czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
operacja kolano

Witam . mam pytanie miał ktoś operacje na kolano w łomży ?
jak tu u nas w łomży się zajmują pacjentami ?
i jak długo się dochodzi do siebie ?

Żyj Dla Siebie, Nie Dla Niego :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Nie wiem jaki masz problem z kolanem, ale nie polecam Łomży. Opieka może i dobra, ale nie ma specjalisty. Polecam Otwock lub Konstancin. Tam zrobią raz i dobrze i nie będzie poprawki o ile w ogóle jest potrzebny zabieg. Skonsultuj to z fachowcem w tej dziedzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Jeżeli chodzi o jakies bardziej fachowe opracje kolana to z bliższych Łomży miejsc tylko i wyłącznie wysokie mazowieckie. Jest tam lekarz który sklada kolana chyba wszystkim sportowcom z Podlasia. Jezeli natomiast bierzesz pod uwagę dalsze szpitale to Otwock i znajdujący się tam szpital ortopedyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

ja mialem w Wysokiem a kolega mial w Łomży. Zadnej roznicy, poza tym ze ja wydalem troche pieniedzy na prywatne wizyty a on nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Mój ojciec miał już 2 kolano robione w Wysokim. Drugie miał robić w Łomży ale po wizycie u "specjalisty" zrezygnował. Różnica jest taka że w Wysokim ma fachową opiekę i po 2 dniach wraca do domu. A lekarze nie są chamscy i wrażliwi. Jak dla mnie tylko Wysokie

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko
inne, to krok naprzód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Miałem problemy ze stawami kolanem po urazach sportowych. Mam temat, że tak powiem "obcykany". Owszem w Łomży z fachowością lekarską jest "tak sobie" z jednym wyjątkiem. Tym wyjątkiem jest lekarz Krzysztof Wiśniewski. Facet zna się na rzeczy, umie i chce wytłumaczyć. Sprzęt w łomżyńskim szpitalu jest na najwyższym poziomie.

w Wysokiem jest lekarz Kruszewski. Wizyty prywatne u niego kosztują i w większości mi znanych przypadków sprowadzają się do załatwienia sobie kolejki do przyjęcia w szpitalu. Sam zabieg odbywa się w szpitalu. Dwa dni i do domu. Załatwione, następny. Tak było w przypadku dwóch moich znajomych i mojej mamy. A więc nie przypadek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Jeśli chodzi o Wiśniewskiego to w moim przypadku wcale się nie sprawdził. Zasugerował wręcz, że ja symuluję :P Trafiłam do Wysokiego i tam poddałam się operacji. W sumie 2 bo robiłam obydwa kolana. Minęło już od zabiegów 8 i 7 lat i mam ciągle spokój. A co do pobytu w szpitalu to leżałam w obydwu przypadkach po 5 dni. Inni również. Więc to raczej 5 dni a nie 2. No chyba, że coś się zmieniło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Ja miałam artroskopię czy jakoś tak w Łomży. Operował mnie P. dr Wiśniewski i nie mogę nic zarzucić, bo pilnował mnie jak mógł. Inne mam zdanie co do Pań "pielęgniarek" ale dało się przeżyć. Do dziś kolano super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Gabi25 - Oczywiście - jak KTOŚ CHCE OPERACJĘ to zawsze się znajdzie ktoś kto mu zrobi.
Skończyłaś medycynę? Jesteś ortopedą? Jesteś pewna na 100% że byłaś w stanie ocenić swój stan i konieczność operacji?
Operacja to ZAWSZE ostateczność, nienaturalna ingerencja w organizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

To nie chodzi o to czy ja chciałam czy nie. Jeśli ból dokucza rok a lekarz twierdzi, że to nie możliwe aby po takim urazie jeszcze bolało to chyba cos nie tak. Przecież sobie bólu nie wymyśliłam. A uraz który miałam niestety wymagał operacji. Pękła łąkotka a jej fragment tkwił w stawie i go blokował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Po urazie ortopedycznym związanym z kolanem warto zainteresować się rehabilitacją. Tutaj https://constancecare.pl/g-eo-system/ klinika, która wykorzystuje system do reedukacji chodu - G-EO System. Warto zainteresować się tematem, bo taka rehabilitacja jest bardzo skuteczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

admin kasuj te mendy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Jeśli masz problemy z kolanem to oprócz rehabilitacji czy zabiegów na kolano radziłbym Ci również zakupić jakiś preparat na stawy. Do tego odpowiednia dieta i reha na siłowni i basenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Moja mama miała teraz operacje na kolano :( ale wszystko jest ok tylko 2 miesiące l4 przed nią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Ja też miałem ostatnio operowane kolano, zerwałem przy grze w kosza więzadło krzyżowe i niestety operacja była niezbędna. Operowano mnie w Sport-Klinice, na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie i jestem w trakcie rehabilitacji. Jestem bardzo szczęśliwy, że już niedługo znów będę mógł grać w kosza. Jeśli ktoś nie wie gdzie udać się na operacje, szczerze polecam Sport-Klinikę: https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/zabiegi-operacyjne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Uwielbiam uprawiać sport ale niesie to konsekwencje - kontuzje.

Po operacji też korzystałam z oferty - https://e-rehabilitacja.biz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operacja kolano

Najlepiej chodzić do prywatnych lekarzy. Oni są najlepsi po prostu!!
____________________________
Pisanie prac licencjackich po angielsku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org