poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czekali, czekali i doczekali sie

Witam. Szanowni Panstwo, czy nikt nie potrafi zauwazyc ze zyjemy w ustroju ktory bardzo przypomina czasy glebokiego Gierka? Lipski, Mietek i inni odbieraja laury, podziekowania i medale za jakies smieszne budowle ktore powstaly z zabranych nam wczeniej podatkow. Ja rozumiem jakby oni sie postawili i takie cos zbudowali dla mieszkancow za swoje ale to co sie dzieje wola o pomste. Powinni dostac 13stke, 14stke i 15stke za to czego dokonali, niebywaly sukces. Nie brakuje Wam prawdziwej wolnosci? Tak aby wybrac czy chcemy byc w Zus czy w prywatnej firmie, czy wolimy to czy inne ubezpieczenie zdrowotne? Ta cala Unia to ZSRR version 2.0. Ludzie glosujcie na KNP Janusza Korwina Mikke jesli chcecie wolnosci. Nie wierzcie w to jak media go pokazuja, robia to specjalnie bo on chce ten uklad rozwalic. To zaden pajac, zaden oszolom, On jest naprawde bardzo madrym facetem ktory chce przywrocic w Polsce normalnosc i wolny rynek i spowodowac to ze inni beda do nas do pracy przyjezdzali tak jak kiedys. Mam nadzieje ze nikt juz nie zaglosuje na Po,Pis,Psl,Sld, czy Twoj ruch. Nie dajcie sie oszukac, wykluczcie te partie i glosujcie na innych!!! Chyba ze lubicie jak inni sie bawia za wasza kase. Pozdrawiam i zycze glebokich przemyslen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czekali, czekali i doczekali sie

Aha. Nie czytałem. Spieprzaj na polityke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czekali, czekali i doczekali sie

jeszcze jakiś tam hymn unii carskiej, wybory idą czas pokory

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org