sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnie i ile za wizyte. chodzi o naszego syna ma 1.7 miesiecy i podejrzewamy u niego alergie bo ma pełno krostek takich tyci na buzi no i ma podkrążone oczy i sińce pod oczami a wcześniej tego nie miał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Zadzwon i sie umow dr.Wandul - 602673709

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Masz jakiegoś zwierzaka w domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Jak ma sińce i podkrążone oczy, to może być refluks, polecam dr Maksymowicz, konkretny człowiek, na pewno pomoże, przy moich dzieciach i moich znajomych sprawdził się, polecam z całego serca.

tutsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Maksymowicz. tylko!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Chyba miało być Dr. Bandzul bo o Wandulu to nie słyszałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Pani Teresa Piotrowska z Białegostoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

nie mamy żadnego zwierzęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Mogę wam chomika sprzedać. (antyalergiczny) a tak poważnie to tylko Maksymowicz. i nie szukajcie białystoków itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Dr Dziużycka przyjmuje na Wojska Polskiego w Centrum Medycznym na NFZ.Młoda,ale jest na bieżąco-rozsądna nie wciska głupot i u niej na pewno tak jak u pana powyżej w komentarzach 99%dzieci nawet bez żadnych objawów ma refluks(energiczne dziecko u doktora M-znaczy niespokojne!!)!!!Naprawdę polecam dr Dziużycką przyjeżdża z Białegostoku-Centrum Promedpol!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

również polecam dr Maksymowicza - nie prawdą jest, że u wszystkich dzieci diagnozuje refluks. mam dwójkę dzieci i jedno ma a drugie nie ma refluksu (żeby nie było - stwierdzony nie tylko u tego pana dr) . z dwójką w razie potrzeby jeżdżę do dr. ostatnio jednak postanowiłam z wysypką udać się gdzie indziej - do dermatologa (lekarz rodzinny zbagatelizował sprawę). leczenie skończyło się zaostrzeniem stanu zapalnego, lekarz przepisał leki, które tylko rozprzestrzeniły wysypkę, następnie stwierdził, że alergia tylko nie wiadomo na co. po wizycie u dr Maksymowicza poprawa po 2 dniach i o alergii ani słowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

A ja polecam (z własnego doświadczenia)- zrób dziecku test w kierunku pasożytów (nawet, jak nie masz pojęcia, skąd może je mieć- zapewniam, że może). Nawet jeśli w testach nic nie wyjdzie, możesz odrobaczyć profilaktycznie (w internecie znajdziesz mnóstwo porad, jakie lekarstwa dla tak małego dziecka, potem skonsultuj to z rozsądnym pediatrą). Jestem przekonana, że po odrobaczeniu miną objawy alergii... (możesz przeczytać kultowy artykuł dr Ireny Wartołowskiej, która praktykując w woj. mazowieckim zauważyła, że większość objawów alergicznych u jej pacjentów mija po podaniu leków odrobaczających).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Jeśli dziecko ma takie objawy to podstawą sprawą są wyniki badań krwi, przynajmniej podstawowe. Jest to bardzo ważne. Za małe dziecko na testy. Testy przeprowadzane ze krwi mogą nie wykazać prawdziwej przyczyny wysypki. Niepokojące są te podkrążone oczy. Nie zgadzaj się na żadne leczenie bez badań. Lekarze robią ogromną krzywdę lecząc na chybił trafił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Miałam podobne objawy i po skonsultowaniem się z lekarzem okazało się, że to alergia oczu. Więcej info znalazłam na tej stronie http://www.mojeoczy.pl/dolegliwosci-oczu-kat/choroby-oczu
pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Ja na alergie biorę zyrtec http://zyrtec.drogeria.co . Dla dzieci to on raczej się nie nadaje :/

Anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znacie jakiegos dobrego alergologa? oczywiście prywatnmie i ile za wizyte

Zastanów się co robisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org