niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dywany

Witam gdzie w łomży kupie fajny tani dywan ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dywany

Z tyłu za PRYMĄ na Handlowej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dywany

najlepsze dywanyjakosciowo i najtansze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dywany

rowniez polecam na handlowej. szeroki wybor i mozliwosc dosc "godnej" negocjacji ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dywany

zgadza się tam jest bardzo duży wybór ale trzeba zwrócić uwagę co pisze pod spodem dywanu, a piszą bardzo fajne rady przynajmniej na moim na przykład takie że dywanu nie można prać tak jak większość z nas to robi czyli miska z wodą do tego płyn robimy piane i heja na kolanach ;) a nie które dywany tam zakupione niestety trzeba prać tylko przez szamponowanie przy użyciu gąbki piany o małej zawartości wilgoci 20-40C. I nie dopuszczać do przemoczenia wyrobu, ja tego nie przeczytałam i trochę przeczyściłam (plamę) gąbko zamoczono w wodzie i teraz mi się fałduje w tym miejscu i szczerze pisząc nawet go nie przemoczyłam. Wiem jedno co dywan z wełny to jednak dywan fakt trzeba dłużej zbierać pieniążki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dywany

Zawsze możesz też kupić dywan online, tak jak ja :) Tutaj https://dywanwdomu.pl sobie zobaczcie. Mają w tym sklepie naprawdę duży wybór dywanów. Mi najbardziej podobają się dywany z Turcji, takie płasko tkane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org