wtorek, 01 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy polecacie jakiś używak?

Witam

Czy możecie polecić jakiś sklep z odzieżą używaną w Łomży ? Kiedyś super była Maskarada ale nie ma jej już, byłam niedawno na Sikorskiego obok salonu meblowego ale jest tam masakrycznie..
Proszę o konkretne odpowiedzi, chciałabym ubrać rodzinę, męża dzieci i siebie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

no właśnie - gdzie w łomży można jeszcze znalexć takie ciuchy jakie były w Maskaradzie ? :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

a co w tej maskaradzie takiego fajnego było, nic,żeby tam było coś fajnego to by się utrzymał na rynku . teraz w łomży nie ma używaka gdzie można kupić fają rzecz coraz większy badziew ściągają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?


Ja chodze na sikorskiego, ale wkurwiaja mnie handlarze. Przyjezdzaja biorą calymi worami wszystko co najlepsze, faktury na to nie dostaja a napewno dalej sprzedaja.


Mam was na oku!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

W Maskaradzie można było trafić na ciekawe ubrania babskie, ale o dziecięcych bym tego nie powiedziała.

Polecam zajrzeć co (bodajże) Lejdis przy aptece na Południu, obok Biedronki. Dzieciaki można spokojnie tam ubrać, ceny przyzwoite.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

Pracownik / właściciel używaka moim zdaniem nie powinien pozwolić na taki hurt, branie worami za bezcen przez kolejnych handlarzy do dalszej sprzedaży.. No ale łtawmo mi tak mówić, napewno nie ma takiego przepisu który by zabraniał, jednak jest to nieuczciwe..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

widocznie Pracownik / właściciel używaka wie co robi i zależy mu na jak najszybszym obrocie towarem , toć to JEGO biznes ,
sama wykup wszystko jednego dnia,
jak będzie mało to dowiozą towaru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

To w takim razie nie zły ten biznes :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

otwieraj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

Pomyślę,może... z samych moich szaf jaki byłby zysk..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

używane stare szafy to raczej sprzedaj na opał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

Chodziło mi o zawartość szaf :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

a o to,
to to oddaj dla schroniska dla psów na ocieplenie budy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

chyba,że takie Posiadaszhttps://www.google.pl/search?q=antyczne+szafy&client=opera&hs=ALr&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=k__oUqTNHtDwhQejnoC4AQ&ved=0CDwQsAQ



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

Na ocieplanie bud to za szkoda, Egzorcysta no wiesz co.... W takich ciuszkach to jeszcze kilka pokoleń przechodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

jak masz cuś dobrego , nie sprzedawaj - sama chudż a póżnuiej wnukom oddaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

doleżo sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

eee tam handlarze - najgorsze są stare baby które nabiorą całe pełne koszyki z fajnymi ciuchami a potem i tak kupią tylko firankę lub sweter dla swojego męża emeryta :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

I jeszcze się rozpychają łokciami i depczą po nogach :D Co nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

Napewno to nie jest legalne, przeciez jak nie kupuje tego z faktura, nie odprowadza od tego podatku. Przyjezdzaja busem, laduja szmaty i jada pewnie na wiejskie rynki.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

Na Dwornej też tak kupują, ale to nie moja sprawa, może ten co otworzą będzie lepszy bo jak na razie to nie ma nic i nigdzie.

Na Legionów nad meblami Bodzio ceny szok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

Ja czasem zagladam do uzywaka obok Dworca PKS,nazwy niestety niepamietam.Wiem,ze na gorze jest sklep z jakims badziewiem ;) a do tego uzywaka schodzi sie na dol.Mozna tam 'upolowac'calkiem przyzwoite rzeczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

W lomzy to juz nie ma dobrych uzywakow .Ale maja podobno otworzyc sie nowe wiec zobaczymy .Bo jak na razie to nie ma nigdzie nic ciekawego.chociaz moim zdaniem troche juz tego za duzo gdzie sie nie obejrzec uzywak .

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

no ale co z tego że kupują handlary tyle na raz - dla sprzedawcy to chyba super.Nie muszą mieć faktur, wystarczy paragon.Sprzedawca tylko korzysta na tym.inaczej kupujący...tzn.normalni kupujący :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie jakiś używak?

No to jak dla sprzedawcy super to dla handlarza wykupującego hurtem tymbardziej.po co ma się bawić w sprowadzanie towaru-podjeżdża se na gotowe,bierze za bardzo małe pieniążki a sam sprzedaje z kilkukrotnym przebiciem. Szkoda że tylko to jest takie proste... jedna pani która ma swój używak lata po innych kiedy jest najniższa cena,zgarnia co najsensniejsze i wystawia u siebie za kolosalną sumę. No ale cóż każdy ma swój sposób na zarabianie kasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org