poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca sezonowa za granicą

Witam wszystkich
poruszam ten temat ponieważ chciałbym w tym roku wybrać się na zbiór czegokolwiek. a wiec chciał bym was po prosić o namiary na jakąś uczciwą agencje badz osobę prywatna która organizuje taki wyjazdy oraz jak wyglądała wasza współpraca z daną\danym człowiekiem .
Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca sezonowa za granicą

nie oplaca się już wyjezdzac za granice, byłem i zostałem oszukany jakiś czas temu, zarabia się mało i warunki bytowe pozostawiaj wiele do zyczenia. jeszcze klilka lat temu to był opłacalny biznes, slyszalem, ze w Norwegii jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca sezonowa za granicą

Czlowieku...opłaca się? mordować , pocić i mdleć, na polu? dla tych paru groszy więcej ? dlaczego polacy to taka choł^ta ???? Hitlet jednak wiedział co robi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca sezonowa za granicą

Czlowieku...opłaca się? mordować , pocić i mdleć, na polu? dla tych paru groszy więcej ? dlaczego polacy to taka choł^ta ???? Hitler jednak wiedział co robi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca sezonowa za granicą

Marudall a gdzie byłeś za granicą przy czym robiłeś i za ile że taka lipa była. Kto Cie tam zabrał to bede wiedział kogo omijać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca sezonowa za granicą

w Niemczech byłem na truskawkach, było ogłoszenie w gazecie, ale nie pamiętam konkretnie kto, polecil mi znajomy, ale jak się okazało wyszla lipa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca sezonowa za granicą

ELop:

Człowieku pracuję na budowie od 8lat i znam się na tym trochę a facet proponuje mi 8zł / h Czy to nie jest Nazizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca sezonowa za granicą

Masz tu chłopie namiary na firmę, kontakt i składanie podania bezpośrednio u pracodawcy bez żadnych pośredników.

http://arbeit-thiermann.eu/20.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca sezonowa za granicą

Dzięki lomo. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca sezonowa za granicą

A teraz uczcijmy tę chwilę ciszy, forumowicze 4lomza wzieli się za wypelnianie podania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org