piątek, 28 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet Łomża

Witam tak jak w temacie poszukuje taniego i przyzwoitego internetu. Mieszkam na osiedlu Górka Zawadzka, obecnie posiadam internet od IST ale szału nie ma jak za takie pieniądze. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z Vectro ?. Może polecicie coś lepszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża

polecam net AVITO mam go od 2 lat ,bezproblemowo 86 2252323

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża

Witam!
Polecam Introlan. Mieszkam w blokach ŁSM od 5 lat i od zawsze mam tam internet. Wcześniej korzystałam z innych dostawców i albo karta sieciowa w czasie burzy się paliła albo przy już średnim pakiecie internet się strasznie ciął i trzeba był zmieniać na najwyższy. W Introlanie jeszcze nigdy nie odłączałam kompa od sieci w czasie burzy i nic się nie dzieje a można być zadowolonym mając niższy pakiet bo sama taki posiadam.

szeroki usmiech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża

a macie jakiś pomysł na internet kablowy na Łożycy ? Domki: Strzelców Opolskich, Leśna i podobne ulice ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża

Ja tam mam internet z introlanu i nie narzekam bo zawsze działa bez problemu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża

Introlan niestety same bloki obsługują.

Sama tez szukam ofert,Tsunami oki ale um na 2 lata...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org