piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sun of Jamaica...

... mi się marzy :) choć w sumie wystarczyłoby sun of Mazury lub of Baltic ....:)

a tymczasem do .... (jak to pisze frotka) tyry (?)

So many nights I woke up out of aDream
A dream of blue seas, white sands,
Paradies birds, butterflies, and
Beautiful warm-hearted girls

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

......albo na egzamin.

Tylko powiedz, po co takimi tematami forum, i tak już zaśmiecone, dobijać.

-----------------------------------
Uważam, że należy opodatkować wszystkich, którzy stoją w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Zovo, ogólnie zgadzam się z Twoimi postami ale tym razem chyba nie masz racji... Tiger napisał co Mu w duszy "zagrało". Na tle innych postów tych ociekających wyzwiskami, ziejących nienawiścią lun będących przykładem megalomanii, taki post o marzeniach wakacyjnych byłby całkiem miłą "lekturą". Człowiek czytając może chociaż na chwilę oderwał by się od szarości dnia.

Piszcie swoje marzenia więc :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

I don't like Sun ;/

Ktoś jest ze mną?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Markac chyba nikt. Jak można nie lubić słońca!!!

...a mnie się marzą Indie...:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Och, Malachicie - jeżeli to miałby być topic o marzeniach to ja sie w zupełności nań zgadzam. Po prostu Tiger nie do końca zaznaczył, o czym miałby on być dlatego przyjąłem, że to coś podobnego do "Jak dobrze wstać skoro świt" założonego również przez Tigera, tylko, że traktujący "Jak źle rano..". Z braku laku mogłem się mylić, więc jeżeli Tiger wróci z tyry i napisze, że "tak, to ma być topic o marzeniach" to ja wtedy czteroma łapema się podpisuję, iż ok.

Natomiast mi się marzy brak głodu na świecie, wynalezienie szczepionki na AIDS, perpetuum mobile, wygranie mundialu przez Polaków oraz to by kółko różańcowe z Zakrzówka było stać na domenę (wcale nie tak tanią) www.kolkorozancowezzakrzowka.pl.

-----------------------------------
Uważam, że należy opodatkować wszystkich, którzy stoją w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Kierat - szkoła, kierat - szkoła i jeszcze dziś egzamin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

te forum i tak już jest zaśmiecone... kolejny głupkowaty temat niczego nie zmieni na gorsze hahaha

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

...a mnie się marzy spokój w czasie gorączki przedślubnej i zdecydowanie mniej parny dzień w TEN dzień.

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Jak dobrze jest mieć świadomość, iż na tym forum jest spore grono ludzi, którzy doskonale wiedzą o co chodzi w temacie bez konieczności dopisywania "didaskaliów" :) zovo - temat "jak dobrze wstać skoro świt" to nie tylko poranne marudzenie niewyspanych ludzi ale w głównej mierze przemyślenia, rozmowa ludzi, którym akurat wypowiedzi w tym topicu sprawiają przyjemność bez względu na jego tytuł - z czego (nie ukrywam), bardzo się cieszę. Podobnym zainteresowaniem cieszył się temat Allinki "Sen" choć w nim również często (w kontekście tematu) pisano o przysłowiowych czterech literach niejakiej Maryny ...

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Rzeczywiście, ludzi cieszą rozmowy o szanownej instutucji wspomnianej przez Tigera Maryny głównie dlatego, że mają serdecznie dość kłopotów dnia codziennego, pragną oderwać się od nich choćby na chwilę i przekonać samych siebie (choćby przekonanie to miało być złudne) o istnieniu jasnych stron życia (i księżyca :)). Z tych samych powodów kobiety czytają romanse, a mężczyźni chodzą do kina na "Matrixa", choć z tego również nie wynika żadne rozwiązanie gnębiących świat problemów.

Byłam z Markacem jakieś 1,5 godziny temu, ale odkąd weszłam do chłodnego, klimatyzowanego pomieszczenia I spowrotem like słoneczko! :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Jak to dobrze ,że są tematy rozumiane tylko przez pewne grono osób...jakie to pokrzepiające:)))

Pozdrawiam.

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

...o jakże miło się wzajemnie poadorować:))

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Jakże inaczej wyglądało by nasze forum gdyby odpowiedzi na przeciewstawne argumenty wyglądały by jak odpowiedz Zovo na mój post, odpowiedz pełna kultury, bez wycieczek personalnych i jeśli krytyka to konstruktywna.
Moim forumowym marzeniem jest by zrozumieli Ci co nierozumieją.

Pozdrawiam was.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

czasami po prostu nie chce się rozumieć...

a na Jamajce jest kilka ciekawszych rzeczy niż słońce :)
a poza tymi ciekawymi rzeczami to bród, smród i ubóstwo...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

...czyli to samo co u niektórych w umysłach...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

SameOne byles?? widziales?? bieda ?? nedza?? produkt pkb na jednego mieszkanca jest wiekszy niz w polsce :)))


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

K69: Ty zapewne byłeś buahahaha

produkt PKB może jest i większy, ale to głównie dzięki turystyce...
wypasione pięciogwiazdkowe hotele sąsiadują ze slumsami...
pieniądze idą do niewielu osób, a większość społeczeństwa klepie biedę...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Mam pewną myśl! Żeby zażegnać Wasze spory mam propozycję. Opiszcie miejsca w których byliście. Swoje własne przemyślenia. Plusy i minusy danego miejsca.
Forumowicze dowiedzą się czegoś ciekawego i nie będzie to cukierkowa informacja z przewodnika.

Pozdrowionka:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

Wakacje ?
Mazury na jachcie. Kto pływa, ten mnie rozumie, prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sun of Jamaica...

ja nie bylem wiec sie wypowiadam tylko na podstawie danych statystycznych a swoja droga w polsce tez sa wielkie dzielnice slamsow tylko nie jest to az tak naocznione


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org