niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkoła żak- fryzjer damski

Która z was dziewczyn skończyła szkołę jednoroczną fryzjer damski w żaku?
Co sądzicie nauczą tam fryzjerstwa chociaż podstaw?

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

odradzam, w żaku nic cie nie nauczą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

kto chce się nauczyć, to się nauczy i w żaku, mam znajomych , którzy pozdawali egzaminy zewnetrzne po nauce w żaku i sobie chwalą, kwestia jest taka , żeby chodzić na zającia, bo trudno sie nauczyć jak sie tam wcale nie chodzi na zajecia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski


Proponuje abyś poszukała sobie innej szkoły o takim profilu.. Zdecydowanie lepiej iść do szkoły zawodowej i nauczyć się konkretnie ... W Żaku to raczej kurs. Kończysz ale nie masz tytułu Czeladnika.. salon możesz prowadzić ale musisz zatrudnić kogoś kto będzie miał w/w tytuł ... w co wątpię abyś znalazła kogoś ''głupi*go'' kto będzie pracował na Ciebie,na salon i siebie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

dalia12 broni swojej szkoły, to normalne

Jednak , żeby chciało się tam chodzic na zajęcia, najpierw muszą prowadzic na nich cos ciekawego, a nie typu podpisz liste i siedz i sie patrz albo wyjdz
To chyba najg%sza szkola pod zwgledem nauczania ale i nie tylko pod tym wzgledem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

a to w Wecie nie było kursu strzyżenia baranów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

Mniemam, że część osób wypowiadających się tutaj skończyła żaka o wspomnianym kierunku? :D Szczególnie panowie wiedzą z doświadczenia. Moja znajoma skończyła właśnie w żaku, pracę znalazła od razu, a nie żadne staże z PUP czy inne, po 6 latach ma już swój zakład w Łomży, nie raz chwalony na forum. Szkołą średnia/zawodówka/technikum w danym kierunku to tylko początek. W tym zawodzie, jak i w wielu innych z resztą, trzeba cały czas kształcić umiejętności i nadążać za trendami tak szybko się zmieniającymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski


Raczej powiem tak : jeżeli ktoś ma ''ciągotki'' to wykonywania tego zawodu ,trochę wyobraźni i wie,że praca w tym zawodzie to będzie dla niego przyjemność.. to nieważne czy pójdziesz do szkoły zawodowej/technikum czy też studium nauczysz się ... Każda informacja ważna czy mniej ważna wypowiedziana przez nauczyciela zostanie przyswojona przez Ciebie. Taka prawda.

A jeśli ktoś idzie bo idzie aby mieć cokolwiek-papier to choćby nauczyciel ''wydoł'' się nad Tobą to nie zrozumiesz i nie polubisz tego zawodu/pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

Czy ten kurs fryzjerski u Żaka jest bezpłatny i ile czasu trwa w jakie dni są zajęcia i czy oni organizuja jakies zajęcia praktycze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski


99 zł miesięcznie x 10 miesięcy = 990 zł ... Uczęszczasz co 2 tygodnie -sobota niedziela... jest pracownia + zajęcia w szkole( pg 9). Rok składa się z dwóch semestrów. Po każdym semestrze są zaliczenia. Jeśli zaliczysz i chodzisz na zajęcia to ukończysz ..jesli nie to nie masz nic...

Wejdz na stronę szkoły i dowiesz się więcej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

Polecamy zapisy on-line, wypełnij formularz na:

www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy

Cena tak jak napisała onaa23 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

Egzorcysta ty jesteś naprawdę taki pojeb czy tylko udajesz?
Przypuszczam, że nie udajesz cwelu...

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

a kiedy są pierwsze zajęcia w tym semestrze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

Wydaje mi się, że w lutym pewnie się zaczynają ale nie jestem pewna.
dzięki za odpowiedzi.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

Ja bym nie poszła z tego powodu ,że wiele nie nauczą bo prowadzić zakład i wykładać tam to wiadomo ,po co robić sobie konkurencję jak na taką małą Łomżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

No masz rację coś w tym jest.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

laura może najpierw zacznij od podstaw i te techniki opanuj :



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

dajcie spokój już z tym żakiem jak nie w necie to ulotki kur... A dajcie reklame nawet na 4lomza i nie piłujcie tych pytań dzień dnia

... Lekarz kazał przytakiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła żak- fryzjer damski

W zawodówce jest dużo więcej praktyki, w technikum jest nacisk na teorię. Ja robiłam policealną i teoria rewelacja, praktyka niestety beznadziejna. Ciężko było znaleźć pracę, ale teraz cieszę się, że teoria wyuczona. Praktykę nadrobiłam, ale długo byłam do tyłu.

Ważna jest jeszcze praktyka w domu. Warto jest kupić sobie na pewno manekin do ćwiczeń:
https://my-mannequins.pl/

O poszczególnych manekinach mozecie sobie poczytać na tej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org