sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wydruk sms.

mam pytanie.
wiecie moze jak wydrukowac sms z telefonu samsung galaxy s advance?

Don't judge me!
I was born to be awesome!
NOT PERFECT! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wydruk sms.

Może wypowie się ktoś kto bardziej się na tym zna, ale ja np raz zrobiłam zdjęcie sms-owi aparatem cyfrowym i to wydrukowałam. To też jakiś dowód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wydruk sms.

Samsung ma chyba jakieś oprogramowanie typu PC Suite, gdzie można zaimportować m.in. wiadomości na kompa i sobie robić z nimi co trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wydruk sms.

no wlasnie sciagałam program Kies ale nie moge odtworzyc go na komputerze. telefon nie laczy sie z komputerem.. ;/

Don't judge me!
I was born to be awesome!
NOT PERFECT! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wydruk sms.

Każdy program do obsługi telefonu przez kabel, bluetooth raczej ma opcje pobrania smsow, najlepiej jak to bedzie oprogramowanie przeznaczone do danego modelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wydruk sms.

A komputer nie widzi go jako dysku?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wydruk sms.

Może tu poczytaj:http://www.dobreprogramy.pl/Samsung-PC-Studio,Program,Windows,18722.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wydruk sms.

Zainstaluj ns telefonie sms backup+ z play store. Po ustawieniu konta wszystkie smsy beda mialy zrobiony automatyczny backup do twojego konta gmail w specjalnej zakladce sms. Ten sam program pozwala na odtworzenie sms w nowym telefonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wydruk sms.

Dziekuje za infirmacje ;)

Don't judge me!
I was born to be awesome!
NOT PERFECT! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wydruk sms.

Jak sobie tą aplikację zainstalujesz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

to zapisze Ci się plik w telefonie w formacie XML, który będziesz mogła otworzyć w różnych programach np Word, czy Excel i będziesz mogła sobie wszystko ładnie wydrukować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org