sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaginął pies HUSKY

Witam w piątek 24.01.2014r zaginął pies Syberian Husky Niebieskie oczy nie miał obroży poniżej zdjęci jeśli ktoś widział proszę o kontakt :

rafalo1@o2.pl




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

DZIAŁ OGŁOSZEŃ ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

Kojarze, jakiś czas temu , szukał go inny własciciel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

Jestem jedynym właścicielem tego psa już dobre 2 lata a teraz ktoś otworzył bramkę (listonosz, kurier lub ktoś inny) i pies uciekł zawsze wracał a teraz minęło kilka dni i niema go wiec może ktoś przygarnął

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

bo psa to sie pilnuje i trzyma na smyczy , kup mu kaganiec pewnie ugryzl kogos juz , a po 2 pewnie wywiozles do lasu i teraz sumienie Cie ruszylo ...

zawsze na straży prawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

hahaha dobre :P Pies był łagodny nigdy nikogo nie ugryzł nie jest groźny. Po za tym był na prywatnej ogrodzonej posesji i żeby ktoś brami nie otworzył to bym go teraz nie szukał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

nie dobre , tylko prawdziwe , prawda zawsze smieszy i boli . i po 2 tylko winny sie tlumaczy ,
PS. pies moze i fajny , tylko taka mordke krzywa ma moze taki profil do zdjecia wyszedl tylko .

zawsze na straży prawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

mam nadzieje ze sie znajdzie ja swojego juz 2 tygodnie poszukuje i w taki sam sposób mi uciekł albo ktoś ukradł bo tez otwarta była bramka na posesje mam nadzieje ze sie znajdą nasze pieski . Mój ma 5 lat to jak by sam uciekł to by i wrócił bo zawsze wracał .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

widzialem w okolicach ul. spokojnej biegal husky i jeszcze jakis inny pies nie wiem ze dwa dni temu jak to w czyms moze pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

mój jak uciekał to zawsze wracał max 3 dni go nie było jest właśnie możliwość że został skradziony. Poprzedni tak samo zniknął jak nikogo w domu nie było, a bramka była zamknięta na śrubę bo nauczył się sam otwierać, a gdy wróciłem bramka była otwarta i śruba rozkręcana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

Mam nadzieję, że odnajdziesz swojego psa. Mi udało się dzięki temu forum odnaleźć sukę syberiana malamuta bardzo szybko, za co jestem ogromnie wdzięczna pewnej Pani z ul. Kazańskiej. Suka pomimo posiadania obroży i metalowych oznakowań zarówno weterynarza, jak i właściciela, straciła je w wyniku .. no właśnie.. Cieszę się jednak z tego, że można liczyć na ludzi, na ich czujność i mam nadzieję, że także szybko odnajdziesz swojego psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

wczoraj,po 21 wlasnie ten osobnik ze zdjęcia, byl widziany na spokojnej ,w dosc niezrecznej sytuacji, z innym osobnikiem rasy kundel pospolity

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

wczoraj rano na Zawadzkiej, koło venedy, biegł sobie z jakimś drugim psem, jakby skundlonym bernardynem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

Ja zbyt wiele nie pomogę Ci, bo widziałem tego psiaka ale w sobotę 25 stycznia na nowogrodzkiej koło wypożyczalni przyczepek. Mam nadzieję że go odnajdziesz.

Michał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

Niedawno psa tej rasy widziałam na ul. Spokojnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

To i tak dobre wiadomości.Bo mimo iż pies jeszcze nie trafił do właściciela to wiadomo że żyje i gdzieś tam biega.Najgorsza jest niewiedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies HUSKY

Mój numer kom 731 70 20 80 - psa jeszcze nie znalazłem pomimo cennych i dokładnych informacji dzięki wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org