poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Neurologia Łomża

Dziękuję bardzo personelowi oddziału neurologi łomżyńskiego szpitala za opiekę i leczenie mnie w dniach 02-07 maja (sala nr 8).
Pobyt natym odzdziale to sama przyjemność. Na każdą prośbę chorego obsługa reagowała natychmiast. W sposób szczególny pozwolę sobie wyróżnić Dr Beatę N.za dobroć i fachowość w niesieniu pomocy choremu. Tej pomocy z ktorej ja skorzystałem.
Gratuluję jesteście personelem o gołębim sercu i myślę, że nikt z czytających ten post nie posądzi mnie o wychwalanie bezcelowe. Ja napisalem tylko to co tam mnie naprawdę spotkało i życzę każdemu kogo zły los skieruje do szpitala aby miał taką obsługę jak ja.

Miroslaw z MPK



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurologia Łomża

Jestem za, bo też doświadczyłem ich opieki w zeszłym roku:)

Dziewczyny i chłopaki jesteście SUPER :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurologia Łomża

"Obsługę"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurologia Łomża

Popieram! Ja leżałam przez 10 dni na początku 2010 r. i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem lekarzy i pielęgniarek - naprawdę starali się ustalić, co mi jest, wykonali sporo badań, a przy tym cały personel - od pań, które sprzątały i przynosiły posiłki po lekarzy był bardzo życzliwy. Piszę, że byłam pozytywnie zaskoczona, gdyż miałam w pamięci niesympatyczne sytuacje, gdy parę lat wcześniej leżał tam mój dziadek.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurologia Łomża

Za obsługę powinni sie obrazić a nie byc wdzięczni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurologia Łomża

Za obsługę bo naleczeniu się nie znają!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org