niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Laptop

Chodzi mi o wyczyszczenie laptopa(nie wiem jak fachowo sie to nazywa) bo juz tak mi wolno chodzi i mam sporo wirusów i oczywiście wgranie podstawowych rzeczy offisa itd gdzie go zanieść i drogie to??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

poczytaj ogloszenia na 4 lomza,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

Jeśli byłabyś zainteresowana zrobię to za połowę ceny jak w sklepie.

lider1234@o2.pl

Lomzyniak1234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

poproś jakiegoś kolegę/znajomego, zrobi za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

Za loda zrobię na miejscu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

gałkowy czy z automatu miałby to być !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

Z siną gałką :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

Hahaha ja od razu Cię uprzedzam żebyś nie korzystała z usług tych samozwańczych informatyków, mój kumpel właśnie kilka dni temu dał laptopa do zmiany systemu z 8 na 7 i gość kompletnie nie znał się na rzeczy, nie wiedział nawet jak zainstalować sterownik i tak mu załatwił lapka, że dopiero dziś w serwisie to naprawili, pukając się w głowę na wspomnienie o gościu, który to "instalował". Także lepiej jedź do jakiegoś komputerowego nawet w galerii stokrotce, zmiana systemu kosztuje tam 60zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

Zuza- Odezwij się do mnie na maila, obgadamy to i zrobię to Ci z pół darmo. Ustalimy termin i szczegóły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

A czy za 60zl instalują piraty czy trzeba doplacic kolejne 60 , Pytam w imieniu zuzy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

wejdz na stronę numik.pl. Właściciel firmy zna się na rzeczy, wszystkie koszty ustali z Tobą. polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

Zenit- To zależy na kogo się trafi, jak ktoś jest samozwańczym informatykiem z zamiłowania to nie tylko system potrafi postawić ale i pogrzebać w hardware.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

Marcin z xeromax-u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop

A z jakimi procesorami kupujecie aktualnie laptopy?
Co sądzciie o tym Intelu -https://www.morele.net/procesor-intel-core-i7-7800x-3-5ghz-8-25mb-box-bx80673i77800x-959987-977704/ ? Bo ja się specjalnie na tym nie znam niestety...Taki procesor będzie okej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org