sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siatkówka plażówka

Witam,

jest piękna pogoda, idealna do grania w siatkówkę plażową!

Jeśli jesteś chętny/chętna i lubisz siatkówkę, coś tam umiesz grać, to napisz swój e-mail w poście ;)

Dlaczego tu piszę, gdyż często nie ma z kim grać, zbierają się trzy osoby i brakuje nam jednej, a jak wiadomo w trójkę ciężko się gra...

Chodzi nam o dobrą zabawę, jesteśmy w wieku 17-18 lat, mili, zabawni i wyrozumiali ;)

Gramy na boisku przygotowanym do gry w siatkówkę plażową przy PG 8, lub jak kto woli przy SP 9, na starym Skate Parku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka plażówka

Ooo jutro mam zamiar wlasnie grać! :D może wpadne na te boisko właśnie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka plażówka

Hej Łomżanie!
Organizujemy obozy siatkówki plażowej z super trenerami. Zobaczcie ofertę:
https://kontrabeach.com/
Zapraszam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka plażówka

Cześć, jeśli lubisz zakłady, chcę Ci coś polecić. Wiele osób, które to robią, mówi, że robią to, aby uzyskać trochę więcej emocji podczas oglądania meczu lub meczu, niektórzy mówią, że po prostu się odprężają, ale w taki czy inny sposób chcą na tym zarobić, ostatnio natknąłem się na strona https://mightytips.pl/typy-bukmacherskie-pilka-nozna/ , na której można dowiedzieć się o strategiach obstawiania, przeczytać recenzje bukmacherów, aby wybrać najlepszą dla siebie i wiele więcej. Jestem dość ryzykowny i ta strona stała się dla mnie bardzo przydatna, więc postanowiłem się nią z wami podzielić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org