poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto do ekonomika??

kto mi podpowie czy warto iść na reklamę do ekonomika wydaje się fajny kierunek a u nas takiego niema a może ktoś już tam złożył papiery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto do ekonomika??

Warto. Na pewno nie bedziesz zalowal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto do ekonomika??

Idź lepiej do Drzewnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto do ekonomika??

ekonomik bardzo dobra szkoła jestem absolwentem. Kadra pedagogiczna myślę że najlepsza w swoim fachu jeżeli chodzi o przedmioty zawodowe. No i dobra atmosfera w szkole. Poza tym jak będziesz chciał iść na studia w tym kierunku to mogę zagwarantować że po ekonomiku łomżyńskim masz pierwsze dwa lata studiów tak naprawdę z głowy bo tylko powtarzasz :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto do ekonomika??

dzięki bardzo reklama na czasie mam nadzieje ze się dostane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto do ekonomika??

ty lepiej sie zastanow nad soba kim w zyciu chcial bys byc bo z tego co piszesz to nawed do OHP by cie nie przyjeli z twoja wiedza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto do ekonomika??

Autor: student91-21 (82.139.186.---) ty nie gwarantuj bo debilowi to mlotem nie wbijesz ogarnij sie i ucz sie dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto do ekonomika??

nie wiem z jakiego powodu nazywasz kogoś debilem . Może z autopsji . a ja wyraziłem zdanie o nauczycielach z ekonomika i ogólnie o szkole. Uczyłem się tam 4 lata w technikum i dobrze znam szkołę



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org