czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Hej, właśnie stanęłam przed dylematem sprzedaży mieszkania w Łomży. Problem polega na tym, że będę to raczej musiała zrobić "zdalnie" - nie mieszkam tutaj. Oczywiście rodzina pokaże, oprowadzi etc. Ale jakie media są najlepsze do tego, żeby się ogłosić, portale z ogłoszeniami, miejsca gdzie takie ogłoszenie może zawisnąć, agencje nieruchomości (ktoś jeszcze z tego korzysta)?. Oprócz znanego mi sprzed kilku lat 4lomza nic nie przychodzi mi do głowy. Pomóżcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

tytan nieruchomości, ale to chyba odpłatne, allegro, tablica, gratka :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

otodom jeszcze mi przyszedł do głowy :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Bez pomocy rodziny chyba nic z tego :) Portale to te, które wujek gogle wskaże, a miejsca? Hmm, może np. działy ogłoszeń w sklepach takich jak Kaufland, Stokrotka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

jak najtaniej - to szybko sprzedaż

albo jak najdrożej - to długo nie sprzedaż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Co to znaczy tanio/drogo? Ceny są przeróżne za podobne mieszkania/standard/metraż. Ciężko wyczuć jaka cena jest rynkowa obecnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Można też dać ogłoszenie w spółdzielni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

a co masz za mieszkanie i w jakiej okolicy? bo akurat kolezanka szuka mieszkania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

północ nieruchomości, polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

za 250 tys w bloku mieszkania nikt nie kupi

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

u mnie w bloku była taka sytuacja
sąsiedzi korzystali z biura nieruchomości, chyba tytana i dość szybko sprzedali bo wcześniej to męczyli się niemiłosiernie, sami byli za granicą ale to było rok temu.
rodzina ma swoje sprawy, po 2 tygodniach będą mieli dosyć pokazywania i odbierania telefonów - ja tak miałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Polecam MERITUM Nieruchomości na Legionów, sama sprzedałam poprzez to biuro mieszkanie, nie bylo zadnych problemow, wszystko jasno konkretnie i na temat.

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajni faceci.

Byla tu kiedys forumowiczka o nicku : wpm. Ona kupowala wszystko od reki i za gotowke :) A do nieruchomosci to miala wyjatkowego nosa hahaha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Jeśli rodzina nie będzie chciała to ze swojej strony polecam też Tytan nieruchomości, działają już bardzo długo i skutecznie, tylko trzeba słuchać ich rad co do ceny ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

ogłoszenia na tablicach,w spółdzielni itp.najlepiej z ceną za mieszkanie.Pozbędziesz się telefonów od ludzi coby darmo chcieli.a te pośredniki sporo zarabiają



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Jestem zainteresowana zakupem 3 pokoi--płacę gotówką


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Ładuj ogłoszenia gdzie tylko się da - prasa, internet (darmowe fora ogłoszeniowe, tablica, inne tego typu rzeczy) rozklejaj ogłoszenia na słupach :) Pocztą pantoflową też możesz wici rozesłać... A szukającym mieszkań polecam stronkę http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-glogow-malopolski.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Jak ja starałem się sprzedać mieszkanie to oprócz ogłoszeń zamówiłem trochę takich tabliczek http://www.trzyslowa.pl/tablice-tabliczki i bardzo dużo zgłoszeń dostałem. Rzucały się w oczy i były dobrze ulokowane. Zdecydowanie opłaca się w ten sposób spróbować, jeżeli oczekujesz szybkiego efektu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

a gdzie masz to mieszkanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Jak sprzedać? Wszystko jest kwestią ceny. Jak wystawisz cenę zaporową, to się możesz bujać długie lata. Przykłady w każdym portalu ogłoszeniowym, chociażby na tablica.pl. W ofercie cały czas te same mieszkania, a ceny wzięte chyba z kosmosu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Najlepiej dział "ogłoszenia" na 4lomza. Oferty wprost od sprzedających, bez żadnych pośredników i fantazjowania. Dzwonisz, za 15min jedziesz oglądasz, dogadujesz i targujesz się bezpośrednio ze sprzedającym i kupujesz. Ja poprzez 4lomza kupiłem mieszkanie i jestem bardzo zadowolony.
Wszystkie te biura typu TYTAN to jak agencje ubezpieczeniowe czy banki- ich celem jest robienie kasy z głupiego klienta.
Przy obecnej erze internetu, konkurencji na rynku i dostępu do informacji człowiek, który ma choć odrobinę inteligencji nie potrzebuje pośredników przy zakupie mieszkania czy udzielenia kredytu. No chyba, że ma za dużo kasy z którą nie wie co robić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

ja kupil 3 tez przez te forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

w starych budownictwach typu poludnie od 2400 do 2800 tak chodza a reszta to chytrzy ludzie co mysla ze sie dorobia na sprzedazy 1 mieszkania wyremontuje umebluje i mysli ze idjote znajdzie tera to kazdy ma swoj pomysl na remonty tzn jaka plytka jaka farba jaki mebel a nie wciskaja ludziom kit na takie mieszkania polecam rzeczoznawcow brac czesto zdarza sie material najtanszy na rynku co sprawia ze remont jest za 2 lata spowrotem a kowalski dal tyle pieniedzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Ogłoszenia na portale na pewno warto dawać, na jak najwięcej, bo tam trafiasz typowo do zainteresowanych ludzi. Możesz też skorzystać z http://www.prywatnaoferta.pl/, bo jak tam wrzucisz ogłoszenie, to od razu trafi ono nawet na 100 portali i masz z głowy dodawanie ofert i czas zaoszczędzony na jakieś inne formy promocji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Sprzedaż mieszkania w obecnym czasie to nie jest taka prosta sprawa. Chodzi o to, że na rynku mamy obecnie dużą podaż mieszkań. Patrzę na koszta kredytów hipotecznych na http://www.ehipoteka.com.pl/ranking-kredytow-hipotecznych.html i trzeba to podkreślić, że były one kiedyś tańsze. Z moich obserwacji wynika, ze większość ludzi czeka na rozwój sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Mylisz się. Akurat WIĘKSZOŚĆ ludzi to przystałaby naprawdę na każde warunki banku tylko nie mają zdolności i banki nie chcą im udzielić kredytu. Przyznanie kredytu hipotecznego to nie taka prosta sprawa i mało kogo stać na to w takim mieście, gdzie podstawą zatrudnienia są umowy śmieciowe, na czas określony albo w ogóle na czarno. Tak więc kolego większość ludzi to bez zastanowienia wzięłoby nawet gorszą ofertę banku, jeśli tylko miałaby na to szanse, bo to pozwalałoby im w końcu kupić swoje wymarzone M .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

A ta pozostała MNIEJSZOŚĆ to ludzie, którzy mają umowy o pracę na czas nieokreślony z w miarę przyzwoitymi dochodami oraz ludzie którzy przywieźli trochę pieniędzy z zagranicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Ja proponuję ogłosić to mieszkanie na portalu Ihouse:
http://www.ihouse.pl/ - jest to obecnie jeden z większych portali internetowych do sprzedaży i kupna mieszkań.
Sam kiedyś korzystałem z tablicy ale zauważyłem, że obecnie jest ona o wiele mniej wygodna niż kiedyś. Również to zauważyliście?
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Autor: Karp30 co ty wiesz pasozycie o zyciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

na stronie ŁSM jest możliwość dodania ogłoszenia nawet ze zdjęciami :

http://lsmlomza.pl/sekcja/ogloszenia-drobne-mieszkancow




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Oferta
Numer ofertygratka-189/2737/OMS
Cena130 000 PLN (2 692 PLN/m2) Negocjuj cenę
Kredyt
Oblicz swoją ratę w 22 bankach
Mieszkanie
Forma własnościwłasność
Powierzchnia48,30 m2
Piętroparter
Liczba pokoi3
Stan mieszkaniadobry
Kuchniaoddzielna
Powierzchnia dodatkowapiwnica

tanio jak barszcz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

prawda jest taka, że ogłoszenie trzeba wrzucić przynajmniej na kilka portali. jednym będzie się podobać gratka, innym tablica, tfuu olx :P, jeszcze innym ten ihouse. a jak się nie chce kopiować, to prywatnaoferta.pl, zapłacić trochę kasy i będzie się na większości serwisów ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

kupujecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Sprzedam pilnie mieszkanie M4 centrum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Dzisiaj dosyć ciężko jest sprzedać mieszkanie, tym co na pewno przyciągnie klientów oprócz atrakcyjnej ceny są ładne zdjęcia, może zainwestuj w profesjonalnego fotografa wnętrz np. http://michalmazurowicz.com/ ? Zdjęcia na stronie robia ogromne wrażenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

ogloszenie na 4lomza to podstawa sprzedaży w łomży. , kartka w oknie też sie sprawdzi! cena realna a nie z kosmosu i sprzedaz bez problemu.
unikać sytuacji w której rodzina mieszka w tym mieszkaniu i udostępnia do oglądania ( patologiczzna sytuacja w ktorej udostępniającemu nie zalezy na sprzedaży gdyż sobie mieszka w tym mieszkaniu za darmo :) )
w blokach z płyty też kokosów nie dostaniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Mieszkanie 2 pokoje do sprzedania ,oddzielna klatka i wejście ,ul. M.C. Skłodowskiej . Chętni mogą się zgłosić do Tytana w celu obejrzenia bo ja nie mieszkam w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Najlepiej samemu sprzedawać

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Ewentualnie jeszcze - http://tabelaofert.pl
Ze sprzedawaniem mieszkań jest teraz prawdziwa masakra. Chcesz dobrze sprzedać to musisz mocno zjechać cenowo - a i tak już jest tanio!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Yyyy co Ty za bzdury wypisujesz? Skąd Kampa niby masz takie informacje? Czy nie chodzi Ci tylko o to, aby pozycjonować stronę, którą podałeś w opisie?
Wręcz przeciwnie nieruchomości w Łomży trzymają cenę i w nowym budownictwie za wykończone mieszkanie trzeba już zapłacić ok. 4500zł za metr. W starych blokach z 1988-1990 roku ceny też się trzymają na poziomie 3000zł za metr. Mieszkania w stanie deweloperskim to też wydatek rzędu ok. 4000zł za metr.
Ceny w Łomży o dziwo są bardzo podobne do cen w Białymstoku.
A jak sprzedać mieszkanie w Łomży? Wystarczy dać 3 ogłoszenia. Jedno na otodom, drugie na 4lomza, a trzecie na olx.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Masz do wyboru albo iść do biura nieruchomości i niech oni ci szukają klienta, albo samemu dawać ogłoszenia, fajnie by było się pojawić w takich portalach jak np http://www.ofertus.pl/ tam sporo ludzi codziennie przegląda ogłoszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Żeby sprzedać nieruchomość oprócz wyróżnienia ogłoszenia, znalezienia pośrednika etc. ważne jest również, by w miarę możliwości odrestaurować lokal. Można odświeżyć ściany, a szczeliny w podłodze lub ścianach zamaskować specjalnym preparatem, np. takim: http://www.itbud.com.pl/produkty,iniekcje_cementowe.html W ten sposób zwiększysz szanse na sprzedaż jeśli znajdzie chętnych do obejrzenia mieszkania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

kupie każde mieszkanie w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

najpierw wrzuc na 4lomza i mylomza, jak nie pojdzie, gdzies do biura nieruchomosci

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Dodaj tutaj http://oglos24.pl/ogloszenia/all/all/150,mieszkania/1 do kategorii sprzedam mieszkanie, jest tam kilka ogłoszeń z naszego miasta, więc chyba warto umieścić swoją ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Nadal uważam, że najlepiej szukać mieszkań na stronie http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-lomza.html :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

z takim rynkiem pracy jaki posiada miasto Łomża będzie naprawdę ciężko..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

kampa powiedz nam jaka to dobra stawka za płatne wklejanie linków ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

Jejq ale was gryzie że ktoś coś poleca, chyba od tego jest forum nie?
Ja dodam od siebie ten portal http://oglos24.pl można z powodzeniem za darmo powiesić ofertę i jest sporo wyświetleń więc ludzie go przeglądają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sprzedać mieszkanie w Łomży?

spadaj trollu z tą ściemą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org