środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Indywidualne dobrana wkładka do buta

Witam, gdzie w Łomży można dokonać badania stopy dziecka by zlecić wykonanie indywidualnie dobranej wkładki profilowanej? Orientuje się ktoś z Was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne dobrana wkładka do buta

może ortopeda dziecięcy pomoże? Polecam p. Gołaszewskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne dobrana wkładka do buta

Do dr Głuszkowskiego chodzimy :) Myślałam że tu ktoś też coś wie i nakieruje czy któryś sklep medyczny to robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne dobrana wkładka do buta

JA robiłam w Białymstoku ale cena jest kosmiczna 300zł do tego dostałam rachunek na samą wizytę<90zł> a wkładkę robią studenci jak cie interesuje poszukam strony internetowej lekarza który robił mi badanie
Chciałam zrobić 2 aby mieć i w butach i w kapciach zadzwoniłam do tego co wykonywał wkładkę<wszystko miałam w instrukcji która przyszła z wkładką> powiedział mi 200zł, po roku było już 100 ;)
poszukam strony internetowej to ci wrzuce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne dobrana wkładka do buta

http://www.orthobial.pl/contact-us/ wejdź i po patrz w zakładce produkty masz kilka słów o wkładkach

mam nadzieję że pomogłam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne dobrana wkładka do buta

Przecież bez problemu można zamówić takie wkładki przez internet - https://zdrowenogi24.pl/40-wkladki-ortopedyczne-dla-dzieci jest to na pewno najbardziej skuteczne jak odpowiednio szybko zareagujemy. Zresztą wiele osób używa takie wkładki profilaktycznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org