niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet 20 km od Łomży

Szukam dobrego dostawcy internetu 20 km od Łomży dokladniej wieś Bronowo. Może coś mi polecicie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

orange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

orange opcja bezprzewodowa na limit czy też orange neostrada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

neostrade podłoczają u was ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

pewnie i tak, parę osób korzysta z liveboxa, niestety przeraża mnie ich oferta. nie wiem czy dalej jest w orange odpłata za utrzymywanie aktywnego łącza telefonicznego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Neostrada to najlepszy wybor jak nie masz światłowodow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

avito albo elnetix nie łapie zasięgu takiego ? a może jest jakiś dostawca internetu radiowego. oferta orange jest masakryczna abonament za internet plus abonament za utrzymanie łącza telefonicznego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

nie patrz na cene.. dolozymy ile bedzie trzeba..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Jak już ktoś wyżej napisał, Avito/Elnetix - nie wiem jak u drugiego operatora, ale pierwszy przynajmniej oferuje brak limitu danych. Czego byś jednak nie wziął, to nie licz na prędkość i niezawodność internetu radiowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

vizev nie rozumiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

tylko nie orange nie daj się namówić na to, wszyscy narzekaja
lepsza neostrada najgorsza jak ten bezprzewodowy orange

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Netia, albo cyfrowy polsat LTE ale potrzebna dobra antena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

dzwonilem do neti, niestety ich zasieg nie obejmuje tego terytorium. nie nie orange bezprzewodowy czy tez p. lte to wogle nie wchodzi w gre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Jeśli bezprzewodowy to tylko LTE jeśli jest tam zasięg. Jeśli internet nie musi mieć wysokich wymagań to można bezpłatny Aero 2 i czekać, aż pojawi się dobra oferta.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Bierz śmiało jaki ci pasuje:)

Łomzyniacy chętnie spłacają długi:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży


nie patrz na cene.. dolozymy ile bedzie trzeba..




AAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

20km. od łomży ?
Znowu się przeiosłeś bliżej łomzy?

I dobrze łomzyniacy chętnie spłacają długi :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

aero 2 tzn?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

hmm osoba z Nickiem która kilka tygodni temu tak potrzebowala pomocy teraz sobie neta zakłada i jeszcze wybrzydza??? może niedługo powstanie post z prośbami o nowego lapka bo wyczesane gry nie chodza na starym...

imie Ci zmienili czy jak? bo z tego co pamiętam tam pojawialo się inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

wpieprzyc sie w umowe np z orange to nie jest sztuka. a kto pyta ten nie bladzi kolego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

nie sztuka jest wydawanie kasy na rzeczy bez których smialo można przezyc a potem szukanie pomocy na forum kolego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

szukam pomocy w znalezieniu odpowiedniego dostawcy by zapoznac sie z ofertami i wybrac cos godnego swojej ceny. widze ze nie przeczytales / alas dokladnie 1 postu. chyba bijesz to poprzednich wydarzen ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

http://www.aero2.pl/Bezplatny-Internet/Podstawowe-informacje


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Dobrze że to Bronowo :):)

Będę miał cię na oku kolego :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

twierdzisz maruda ze masz ochote mnie obserwowac? to nie lepiej zaprosic mnie na piwo w celu doglebnej analizy wydarzen?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

dla osoby która ledwo wiaze koniec z koncem internet nie jest dobrem niezbędnym do zycia. Wiec moim zdaniem ile by on nie kosztowal to nie jest odpowiednia oferta dla Ciebie. No chyba ze liczysz na darmowa oferte to ok serfuj wtedy ile wlezie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

artaras a skad masz taka pewnosc ze wiaze to konce ledwo co czlapie sie po tej ziemi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Polecam avito korzysystam od nich juz 10 lat jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

hilos a skad jestes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Aero2 darmowy internet

Łacznie kosztowal mnie okolo 35 zł, kaucja za karte, wysylka itp.

W łomży i okolicach chodzi dobrze

Potrzebny jest modem bez simlocka

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

artaras:)

Łomżyniacy to dobrzy sponsorzy:):)

Nawet zioło fundną jak sie odpowiednio poprosi :):)

pomózmi

Żeby ze mną piwo wypić, to trzeba być gościem a nie łajzą :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

jestem lajza dla ciebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

...od lata ub. roku Aero 2 chodzi znacznie dalej niż tylko w okolicy Łomży, bo zasięg pokrywa się z siecią "Plusa", a ten znacznie się poszerzył...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

to ze ledwo wiążesz koniec z koncem mogę uargumentować Twoimi postami które robily tutaj furore jakies kilka tygodni temu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

furore robily ale jak to ktos powiedzial po swietach czar prysnie ;-). mam juz swoje zdanie na ten temat i pare osob tez za co im serdecznie dziekuje nie chce do tego wracac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

zakoncze może tak: żenada i parodia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Pomozmi, czar nie prysnął ,poniewaz skończyły się święta.Ludzie pomogli żebyście staneli na nogi. Nie podjąłeś pracy ,nie zrobiłeś nic żeby poprawić swoją sytuację. Chyba nie oczekiwałeś że ludzie będą cię utrzymywać i płacić rachunki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Własnie, podobno miales zaproponowana prace. Podjeles sie?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

beata nie wiesz chyba co piszesz, nie podjelem pracy w firmie ktora mi ja oferowala, do tej pory nikt sie ze mna nie kontaktowal w tej sprawie. pracuje dorywczo u pewnego gospodarza, szukam jednak czegos na boku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Polecam Aero2 i potwierdzam zasięg poza Łomżą.
Razem z modemem to jednorazowy koszt około 100 zł.
Brak limitu transferu danych i prędkość do 512 Mb/s (do przeglądania internetu wystarcza).
Po co płacić rachunki?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

szczerze jak by mi zalezalo na pracy to bym sam się odezwal do tej firmy i obczail temat... podejrzewam ze jedyne czego szukasz na boku to neta żeby sobie nieco pograc w cs lub inne gowno a to kasy raczej nie przyniesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

jaki modem do tego aero2 moglby byc odpowiedni. gdzie moglbym go kupic? artaras gdybaj dalej w co jeszcze twoim zdaniem gram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

h... mnie intresuje w co grywasz. Tylko na drugi raz nie pisz postow o pomoc i nie rob z siebie sieroty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

artaras daj spokój nie babraj się.

Tak mu się chce pracować jak dawnym niebieskim ptakom :):)

Ziółko cs-sik to jego świat:)

Szkoda tylko ludzi którzy zaangażowali się w pomoc dla tego osła .

Zrobili to z serca a takie coś nawet docenić tego nie potrafi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

MUSISZ MIEC-ANTENA YAGI-UDA NA 900MHZ,]USTAW NA LOMZE[,KARTA AREO2,MODEM HUAWEI E3131,RUTER ZWIFI IUSB DO PODLACZENIA MODEMU,ITERNET DZIALA 1GODZ ISIE WYLACZA,BEDZIESZ WLACZALCO GODZINA.ANTENE PODWIES BOJEST DLUGA .WSZSTKO-3OOZL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

jak ci netia mogla powiedziec ze nie ma zasiegu jesli oni dzialaja na laczach neostrady...jesli ma sie gniazdo tel w domu to ma sie i internet..
poza tym czytajac twoje posty o pomocy mialam nawet ochote ci pomoc...ale teraz ciesze sie ze tego nie zrobilam tylko w twoje miejsce pomoglam naprawde potrzebujacym dla ktorych brak internetu nie jest zadnym problemem

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Szanowny forumowiczu. Jeżeli interesuje Cię internet w twojej miejscowości jest dobra oferta w Wiźnie od lokalnego dostawcy. Z tego co mi wiadomo to może i sięgnie do twojego domu. Jeżeli Cię to zainteresuje to firma nazywa się "Megabajt" nr.502-062-741
PS: Firma z Łomży i naprawa kompów na Sybiraków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Prawdziwna z ciebie Łajza Minęli.
Masz nie lada tupet SZMA.CIARZU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Do kogo "siwysiwy" pijesz z tym tekstem?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Na pewno nie Ty jestes adresatem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

re Damis .

ludzie zanim coś głupiego napiszecie przeczytajcie i zapoznajcie się DOKŁADNIE z całym tematem bo póżniej wychodzą takie kwiatki,

np tu : http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=640001&t=640001#REPLY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Damis kilku moich znajomych "korzysta" z usługi darmowego Internetu świadczonej przez Megabajt w Wiźnie.
Jeden z nich trafnie ją określił: "Darmowy- darmo żeś go zakładał".
Internetu częściej brak, niż jest. Bardzo wolny transfer w szczycie, jeśli w ogóle działa. Podatny na złe warunki atmosferyczne.
Więc skoro w Wiźnie są problemy to w Bronowie nie wróżę kariery.

pomozmi Aero2 w okolicy Bronowa działa bez dodatkowej anteny na modemie Huawei E3131A dostępnym na Allegro od 91 zł.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

a co byś jeszcze ZA DARMO chciał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Moglibyście zrobić zrzutkę na neta dla chłopaka :)

Bo w potrzebie jest przecież :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

daj spokój bo jakaś oburzona... się odezwie

toć dzidziusiowi szybki net jest jak najbardziej w życiu potrzebny ( inaczej gierki nie chodzą )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Jak RzyĆ
mgr.inż z PWSIiP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

rŻyć to można z ludzi wywalonych w wała !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Chcesz pomagać – pomagaj. Nie chcesz – nie pomagaj. Ale hejtowanie WOŚP, czy Caritasu czyni cię głupcem. Ważna jest jest pomoc, a nie to skąd ona nadejdzie, bo osoba w potrzebie wybrzydzać nie będzie. Czy gdy Twoje dziecko będzie przychodzić na świat zabronisz lekarzowi badać je sprzętem kupionym przez WOŚP? Czy gdy (nie daj Bóg) Twoje dziecko ulegnie wypadkowi, to zabronisz ratownikowi używać do ratowania sprzętu kupionego przez WOŚP? Te pytania można odwrócić. Czy odmówisz przyjęcia pomocy tylko dlatego, że pochodzi z Caritasu? Nie wydaje mi się. Każdy ma swój sposób ekspresji – ok. Ale to nie daje nikomu mandatu do opluwania innych.............No cóż już wiemy,że tylko Egzorcysta nie daje się robić w wała!!!!!!!!!! i nie opluwa tych innych.Serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży


Autor: piątek (---.adsl.inetia.pl)

hahahahaha.. jaki z ciebie DUREN !!!

................................

BARANI ŁBIE masz już wirusa, jestem na twoiej poczcie -e-mal -


Autor: lipiec45 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12-01-14 22:23
Re: Dlaczego prawica nie znosi Owsiaka? Bo jest od niej lepszy
Autor: Egzorcysta (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 12-01-14 22:29

Imię (nazwa) użytkownika: lipiec45
Posty: 1

/////////////////////////////////


HAHAHAHA....... a ty tak mnie już tak nie lubisz , że zakładasz nowy nick?


pod starym WSTYDZISZ SIĘ PODPISAĆ ?
hehehehe..

CO ZA MATOŁ!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Samotna matka wraz z czwórką dzieci trafiła do suwalskiego Miejskiego Centrum Interwencji Kryzysowej. Nie miała pieniędzy na jedzenie, a w dodatku została wyrzucona z wynajmowanego mieszkania. W ośrodku miała mieć zapewniony pokój, do czasu aż rodzinie nie pomogą urzędnicy.
Ale zapadła decyzja, by odebrać dzieci matce. Na początku do rodziny zastępczej odesłano najmłodsze z dzieci, 2-letnią Elizę. Następnie do placówki opiekuńczo - wychowawczej sąd zaczął odsyłać także starsze rodzeństwo.
16-letni Sebastian nie mógł pogodzić się z decyzją o rozdzieleniu z matką. W ubiegły wtorek popełnił samobójstwo. W ośrodku nikt nie zauważył, że dziecko nie radzi sobie z decyzją urzędników. Kontrolę zapowiedział Rzecznik Praw Dziecka.cyt za TVN 24 ...........na tym smutnym przykładzie widać jak działają ośrodki pomocy i jak kończą się niektóre dramatyczne historie,ale skąd mamy wiedzieć jaki byłby koniec naszej historii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Chłopie ogarnij się przecież piszę ,a to że ktoś ma internet od tego samego dostawcy o niczym nie świadczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Autor: piątek (---.adsl.inetia.pl)

vel

Autor: lipiec45 (---.adsl.inetia.pl)


////////////////////////////////////

NIE PAL GŁUPA I SIĘ NIE UKRYWAJ !!!

za nowymi nickami - już cię mam namierzonym i nie ma przeprość - wirusa masz w kompie !
hehehehehe....hahahaha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

a co ty DURNIU myślisz , że po IP twego kompa nie dojdę ?

,,,,,,,,,,,,,,,,, hehehehe..pory masz pełne ?


hehehehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

Chłopie pomyśl dwie minuty po co mam się ukrywać,kim Ty jesteś ,bo nie bardzo rozumiem,ani Ci ubliżam,ani oczerniam masz jakieś problemy sam ze sobą.Namierzony? Chcesz się spotkać ? Czekam gdzie i kiedy? Nie wiem tylko o czym miałbym z Tobą rozmawiać bo sądząc po Twoich wypowiedziach to nie mamy ze sobą wiele wspólnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

piętaszku, dla mnie zwyczajną Ciotą jesteś,
jak miałbym z każdą szmatą twojego pokroju się spotykać na "rendez-vous" to nic innego bym w życiu nie robił tylko szarpał się x takimi parchami jak ty ,

po primo ; po co się mamy spotykać? jak ty nie masz zdolności honorowych ?
... nie jestem kozakiem , ale przy 115 kg i 196 cm z drobnymi przerwami w niby " karierze w boksie ", póżniejszą kontuzją w sportach w których się jednak nie sprawdziłem, podejrzewam , że mając ... latek - obiłbym ci ryja i po co ?
- zgredzik ok 50 -siątki I ..

... ja nie tracę czau i dyskutować o polityce z tobą nie będę , chcesz po ryju - to masz

póżniej będą psy? mamo ratuj !- zgredzik jestem ale sprawniejszy niż niejeden tu małolat ,

piętaszku, DUPEK jesteś a ja tu w ŁOMŻY zatrudniając parę osób NIE BĘDĘ SIĘ SZARPAŁ z każdym matołkiem żeby ludzie się ze mnie śmieli

................ a za namierzenie ciebie z IP zapłacę HAHAHAHAHA...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet 20 km od Łomży

avito .. NIE POLECAM !!!! Pomijam problemy z łączem bo się zdarza, ale obsługa klienta jest tragiczna, zero serwisu .

oksana

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org