niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cycq

Licze na dużo postów hehehe lubie czytać jego wypowiedzi na forum , ciekawa osoba o dużym poczuciu humoru ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

kiedyś mnie wkurzał, ale teraz traktuję jego posty z dużym dystansem.... to prowokator i ma pewnie niezłą polewkę jak się ludzie spinają...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

Dlaczego studenci w Warszawie podkopali się pod sejm?
- Bo też chcą mieć Piwnicę pod Baranami...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

...ale o so choziii ?? ;DD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

badboyz tym tematem przechlapales sobie u mrs'a :D zobaczysz wpusci ci jakiegos robala do kompa i ci procka popali bo to przeciez hakier pierwszego rzutu !!! :D
buahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

heheh cycq ciekawe czy sie odważy coś tutaj napisać ;] Malachit jakaś izluzja do PANA cycq'a ?? :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

Nie zamierzam dyskutować z idiotą. Nie zrozumieliście nawet wypowiedzi Malachita. Dno i wodorosty.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

A jednak.... Mrs Nie oceniaj kogoś nie znasz a sugerujesz sie tylko jego bluzgami i ostrymi tekstami . Niech cycq dalej mówi co myśli , takich ludzi jest coraz mniej .. Wiecej mozna spotkać tych "co to nie ja" i tchórzy co zmieniaja zdanie jak chorągiewka na wietrze .. Nie sądze żeby idiota był na tyle odważny by reperezentować postawe osoby , którą nie boi sie prowokować innych i mieć ich zdanie gdzieś.. Najławiej kogoś nazwać głupkiem , durniem , idiotą , najłatwiej uderzyć własne dziecko jak sobie z nim nie radzimy , najłatwiej dać komuś po mordzie jak nas wkurzy. Jesteśmy leniami idącymi na łatwizne hehe ;]

A tak na koniec - każdy czasem robi z siebie idiote ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

no prosze, taki inteligient na forum, a ja sie nie poznalam

zreszta, lacine ma obcykana, to moglam sie domyslec, glupia baba ze mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

Gdy dziecko sprawia kłopoty to trzeba z nim do psychologa, ale najczęsciej dzieje się tak dzięki rodzicom, którzy nie radząc sobie z dzieckiem nie radzą sobie również ze sobą, niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

equinox do kogo pijesz ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

Do ogółu społeczeństwa. To problem ogólnokrajowy :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cycq

equinox dokładnie, mam pomysł na nowy temat na forum ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org