środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W jakim banku załozyć konto

Zależy mi przede wszystkim na dostępie do bankomatów Euronet. Z tego co mi wiadomo, to mają największą sieć bankomatów w Polsce. Często bywam w innych miastach i Euronet jest właściwie na każdej ulicy i każdym supermarkecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

mbank ma bezpłatne w euronet i alior. mbanku chyba jednak ci nie polecę z innych względów :)

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Ing wszystkie bankomaty sa za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Sprawdź też ofertę w Millennium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Millenium to drogi bank, konto student kosztuje 3 zł plus 2 zł karta miesięcznie i wypłata z innych bankomatów to prowizja 5 zł!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

W deutsche bank jest konto za darmo, jestem zadowolona, nigdy nie bylo zadnych problemow, przelewy internetowe tez sa darmowe. Slyszalam ze dobre jest tez konto Alior Sync, zwracaja za zakupy iles tam procent. Nie radze sie decydowac na ING:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

w ING wszystko masz za free, jesli zrobisz zakupy za 200zl miesiecznie to nie placisz chyba 7zl za karte, a tak to free :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

http://finanse.wp.pl/kat,1033711,title,Banki-uciekaja-od-promocji,wid,16380850,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Ja mam konto w ing od lat 6 i nie moge powiedziec nic zlego konto darmowe, przelewy darmowe, karta darmowa jezeli jej uzywasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Twoje pytanie wyglada jak reklama euronetu. Ostatnia wpadka duzego banku pokazala, że glupotą jest wiara w magiczną moc kart z wielkich banków. Przypomnę, że ci co uwierzyli nie mogli zaplacic karta za paliwo w baku i za obiad w brzuszku, bo nie mieli zlotowki w gotowce przy sobie, a wyplaty też nie działały. Co z tego, ze bankomat byl na kazdym rogu i w kazdym markecie. Gdy gdzieś jadę, to mam zawsze przy sobie gotowkę nizaleznie od tego,że mam karte z wszystkimi bankomatami zadarmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

BANK SPOLDZIELCZY,POBIERAJAC KARTA NIC NIE PLACISZ Z INNYCH BANKOW TYLKO OPROCZ JEDNEGO WBK,PROWADZENIE KONTA 3 ZL,A EMERYT RENCISTA 2 ZL

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Alior Sync - wszystko jest bezpłatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Eeee!!! to w Łomży nie jest jeszcze tak źle jak wszyscy mają karty i konta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Co z tego, że karty i konta, skoro pieniędzy na nich nie mamy :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

..a Kaczyński ma gotówke a konta nie ma i komu teraz do śmiechu POfanatycy?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

U mnie.Na lokacie dam ci 15% w skali roku.
Karta jest JOKER bo zastepuje wszystkie karty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

"W jakim banku założyć konto"?
Na pewno w jakimś pewnym banku! A w którym? To już inna bajka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Konto bankowe musi być skorojone pod nas. Czyli wybierając to właściwie musimy określić czy zależy nam na damrowych przelewach, wypłatach z bankomatu czy darmowym rachunku. Odsyłam więc na ten link http://www.banki.pl/konta_osobiste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Aktualnie zakładając konto w banku, warto kierować się promocjami występującymi w danym okresie.

Większość kont dziś jest za darmo i ma podobne możliwości, a w promocjach można dostać bardzo atrakcyjne benefity za założenie konta, często jest to nawet kilkaset złotych.
Jak chodzi o banki, to w polecam przy okazji ciekawy artykuł dotyczący frankowiczów - https://portalstatystyczny.pl/czy-teraz-nadal-oplaca-sie-uniewaznic-kredyt-we-frankach-czy-lepiej-podpisac-ugode-z-bankiem/.

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku załozyć konto

Tu masz oferty kont z promocjami, za somozałożenie i korzystanie z konta możesz otrzymaćod Banku premię w wysokości nawet 600zł. Waruski są różne, ale ogólnie łatwe. Konta Bankowe z Promocjami

Tu przejrzysz Księgi Wieczyste po samym adresie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org