sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kupno Anglika bez wiedzy...

Witam. Kupiłem z półtora mies. temu samochód, który jak się okazało jest przerobionym anglikiem. Sprzedawca nie poinformował mnie o tym. W związku z tym mam jakieś prawo, żeby go zwrócić i odzyskać pieniądze? Dodam że go już zarejestrowałem. Poradźcie mi żądać zwrotu kasy, czy jak jest sprawny to po prostu jeździć..? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

witam jaki to jest samochod i za jaka cene kupiony jak za okazje to mozna jezdzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

zawiadomienie policji o popełnieniu oszustwa, będziesz mógł dochodzić zwrotów wszystkich kosztów, które zostały poniesione przez zawarcie umowy. Stan faktyczny auta został przed tobą zatajony. Twoja decyzja, jak chcesz, jeździj, jak nie chcesz anglika, to na policję :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

chyba że podpisałeś, że stan techniczny samochodu jest Ci znany

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

jak dobrze przerobiony to nie widze problemu od 5 lat jezdze masterem anglikiem przerobionymale to twoja decyzja :)

M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

i jeszcze jedno ...jak mogles nie wiedziec ze to anglik skoro przy umowie kupna lub faktury dostales dokument v5 czyli angielski dowod rejestracyjny ..chyba ze auto wczesniej bylo zarejestrowane we francji lub niemczech to sie zgodze

M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

Z tego co widzę, to nie wiem, czy brak wiedzy czy głupota. Stan faktyczny auta widziałeś, jeśli nawet był przerabiany, to przeszedł badania techniczne, przy których auto zostało dopuszczone do ruchu po naszych drogach, a że teraz dowiedziałeś się, że auto było przerabiane, czyli przełożenie kierownicy, pedałów itd. to możesz iść nawet do sądów, będą to twoje koszty i twój czas. Bywa tak, że po tygodniu czy dwóch w aucie wyjdą wady i to jest strata czasu i pieniędzy, by tego dochodzić, na przyszłość trzeba patrzeć, co się kupuje.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

Auto było zarejestrowane w Myszyńcu. Nie dostałem angielskiego dowodu rej. Sam to Passat B5 fl 2002 r dałem 13.800 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

Na pewno coś wyjdzie

Profesjonalna przekładka nie jest opłacalna bo jest bardzo kosztowna.
Oglądaj powtórkę dzisiejszego programu turbo kamera na tvn turbo.
Przerabiane auta są przeważnie robione jak najtaniej i później są ogromne problemy wraz z zalecawaniem auta po byle deszczu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

Zalewaniem *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

Garbaty Aniol ...nie wierz we wszystko co pokazuja w tv :))))

aa przepraszam przebilem opone....ZLE WYKONANA PRZEKLADKA !

szyba czolowa sie brudzi ! ech znowu spartolona robota....itd itd ;)

jesli byla wykonana fachowa jest ok ja u siebie nie mam do czego sie przyczepic :)

M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

kupiles dzidada wygiedanego powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

w anglib to takie za darmo daja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

w kolach to z 300 mial a POLAK KUPI WSZYSTKO oby nazwa byla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

zza te pieniadze co dales w pl tu masz takie 4 graty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

pewnie dobrze go latali na szrocie i puscili glupiemu amerykanowi z polski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

Brednie Tobie piszą, nie słuchaj ich. Na umowie zaznaczone, że jest mi znany stan techniczny auta? I co z tego. To są wady ukryte auta, o których kupujący nie został poinformowany, a kupując nie musi się znać na aucie. Zostałeś celowo wprowadzony w błąd i mimo, że sama przekładka wadą nie jest, to fakt, że był to Anglik znacznie obniża jego wartość oraz zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia jakichś problemów z tym związanych. I mało tego, masz prawo dochodzić swojego, i jesteś na wygranej pozycji, najpierw spróbuj się dogadać ze sprzedawcą, ale to za pewne nic nie da. Wtedy poinformuj, że sprawę zgłosisz do sądu i zobaczymy, jak on na tym wyjdzie. Dzisiejsze przepisy i sądy bardzo dobrze podchodzą do tego typu spraw i ukracają cwaniakom ich procedery.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

łomzyk wieśniaku nie udzielaj się.

Co do auta jeżeli kupiłeś z komisu to możesz dochodzić zwrotu kosztów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

anglik to wygieldany samochod tu takie to zadarmo bierzesz a na polakach kroja kase jak za zboze buhaaaa Autor: dlaczego_nie co nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

Autor: dlaczego_nie chcesz boksa bo zukiem zajadziem i zobaczymy kto tu mocny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

ten szrot to polakowo i litwa stad wywozi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

az lawety sie uginaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

To ze byl anglikiem to nic w poronianiu do tego, ze samochod był harmonijką przed przywiezieniem go na lawecie do PL :) a anglicy mocno sie stukaJOM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

to prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

Zgłaszaj oszustwo na policji i od razu uderzaj do sprzedawcy. Takie zapisy na fakturach i umowach, że stan techniczny jest znany nie mają znaczenia.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno Anglika bez wiedzy...

to juz nic nie da musisz jezdzic bo tego nie udowodnisz widzialy galy co braly odsprzedaj drozej za 15 tysia malolaty kupia paski w modzie na lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org