piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Witam, wszystkich będących na forum 4Lomza. Do zarejestrowania się i napisania tego postu, doprowadziła mnie dzisiejsza "przygoda" w sklepie z artykułami biurowymi. Sklep mieści się na ulicy Aleji Legionów na przeciw parku. Pobrałem z bankomatu 20 zł i postanowiłem zaopatrzyć się w płyty CD-R w wyżej wymienionym sklepie. Poprosiłem o sprzedaż 10 płyt marki Supratec (cena sklepowa 55 groszy za sztukę). Sprzedawca w okularach podał mi płyty, ja jemu jedyny banknot który miałem przy sobie w danej chwili. Odebrałem wydane mi monety o paragonie fiskalnym nawet nie wspomnę (a jest to przestępstwo skarbowe) - nie został wydany. Przy wyjściu ze sklepu coś mnie tknęło aby przeliczyć resztę. Jakież było moje zdziwienie - sprzedawca wydał mi z 10 zł. Wróciłem do sklepu i zwróciłem mu uwagę. Z jego strony usłyszałem w chamski sposób powiedziane że wydał mi dobrze z 10 zł. i co mnie najbardzej poniosło "uśmiech debila w okularach". Ja ze swojej strony rzuciłem mu na ladę resztę którą mi wydał i zapowiedziałem " piękną reklamę firmy". Oczywiście nie odpuszczę tego że nie wydał paragonu.

Właścicielom sklepu "gratuluję" tak wyśmienitej obsługi.

Mirek.O



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

tak tak to straszne nie mniej niz twoja zemsta ktora doprowadzi ten sklep do upadku a jego pracownikow do smierci glodowej a i ich wnuki bedo nekane przez kontrole skarbowe (co za debil reszte mu zle wydali i mega afere chce zrobic odrazu - nowy temat dla SE i Faktu

3773455

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Tam są dwa sklepy... o ktorym piszesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Trzeba tępić takich ludzi, bo raz i drugi im się uda, to będą robić tak dalej, a jak ktoś się im w końcu dobierze, to wtedy może zmodrzeją. A co do paragonu, masz prawo się o niego upomnieć i dziwię Ci się, że tego nie zrobiłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

I tak powinni reagować wszyscy klienci !.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Sklep w starej kamienicy, na przeciw parku. Dla mnie liczy się fakt jak zostałem potraktowany przez sprzedawcę. Proszę zwrócić uwagę że piszę o osobie sprzedającej w tym sklepie a nie o całej firmie.

Nie mogłem porozmawiać z właścicielem firmy, gdyż spieszyłem się do pracy. Lecz uczciwie poinformowałem o moich zamiarach osobę która mi sprzedawała towar. Jego postępowanie i komentarz jaki usłyszałem są "owocem" tego postu.

Pozdrawiam
Mirek.O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Ja bardzo przepraszam, ale zaopatruje się w tym sklepie od 2 lat i zostawiam tam parę zlotych ( np. dwa:) ) w miesiącu. Nie zauważyłem złej obsługi i złego traktowania.
Jak cos było nie tak to trzeba było pogadać.
Nigdy mi sie nie zdarzyło byc tam oszukanym, a kiedy kupiłem szpindelek płyt uszkodzonych ( wada fabryczna) wymieniono mi wszystkie, łącznie z tymi już wypalonymi


POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

MirekO, tam sa dwa sklepy, jeden po schodkach w dol, drugi bezposrednio z chodnika...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Przepraszam, ten do którego wchodzi się bezpośrednio z chodnika.

Pozdrawiam
Mirek.O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

hmm.... pan w okularach to chyba jeden z właścicieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

W takim razie gratuluje "sukcesów" w handlu.

Pozdrawiam
Mirek.O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Chłopie, tylko spokojnie. Z treści twego postu odczytuję, że kultury tobie to nie brakuje. Po przytoczonych przez ciebie epitetach sądzę, że wyskoczyłeś z "buzią" do sprzedawcy i dostałeś za swoje, a teraz zawracasz dupę innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Oprócz jednego porównania nie widzę w swoich postach epitetów. Pomimo że kupowałem w tym sklepie (były zmiany sklepów w tej lokalizacji), od tej pory nic nigdy w życiu u nich nie kupię. Innych chcących tam kupować będę ostrzegać.

Pozdrawiam
Mirek.O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Widziały gały jak brały resztę. W ten sposób nieuczciwi ludzie mogą próbować wyłudzić pieniądze , o co nie posądzam Ciebie. Mnie ojciec (były kasjer) kiedyś powiedział , że pieniądze lubią jak je się liczy , a co będę pamiętał do końca życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

no i wychodzi na to, ze
-ktos cie okradnie-twoja wina
-ktos cie pobije-twoja wina
ktos cie zgwalci-twoja wina
czy to tak trudno zlodziejstwo nazwac zlodziejstwem
jesli kasjer nie byl pewien powinien sprawdzic kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Mirek w pełni Ciebie popieram czy to jest Office Center?

Nie zostawiaj tej sprawy tak bez niczego, powinieneś to na Policję zgłosić, przecierz to złodziejstwo, jeśłi masz świadka na to to jeszcze lepiej jak najbardziej walcz o swoje pieniądze, nie dość że obsługa jest beznadziejna tam, jakby łaskę robili, ceny wywindowane!!, gwarancję na podzespoły i sprzęt to też im cieżko uznać , słyszałem wiele złego o tej firmie, naprawdę nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Arl: Ciekawe jak byś ty się zachował jak by się jakiś marny sprzedawczyk w okularach oszukał cie na kasę i perfidnie ci wpierał że tak nie było , ja to bym mu zdjął te okulary i "wydał napiwek"


Mirek jeśli sprzedawca nie wydał Ci paragonu, a tym samym nie nabił produktu na kasę fiskalną to tym samym oszukał US w skrócie, i podlega karze grzywny, poczytaj na forach prawnych. Mówi o tym Prawo konsumenta. To też oznacza że działają w szarej strefie i robi lewiznę na produktach tak jak na przykład taksówkarze niektórzy jeśli jeździsz, czasami nie nabijają wogóle na kasę tylko się umawiają lub włączają drugi licznik schowany w schowku nie zdarzyło ci się to nigdy ? . Masz prawo po swojej stronie więc twoja decyzja czy z niego skorzystasz,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

to jest ogólny problem naszego miejskiego handlu. Ty nic nie mozna w zasadzie konkretnego kupic tu wszystkoi trzeba zamowic i czekac i czekać. I w końcu i tak nie przyjdzie to co jest potrzebne.

stanos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

A tabliczkę z napisem " Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się" pamiętają? :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Pewnie, że pamiętają i taką tabliczkę można sobie wsadzić głęboko w swoje 4 litery, to jest również jedno wielkie bezprawie, całkiem niedawno uczyłem się o tym, nie zawachałbym się powiedzieć takiemu sprzedawcy w razie problemu o tej tabliczce czy o nie wystawianiu paragonu, czyli oszukiwaniu Urzędu Skarbowego. Można by tego Pana odwiedzić i sprawdzić czy wyda nam paragon. Po takiej akcji, na pewno zacząłby się bać oszukiwać i wsio byłoby ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

w kamienicy to za malo powiedziane bo sa dwa wlasnie w tej kamienicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

@dean84, przeczytaj CAŁY topic, pytałem już o to...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Witam, potwierdzam jest to sklep firmy Office Center. W jednym z postów padło stwierdzenie że ktoś kupuje w tej firmie od dwóch lat. Należy pamiętać że w tym lokalu prowadziło działalność gospodarczą pare firm z branży informatycznej. Pokusiłem się i odwiedziłem stronę internetową powyższej firmy. Oferta, szczególnie dotycząca serwisu - "powala z nóg". Z ciekawości, skontaktowałem się z firmami których logo zostało umieszczone na stronie (ochrona praw autorskich). W niedługim czasie zamieszczę odpowiedzi od producentów.

Pozdrawiam
Mirek.O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

MirekO wystarczy że złożysz doniesienie do Urzędu Skarbowego,że nie

otrzymałeś paragonu fiskalnego to biedy im wystarczy jak bóg kubie tak

kuba bogu???

waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Wydaję mi się Mirek, że odrobinę przesadzasz, należało przeliczyć pieniądze przy sprzedawcy wtedy nie było by żadnego spięcia, a co do paragonu to zupełnie inna sprawa, jeśli czujesz taką potrzeba zawiadom US.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Witam, dziękuję za radę. Od chwili obecnej nie biorę do ręki reszty w żadnym sklepie. Co dotyczy Urzędu Skarbowego, sprawę odpuszczę - jestem pewien iż od tej chwili firma Office Center jest najuczciwszym płatnikiem podatku VAT.
Oczywiście jak wcześniej pisałem, na stronie internetowej firmy jest kilka emblematów z logo znanych firm. Strona dotyczy serwisu sprzętu kilku znanych firm. Z moich danych wynika iż w serwisie tej firmy musi pracować "złota rączka" - żadna ze znanych firm nie ma w swojej ofercie tak bogatej oferty serwisowej. Poniżej odpowiedzi przedstawicieli firm krórych logo nieuczciwie zamieściła firma na tej stronie:

Sharp i Pan Artur Brzóska:
"Office Center nie jest naszym autoryzowanym serwisem.
Proponuje skontaktować się z firmą XEROMAX - ul. Mazowiecka 1/5; Łomża 086 218 94 29

Pozdrawiam
A. Brzóska"


Oki i Pan Jacek Kępka:
"Witam,

W załączniku przesyłam aktualne adresu naszych autoryzowanych punktów serwisowych.

Z poważaniem
Jacek Kępka
Asystent techniczny OKI

Najbliższy serwis: BIAŁYSTOK
CSS
ul. Kraszewskiego 30, 15-025 Białystok"

Sharp i firma Torell:
"Witam,
Nie jest bezposrednio naszym serwisem.

Pozdrawiam
Grzegorz Mazur
Torell"


Epson i Pan Tomasz Jaroszewicz:
"Witam,

Naszymi autoryzowanymi serwisami sa

DEA oraz AC Serwis

http://www.epson.pl/fileadmin/content/files/serivceCenterPDFs/Epson_RCS_Poland_041119.pdf



Pzdr, Tomasz"

HP i Pan Krzysztof Garncarczyk:
"Szanowni Państwo,

Uprzejmie proszę o kontakt z Działem Serwisowym HP pod nr tel./022/566-60-00.


Z poważaniem,

Hewlett - Packard Polska
Dział Informacji Handlowej"

Cannon i Pan Cezary Raubuć:
"
Witam,
Odsyłam Pana na nasze strony pod link, gdzie wymienione są autoryzowane serwisy.

http://www.canon.pl/gdzie_serwisowac/automatyka_biurowa/

__________________________________
Pozdrawiam,
Cezary Raubuć
Account Manager
CBS Reseller Partner Channel
Canon Polska Sp. z o.o."

Jak wszyscy widzą firma nawet w tym temacie wprowadza wszystkich w błąd (delikatnie mówiąc). Co dotyczy nielegalnego używania znaków chronionych, nie ja tego będę dochodził lecz przedstawiciele poszczególnych firm, których dobra zostały naruszone.

W sprawie sprzętu komputerowego, każdy kto kupił w tej firmie komputer z piratem a ma fakturę, proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam
Mirek.O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Mirek0: żałosny z Ciebie "mały chłopczyk" !! Ta cała Twoja zawistna akcja za problematyczne 10 zł to jak dresczowiec rodem z "Dziewczynki z zapałkami". Gdybyś zażądał paragonu przy kasie oraz przeliczył te pieniądze przy sprzedawcy to nie byłoby zapewne żadnych rewelacji. Sam osobiście Ci nie wierzę. Jeżeli myślisz, że ktoś otwiera firmę, żeby oszukiwać małe bezbronne dzieci na kilka złotych przy zakupie płyt CD to z politowaniem tego słucham. A propos: Twoja nienawiść ewoluje. Najpierw sam twierdzisz, że masz pretensje tylko do sprzedawcy a teraz już piszesz o całej firmie. Dlaczego taki brak konsekwencji?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Mirek, daj spokoj olać, Jeden wniosek, nie ma co tam nic kupować, i to poradź swoim znajomym. Bo jeśli takie przewały robią na "groszach" tu nawiązuje do Petera - grosz do grosz i będzie kokosza, to napewno większe przewały np księgowość lub US odchodzą. Ja osobiście robie zaopatrzenie albo na Bema, albo na Długiej , nazw firm nie podaje bo nie chcę im robic reklamy, ale o tym Offis to naprawdę legendy krążą :) Po raz wtóry - nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

Cześć chłopcy pieniacze!. Takiej zaciekłości, nienawiści to daleko szukać. Proponuję /pomimo wakacji /skierować swą aktywność na naukę- może na tym polu odniesiecie większe sukcesy. Do końca nie wierzę w te 10 zł, gdyż już od kilku lat nasza firma zaopatruje się tylko w tym sklepie i nigdy nie było rzadnych nieporozumień / wręcz odwrotnie -robimy duże zakupy dostajemy dobre ceny i gratisy a to w firmie budżetowej bardzo ważne/ Nie rozumiem jak można w ten sposób zionąć nienawiścią. MirekO czy teraz masz juz cel swego zycia- zniszczyć Office -żałosne!!.Zacznij sam zarabiać może trochę zapału i otworzysz własny interes to zobaczysz ile wysiłku kosztuje bycie na rynku I nie zapominaj iz Ci ludzie dają również zatrudnienie dla innych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

'nie wierzę w te 10 zł, gdyż już od kilku lat nasza firma zaopatruje się tylko w tym sklepie i nigdy nie było rzadnych nieporozumień /'

a Mirkowi chodzi, zeby nie bylo Zadnych nieporozumien
nie wazne, czy to 1 zl., czy 10, czy 100-ON na to zapracowal i to ON powinien decydowac, co zrobic z tymi pieniedzmi
byloby to nieporozumienie, gdyby ekspedient sprawdzil kase, ale mimo ze Mirek upomnial sie o swoje, ten nie zrobil nic
a swiadome przywlaszczenie pieniedzy to zlodziejstwo,
mnie nie cieszyloby, gdyby mnie ktos okradl, ale widac innym sprawia radosc bycie ofiara przestepstwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

dokladnie, powinni rozliczyc kase przy kliencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

bella. Ja w te opowieści Mirek0 po prostu nie wierzę. A wiesz dlaczego?? Każdej firmie zależy na kliencie. Cóż z tego, że oszukali (jak Mirek0 twierdzi) go na 10 zł. Zarobili na tym żałosne grosze i stracili klienta. Czyż nie lepiej systematycznie zarabiać na takim kliencie po kilka złotych choćby na tych kupowanych przez niego płytach ?? To jakaś historia z palca wyssana. I nie zdziwię się, jeżeli Mirek0 to jakaś zawistna konkurencja, która tym sposobem chce się pozbyć rywala !! Ale każde kłamstwo ma krótkie nogi !!!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na złodzieja ze sklepu z artykułami biurowymi z Aleji Legionów

o tym, ze to klamstwo, nie pomyslalam, ale tez nie ma pewnosci, ze to klamstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org