nowym środowisku i znaleźć ewentualneą pracę.

Albo z urzędu pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org