poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Projetkant - Hydrauliki

Witam potrzebny projektant do zaprojektowania hydrauliki do budynku w okolicach Łomży , czy ktoś ma do polecania - proszę o namiary .

monika12321

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projetkant - Hydrauliki

jaki budynek? a potrzebny Ci wykonawca czy tylko chcesz zrobić projekt przyłącza i instalacji wew? w Łomży jest masa projektantów : Kaliś, Wasilewski, Zarzycki, Duda, Ciszewski, trudno nawet wszystkich wymienić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projetkant - Hydrauliki

i wszytsko do jednego kosza moza wpakowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projetkant - Hydrauliki

oj raczej nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projetkant - Hydrauliki

dziękuje tylko projektu hydrauliki mi brak resztę mam już ogarnięto pozdrawiam

monika12321

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projetkant - Hydrauliki

W projekcie domu masz na pewno projekt połączeń hydraulicznych. W trakcie budowy wiele tematów i tak jest zmienionych.
Jedynie czego zazwyczaj brakuje to projektu ogrzewania podłogowego + zapotrzebowania na ciepło poszczególnych pokoi.
Projekt taki dla własnego domu wykonałem samodzielnie w odpowiednio do tego przystosowanym programie i wszystko jest jak należy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projetkant - Hydrauliki

Powiedz, ze bez "papierow" przylacze tez se sam zaprojektowales :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projetkant - Hydrauliki

Zależy o jakim przyłączu jest mowa. Ja wykonałem projekt ogrzewania podłogowego i po części centralnego ogrzewania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org