sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Redaktorze...

Szanowny Panie redaktorze, uważam, że dziennikarz pisząc artykuł powinien zachować obiektywność. "...oraz modlono się za nienarodzone dzieci, zabite w łonie matki ..."- powinien Pan darować sobie ten komentarz o "zabitych dzieciach", bo to Pana subiektywna opinia. Jako czytelnika dotknęło mnie to, gdyż ja jestem za aborcją i można było odczuć, że "trzyma" Pan stronę ruchu Pro Life, a dziennikarz nie powinien (w swoich artykułach) stawać po jakiejkolwiek stronie. Po pracy jak najbardziej. Tak tylko mówię.

Aha, i nie piszę tego żeby wywołać dyskusję o aborcji (tak wiem, wg Was zostały zabite itp.), ja jestem za, ktoś przeciw, dla mnie spoko, pisze to jedynie w odwołaniu do źle dobranych słów mogących obrazić niektóre osoby (np. kobieta usunęła płód z gwałtu a to z niej takie słowa robią przestępcę).

Czy mógłby Pan to jednak poprawić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Szanowny Panie Redaktorze!
Bardzo trafnie to napisałeś, więc nie waż się niczego poprawiać!
Pozdrawiam!

JOHNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Artykuł jest obiektywny. Może nie podobać się tym, którzy mają coś na sumieniu. Ale jest to ich problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

1000 kmiotów chce decydować o życiu blisko 60000 ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Szanowny Panie
Autor: krw (---.dynamic.chello.pl) bardzo dotknęło mnie to co napisałeś, to , że zdążyłeś się urodzić a żałujesz tego a twoje istnienie to jedna wielka pomyłka nie upoważnia ciebie- ba a nawet nie masz żadnego prawa do wypowiadania się na tym forum, na taki i żaden inny temat , ponieważ życie cię nie interesuje więc zrób sobie sam eutanazję.

Szanowny Panie redaktorze - Brawo nazwałeś czyn zabroniony po imieniu, a tu uderz w stół.... Ci co są za aborcją na nieszczęście innych zdążyli się urodzić NIESTETY.

Nie usprawiedliwiaj swoich słów gwałtem, bo to jest zawsze sprawa do rozstrzygnięcia i nie uogólniaj , bo każda która chce zabić dziecko, powie , że to pochodzi z gwałtu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Ja nie wtrącam się w wasze poglądy, nie wtrącajcie się w moje. Mam gdzieś wasze stanowisko w sprawie aborcji i nie ruszają mnie tekściki o zabijaniu dzieciątek. Chcesz, to zabij, mówiąc waszymi słowami, bo uwielbiacie te wielkie słowa o zabijaniu, które niestety nikogo nie ruszają (w granicach obecnego chorego prawa aborcyjnego), nie chcesz, nie zabijaj, nie obchodzi mnie to. Mój wpis dotyczy tego, że redaktor NIE POWINIEN używać takich słów. Po którejkolwiek jesteście stronie to sobie bądźcie, dziennikarz nie powinien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Wypowiadając się na ten temat manifestujesz swoje poglądy. Pan redaktor tylko nazwał rzeczy po imieniu. Nie bulwersuj się tym, że innym się podobało. Tak jak Tobie ten artykuł się nie spodobał, a inni są innego zdania i to uszanuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Ja też nie rozumiem tego 'zabijania' chyba wg większosci ludzi, lepiej jest czekac aż płód się rozwinie , ze jak już sperma strzeliła to tak mialo byc i jak juz sie tworzy cos tam, to ma sie urodzic, a potem patologia chodzi po ulicach, zbiera na chleb pod biedronka .Bo wlasnie rodza, a nie maja pieniedzy i warunków. Tusk was omamił POLACZKI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Autor: krw szkoda Twoich nerwów, nie przejmuj się bo pewnie oponenci maszerowali właśnie tam w moherowych beretach i fanatyków z pod znaku krzyża nie przekonasz ,

swoją drogą znamienne, że na temat aborcji mają najwięcej do powiedzenia stare bezpłodne torby ! jak te wyżej ... im już dawno nie groziło zajście w ciążę ,

poza tym 4lomza zawsze popierało i miało mocodawców w KK , idą po linii programowej sukienkowych z Sadowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

A może należy się zastanowić zanim się spłodzi dziecko. Większość myśli, że sex to zabawa. "Róbta co chceta" w/g Owsiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Ja wiem, że artykuł jest w zgodności z waszymi poglądami, ale naprawdę, spójrzcie obiektywnie... Artykuł szanuje wasze poglądy, co jest ok, ale zupełnie nie szanuje, a wręcz obraża moje poglądy. Nie Jest Napisany Obiektywnie, bo właśnie ten jeden głupi tekst zmienia cały jego odczyt. Nie chodzi o to komu się podoba lub nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

rozbawił mnie ten transparent :
"Głośmy radość życia" niesiony przez emerytów i te czerwone serduszka trzymane przez stare puste już torby
90% uczestników marszu to emeryci i renciści hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Ponownie, nie chce tu wywoływać dyskusji aborcja zła/dobra. Motyl: "większość sądzi ze seks to zabawa". Nie, to obowiązek dobrego katolika by płodził jak najwięcej dzieci, niech mu nawet przez myśl nie przejdzie żeby radość z tego czerpać! Dużo osób myśli zanim zrobi, ale antykoncepcja nie zawsze jest skuteczna, więc to jest powód zeby zupelnie przyjemnosci sobie odmowic prawda?

Egzorcysta thx, zgadzam sie z Toba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

mała.czarna211 a co Ty, o tym sądzisz?? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Tak naprawdę to o co Ci chodzi. twoje poglądy podziela wiele osób i nikt się nie czepia Redaktora. Każdy ma prawo do wypowiedzi i relacji z różnych wydarzeń. Szkoda z Tobą gadać. Dla człowieka zabijanie powinno mieć tylko jedno znaczenie. W świecie zwierząt nikt nie zabija dla wygody czy niewygody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

to ma być przyszłość i " kwiat narodu polskiego" ???

o takie rzeczy należy pytać i - prawo głosu powinny mieć tylko osoby bezpośrednio zainteresowane, tz W WIEKU ROZRODCZYM - nie stare próchna na wymarciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

Więc gdyby zamiast "oraz modlono się za zabite w łonie matki dzieci" napisał "oraz modlono się za usunięte z macicy nieświadome 9 milimetrowe zlepki komórek" rozumiem że byłbyś/byłabyś za. Skoro tak to faktycznie nie ma co ze mną gadać. Ale z drugiej strony żałuję napisania tego tematu. Jesteście tak zaślepieni swoimi poglądami, że nie widzicie tu co jest obiektywne a co nie. To nie ja tu nie szanuję poglądów innych. Strata czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

i ta "Duchowa Adopcja w Kościele katolickim" ... tragifarsa?

duchowo to można niby " pomagać " a jak już się urodzi niechciane dziecko ( zakładając z gwałtu/przestępstwa lub z poważną wadą genetyczną czy samotnej,bezrobotnej matce) to gdzie jest ta ich REALNA , WYMIERNA pomoc , sama modlitwa moherowych beretów nic nie daje - KK i ksiądz TEŻ nie pomogą w wychowaniu/utrzymaniu dziecka

lepiej by było jakby każdy sam pilnował swojej du.py i decydował o przyszłości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

fanatyzm religijny jest jedną z najbardziej niebezpiecznych dewiacji psychicznych. Dość powszechnie występuj w krajch islamskich ale i katolicy nie są do niego wolni czego przykładem są tutaj te napastliwe psoty. Papież Franciszek ma dla takich ludzi jedno określenie " złodzieje chwały Chrystusowej" którzy więcej zła tym postępowaniem czynią dla wspólnoty katolickiej niż dobra .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

To ja też się wypowiem :) mam dzieci, nigdy nie myślałam o aborcji ale uważam że kobieta powinna mieć prawo decydować o tym czy chce urodzić czy nie.lepiej tak niż żeby stała się z czasem kolejnym "potworem" jak z Hipolitowa. I śmieszy mnie to że kościół tak się w to wszystko angażuje w sytuacji gdzie jeszcze parę lat temu jakoś ciągle był problem z pochówkiem nienarodzonego dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

KAŻDA ABORCJA TO MORDERSTWO.

Jeśli dziecko jest z gwałtu, to mozna zostawić w Oknie Życia albo oddać do adopcji.

Zastanów krw nad sobą!!!!!!

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

I ja nie jestem zaślepiony swoim poglądem. PO PROSTU MORDERSTWO TO HAŃBA.

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Redaktorze...

... i nie tylko Panie redaktorze:
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/metoda-metodyka-metodologia;7632.html

to tak nawiązując do art. o I LO.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org