sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaki internet w okolicach?

Witam, mam pytanie mieszkam w domkach za strażą w łomży w okolicy Lipowej, i pytanie do was jaki macie internet w tych okolicach, aktualnie posiadam mobilny ale chcialbym założyć coś bardziej stabilnego, żeby móc podłączyć pod kompa, laptowa, wifi telefon czy do tv-ka, jaka firma tam może założyć internet jak jest z prędkością transferem i cenami? czekam na odpowiedzi z jakiej sieci macie internet i na jakiej zasadzie ;) potrzebny mi jest router jak wiadomo żeby móc korzystać z sieci wifi jak i pod kompa z kabla. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

Mam od kilku lat internet z Technika. Dość szybki. Jestem zadowolona. Cena 40 zł. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

Firma Technik na Kwiatowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

coś jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

Też mam z ul.Kwiatowej ponad 4 lata ale jest coraz gorzej.Powoli rozglądam się za zmianą operatora,gdyż na obecne czasy prędkość 512 kb/s za 40zł nie powala a i połączenia często zrywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

a to gdzie mozna wgle isc zeby zapytac co tu wgle mozna podlaczyc na osiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

Zobacz tu:
http://www.wybieramy.net/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

Może sąsiadów popytaj z usług jakich operatorów korzystają i na jakich warunkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

Mam z kwiatowej już kilka lat i chodzi dobrze i niedrogo. 40zł miesięcznie a te mobilne to LIPA brałem na próbę z polsatu i wcale to tak nie zasuwa jak reklamują. No i te limity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

fetzi a pytałeś o internet Tsunami?

numer kontaktowy 86 225 2345, albo www.tsunami.pl

na Lipowej powinien być zasięg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet w okolicach?

Zastanawiam się jeszcze nad firmą Avito z Al.Legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org