czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca za granica

Szukam osob ktore pomoga w znalezieniu pracy za granica typu. gary(zmywanie) produkcja ,pakowanie sortownie itp.Chodzi o miasto moj email florida233@wp.pl dowolny kraj kazda praca oprocz zbieractwa lub moze ktos tez chce jechac razem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

ahahahahahahaha.... wybierasz się kolego jak sójka za morze... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Z tego co wiem kazdy twoj post jest ;nieladny ;ciekaw jestem co ty robisz i gdzie sie wybierasz pod posredniak za kuroniem chyba!????/

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

"nieładny" - hahah ojej ale urzekło mnie to co piszesz. Spać nie mogę po nocach... Nie interesuj się co robię. Na pewno nie jestem takim idiotą, żeby szukać pracy za pośrednictwem tego forum, zakładać tutaj codziennie tematy i pisać ciągle te same bzdury. Ogarnij się koleś i honoru miej trochę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

a kto napisal "na przeciwko" haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Ooooo! mój zdesperowany "przyjaciel" bez perspektyw ;) Co tam słychać? Bardzo zmęczony dziś po pracy? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Mietek 1234 skoro nie masz nic konkretnego to przynajmiej nie komentuj swoimi wyposinami dla ciebie widac honorem jest zycie na garnuszku jak to napis ali inni o tobie twoje komentarze naprawde mnie walą. A pisac bede ile mi sie spodoba!!!

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Tylko ciamajdy życiowe i nieudacznicy tacy jak Ty twierdzą, że żyją w Polsce na garnuszku. U szwaba też będziesz ciamajdą życiową i nieudacznikiem, który nadaje się tylko do (jak to sam napisałeś) : "typu. gary(zmywanie) produkcja ,pakowanie sortownie itp" -hihihihi. Ciekawe perspektywy widzę i ambicje... ;)
I to mówi człowiek, który uważa, że u Szwaba zmywając gary nie będzie żył na garnuszku... :D porażka. Ty chłopie nawet w San Marino żyłbyś na garnuszku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Wzywam do pomocy lukasooo i innych. Atakujcie mietka postami mietek mnie wk ;;;ia co wy na mietka powiecie

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

padłem............... buahahahahahaha.............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Jak ktos jest sam malo wart to nigdy nikogo nie poszanuje!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

mietek to ***** zyciowa cale dnie na 4lomza, dowartosciowuje się wypocinami, za duzo american sweet dream sie naogladal i bajki pociska jak mu sie zyje pieknie w polsce a w prawda jest taka , ze siedzi na darmowym internecie i prosi mame o 10zl na weekend bo chce zaprosic kolege na parowe w bulce na pol hehe, mam info o mietku z pierwszej reki, sasiad go sprzedal , ze u mietka firanka w oknie tylko chodzi, mowia na niego Pierwsza Kapusta Osiedlowa w skrocie PKO :D
TO WLASNIE TWOJE URZEDNICZE STANOWISKO , WSZYSTKO SIE WYDALO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Jakby mi się źle żyło to bym zrzekł się obywatelstwa i wyjechał szwabom gary zmywać jak kolega jurek12 :D Może tam wykonując taką pracę lepiej by się mi żyło... :D
Darmowym internecie? Stary w Unii Europejskiej jesteśmy i mamy 2014 rok! Tylko idiota teraz płaci za internet! :D Rzeczywiście w to miejsce wolałbym zjeść kilka bułek z parówką :D Za internet to ja płaciłem jak Ty miałeś Nokię 3310, a teraz są inne czasy nawet w Polsce :)
Yhy... lubię tak sobie czasem wyglądać za okno i obserwować jak ludzie Twojego pokroju rowy kopią... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

PKO haha ale pocisk :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

mieciu ale ty przeciez komuchem jestes i nie powinienes korzystac z "darow" unii a co najzwyzej z gazu od ziomkow ze wschodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Chilu ty to jestes talent!!!!rylem ze smiechu a mietek to zawsze najmadrzejszy za internef nieplaci itp. A tak na prawde jego zaklad pracy to pup lomza lub ciucholand bo jakie sa inne w lomzy tylko te i prosi o 5 matke na bulke z parowka chilu pozdrawiam

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Niemcy, Ronnenberg, Fach Kraft , www.poloniahannover.de, polecam

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Może tak, a może nie... w każdym razie nie zamieszczam postów na 4lomza w których proszę o pomoc w załatwieniu pracy polegającej na zmywaniu garów u Szwabów... :D niżej niż ty chłopie jest tylko dno i wodorosty ;)
Wolałbym już naprawdę pracować w tym ciucholandzie polskim niż po szwabach gary zmywać hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

PKO i wszystko jasne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Mietek1234 jesli chodzi o mnie to bylem 8razy za granica. Wodorosty i dno zostawiam tobie bo takich ludzi trzeba szanowac co pracuja zagranicadlaczego bo nie zyja na socjalu tylko w pocie czola haruja na kawalek chleba a ty co powiesz nam prosisz mamunie o 5taka na impreze jak napisal chilu ktorego pozdrawiam mietek1234 opamietaj sie !!!nie masz pojecia o zyciu to nie p###ol glupot!!!

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Nie mam 15 lat chłopaku, żeby mieszkać z mamusią i brać od niej 5taka na imprezę :)
Nie wiesz kim jestem i jak żyję to nie strzelaj i nie wymyślaj, bo i tak nie strzelisz :)
W każdym razie ja wiem o Tobie jak żyjesz i jaki jest Twój status społeczny. Marny jest i naprawdę dno i wodorosty. Trzeba być naprawdę strasznym desperatą, żeby szukać pracy na zmywaku u szwaba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Panie Mietku zbedne dyskusje ,prosze trzymac fason(nie pije prowadze)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Masz rację :) pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Hmmm dobra robota bedzie wazniejsza niz gadanie czy pisanie wescie sie chlopaki w garsc ,klotnia nic nie zdzialamy!! - glowa,kultura predzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Pan mietek jest starsza osoba jak Pan Egzorcysta trzeba ich szanowac, a swoje wnioski z tego wyciagnac ,zle nie mowia czesc racji maja ,tez bym sie wtrocil swoim wiekiem ,ale tego nic nie zmieni ,trzeba rwac zycie jakie jest.


Panie Mietku chlopak ma checi niech pan mu nie broni ,mielismy swoje lata (bestresowe wychowanie).Badzmi ludzmi i szanujmy mlodziez ,a co nawaznikejsze trzeba sie samemu poszanowac zeby innemu przetlumaczyc!

Pozdrawiam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Zrobiliscie z mojego postu smietnik onanio i jankess choc dali jakies konkretne strony za co dzieki reszta to p##lenie glupot i tyle do mietka jak bys nie mial za co zyc to byc szwabowi i innemu jeszcze d####e wylizal dla mnie nie znasz zycia pomocy z ciebie zero tylko madralowania pelno ja takich omijam wiecej nie pisz na moim poscie ja ma z tylu twoje postyi madrosci!!!!!!!

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Juruś śmietnik to ty robisz z tego forum zakładając takie tematy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

JankesJo szanowac ? jak ktos nie szanuje innych to jemu tez sie nie nalezy szacunek !!!! PKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

No bardzo dobry bank, podobno Polski :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

nom bank przyjazny społeczeństwu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

mietka z jego dobrobytem nalezy pozostawić w spokoju.
Skompromitował się dostatecznie w innych tematach dotyczących pracy za granicą.
mietek w Łomży zgasi swiatło i pojedzie myć gary u Polaków pracujcych za granicą. Bo do obcokrajowca nie będzie miał szansy się dostać

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

interesuje cię mycie okien w autach na skrzyżowaniach w Islandii?
skontaktuj się z użytkownikiem@ jarekducha (---.emax.is)

on już zarobił na spłatę zadłużenia w ZGM , teraz wraca do Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Do egzorcysta a co on bedzie robil w lomzy????? Robil dzieci na wychowanie mopsu czy nastepne dlugi w zgmie????
A ty skontaktuj sie z pup moze juz mietek ci kuronia podlicza

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

hahaha

Autor: jurek12 (---.play-internet.pl)
Data: 17-04-14 19:24

Wzywam do pomocy lukasooo i innych. Atakujcie mietka postami mietek mnie wk ;;;ia co wy na mietka powiecie
//////////////////////////////////////


wezwij śmieszny dzidziusiu i tego beneficjenta Caritasu i MOPSu @ jarekducha (---.emax.is)

albo mamusi idż się poskarż że ci ktoś język pokazał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

hahahaha, dobre! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica


Autor: jurek12 (---.play-internet.pl)
Data: 18-04-14 13:42

Mietek1234 jesli chodzi o mnie to bylem 8razy za granica.

/////////////////////////////

i zawsze wszystkie mosty za sobą spaliłeś?
wszędzie cię poznali i nikt już nie chce z tobą pracować?






Autor: jurek12 (---.play-internet.pl)
Data: 19-04-14 10:29

Kto ma niedrogo do sprzedania rower goral w pelni sprawny meski


odp: ---mam na sprzedaz 300 zl


Autor: jurek12 (---.play-internet.pl)
Data: 19-04-14 12:54

A cos tanszego musi byc w pelni sprawny mam duzo wage

/////////////////////////////

8razy za granica- to nawet 300zł na rower nie zarobiłeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Egzorcysta po co te ironiczne pytania? Przecież gołym okiem po postach widać, że ten gość to zwykła oferma życiowa, która żre chleb bo zmywa gary u szwabów... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

jakby chociaż to potrafił dobrze robić to by tu teraz nie płakał

żadna praca nie hańbi ale jak ktoś ma dwie lewe ręce to i tu i tam będzie mu żle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Egzorcysta dwie lewe rece to ty masz jak twoj kolega miecio zeby kogos ocenic to trzeba znac fakty jak.ty plakales u mamusi to ja dawno w kanadzie robilem i to 3 lata!!!wiec nie oceniaj po sobie innych! Koncze te glupie posty banda idiotow

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

fakt jest fakt : 8 razy za granicą, 3 w Kanadzie i na rower za 300zł cię nie stać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Ale jak może go stać jak on za tą granicą gary zmywał.... Zarobił trochę Euro, wrócił do Polski i miał chociaż za co chleb jeść. Teraz chleba znów brakuje i ogłasza się tutaj, że ktoś mu załatwi zmywanie garów u szwaba. Ach prymityw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Prymityw, to okreslenie zarezerwowane dla cIEBIE mieciu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

miecia szfagier wzial, i jest w siodmym niebie ze u niemca juz 15 lat w jednym chlewie robi

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

******* dalej nie masz na chleb ,

mietek ,

żadna praca nie hańbi ale jak ktoś ma dwie lewe ręce to i tu i tam będzie mu żle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

kur,wa zaraz i szczaw będziecie zbierać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

albo kasztany i żołędzie :D haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

brawo MIETEK , w koncu dorobiles sie internetu z play'a . SZACUN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Nie... Po prostu i tak jestem zmuszony go używać dopóki umowa się nie skończy. Tamtego używam więc na tablecie, a playa na lapku :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

A odnośnie dorobienia to masz rację niczego się nie dorobiłem, bardzo mało zarabiam, mieszkam u rodziców i jeżdżę Golfem 3... Jeśli poprawi Ci to humor i jeśli będzie Ci przyjemniej paleciak ciągać w robocie albo łopatą machać to dodam jeszcze, że Polska to zjebany kraj, nie widzę tu dla siebie żadnych perspektyw i trzeba będzie chyba pomyśleć nad wyjazdem do Niemiec na jakąś pracę sezonową... ;) Pozdrawiam ziomuś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

pozdro mietek tlusty napletek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Autor: Egzorcysta

Mendo burakiem to ty jestes. Nie szanuje takich CHWASTOW co nie sa wrazliwi na krzywde ludzka tylko wyrywam takie CHWASTY Z KORZENIAMI.

Dług mieszkania w ZGM Karolwolf 23 14-04-14 00:48

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=659770&t=659770

Odp. na post j.w. zalozylem post- Dodatek mieszkaniowy w Lomzy.

W poscie napisalem ze w Gdansku kwota zadłużenia nie jest brana pod uwagę podczas oceny wniosku i nie wpływa na jej wynik.

CHWAST Egzorcysta w dniu 14-04-14 12:29 napisal :
cyt:

mama jak nie będzie patosić to pójdzie na bruk a ty bezdomnymi psami się zajmujesz

Autor: elina

odp;

Egzorcysta, temat jest o dodatku mieszkaniowym. O moją mamę się nie martw. Człowiek sobie poradzi, ewentualnie o pomoc poprosi. Psy są zawsze zdane na człowieka i od niego zależne.


BURAK CHWAST NA FORUM SADE PRZEPROWADZA
JAK WYNAJAC MIESZKANIE W BLOKU Z PLYTY BO U MAMUSI MIESZKA.

Oferta nadal jest aktualna chcesz to tobie pozycze te 170 000 zl. Podpiszesz umowe i bedziesz splacal ustalone raty a jak nie będzie patosić to pójdzie na bruk bo ja bezdomnymi psami się nie zajmuje.

Do roboty to ty chodzisz CHWASCIE i wracasz w przepoconych gaciach. Badz mezczyzna napisz gdzie pracujesz to moze pomoge tobie CHWASCIE sprobowac chleba z MOPS-u.
Czekam : jarekducha@wp.pl

BURAKU CHWASCIE JEDEN - NAIPIERW MYSL POTEM PISZ.

You've got **** instead of brain and your soul stinks like ****.

Masz srake zamiast mozgu a twoja dusza smierdzi gownem.

Admin wykasowal wiec tlumacze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Tu są oferty na Niemiecki forum, oferowane przez Polaków. Ale nie są one pewne, więc trochę głupio jechać za granicę tylko po przeczytaniu takiego czegoś:

http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kategorie/dam-prace,314

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

mokka piszesz kłamstwa - same kłamstwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Ogólnie jak dla mnie praca za granicą jest bardzo dobrym wyborem i jestem zdania, że właśnie takie kwestie warto jest znać. Sam bardzo często zaglądam do https://www.globelus.pl/ ponieważ to właśnie na tej stronie zawsze jestem w stanie znaleźć takie stanowisko jakie mnie najbardziej interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Ja znalazłam pracę w Niemczech przez pracawue.pl :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca za granica

Ja tam mam dobrego pośrednika. To jest doskonała sprawa w moim przekonaniu!!!
________________________________
https://wegait.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org