piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

hej

Który tel lepszy??

Apple 4/4s czy samsung galaxy.

wiem ze tych galaxy jest dużo ale nie wiem który z nich najlepszy. Myślałam o którymś S4???

jesli chodzi o Apple to tylko 4/4S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

Narysuj se jablko na glowie,, będzie to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

nie wypowiadaj sie bo widac ze nie znasz sie.

prosze mąrdych ludzi którzy znaja sie na tych firmach o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

Panda ciezko jednoznacznie odpowiedziec. Zalezy do czego Ci potrzebny ten tel. Kazda firma ma swoich zwolennikow. Jakby co mam do sprzedania iphona 4 pisz na marcineklomza@gmail.com jak jestes zainteresowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

ja raczej chce kupic nowy tel. ale dzieki za odpowiedz.

tel. ma służyć do codzienniego użytkowania. w gierki nie gram. chce korzystać z internetu. i żeby był bardzo jak najlepszy aparat.

moj roczny tel gubi zasięg. i robi nieciekawe zdjęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

Polecam recenzje w necie i wziac oba telefony do reki. Apple wygrywa z galaxy zdecydowanie. Jest po prostu dopracowany, tak samo jak i dostepne aplikacje. Kazdy bedzie mial swoj typ, ale jezeli telefon ma byc niezawodny, ma sie nie wieszac, czuly to polecam apple. Tutaj telefon pomimo, ze wydaje sie, ze parametry ma standardowe to czuc, ze wszystko jest wykorzystane jak nalezy i w 100procentach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

czytalam wczoraj opinie to i o jednym i drugim maja dobre zdanie.

sam.galaxy s4 ma 13 mpx. a apple 4s ma 8.

ale nie wiem czy to gra jakas role??
a czy pamiec 8 GB to duzo jak na ten tel???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

Nie zgadzam się ze Apple wygrywa z samsung. Te telefony są inne. Apple zdaje się być bardziej dopracowany fakt, ale faktem jest ze samsunga są bardziej rozbudowane, można je spersonalizowane i dają większe pole do popisu. Osobiście używałem iPhone przez kilka lat ale iTunes i zwykle chociaż przerzucanie muzyki to parodia. Wielu ludzi jest b niezadowolonych z iTunes. Załóżmy przerzucasz 1000 piosenek pokazane ze wszystko ok a w tel masz ok 700... Wiele przykładów jak ten. Kupiłem sobie Note 3 jak tylko wchodził i nie zamienił bym go na żadnego iPhone nawet 5s. Zresztą wpisz na YouTube review iPhone 5s vs note3. Samsung zjada iPhone pod każdym względem tj. Procesor kamera wyświetlacz itp. W samsunga nie podobała mi się klawiatura i sposób w jaki działa wiec ściągnąłem sobie inną SwiftKey. O takich rzeczach zapomnij mając Apple. Jesteś skazany na to co firma ci daje w podstawie. Mimo to każda firma ma swoich zwolenników i tak jak P. A polecam pobawić się tymi telefonami jak masz możliwość,. Jeśli nie masz możliwości to YouTube recenzja za recenzja aż wyrobisz sobie opinię. Powodzenia, możesz dać znać na co się zdecydowałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

ok dzieki bardzo ale jeszcze gorzej teraz mam bo przyznam ze sklanialam sie bardziej bo apple a teraz to juz sama nie wiem??? ok dzieki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

Miałem wcześniej Samsunga z serii Galaxy. Po około roku zaczął się wieszać, nawet pełne wyczyszczenie z poziomu Recovery niewiele dawało. Niedawno kupiłem iPhone'a. Powiem tak: częściowo prawdą jest, że środowisko Apple jest zamknięte. ALE właśnie pojawił się jailbreak (takie narzędzie do dostępu do systemowych plików) i mnogość opcji jest nieograniczona. W tym momencie iPhone z JB może śmiało konkurować Androidom. Największą zaletą iPhone'a jest to, że jest prosty, intuicyjny, czuły i bardzo szybki. Nie musiałem czytać instrukcji by po kilku minutach spokojnie wykonywać operacje takie jak dzwonienie, sms, internet, pobieranie aplikacji itp. Co do aplikacji to w Appstore jest ich bardzo dużo a w dodatku nie ma takiego syfy jak w Play Store. Są tu same aplikacje, które zaakceptowało Apple więc nie ma mowy o wirusach itp. Z całego serca polecam Ci iPhone'a, uwierz mi że jest wart pieniędzy jakie kosztuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

Ja używam iPhona od kilku ładnych lat i jestem bardzo zadowolona. Obecnie mam iPhona 4 i nie zamieniłabym na nic innego (chyba, że iPhona 5/5s :]). Używam też iPoda i iPada, z iTunsem nigdy problemów nie miałam. Niestety nie pomogę Ci w porównaniu. Samsunga nigdy nie miałam i nie planuję mieć :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

Chińczyk Xiaomi np: Mi-3 z Miui bije na głowe te wasze samsungi i apple...
a co najważniejsze jest dużo tańszy...

Tu sobie poczytaj .. http://miuipolska.pl/mi3/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

slyszalam ze ten kto zmienil na iphona nie chce juz miec zwyklego tel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

Kazdy ma inne doswiadczenia i kazdy woli cos innego :)
jasiek wyobrazasz sobie kazdego uzytkownika uzywajacego jailbreak'a? Chyba zartujesz ze kazdy bedzie sie w to bawil. Roznica i prawda jest taka ze apple daje ci ich produkt nie zakladajac mozliwosci jego modyfikacji a android jest oddany w rece uzytkownikow - tak wyglada rzeczywistosc. Sciagam nowa klawiature, nowy wyglad menu i mam to na telefonie w 3 minuty :) Fakt apple store jest wiekszy ale to kwestia czasu, zobacz ile apps dochodzi do play store. Wirusy? fakt w app store ich nie uraczysz, ale nie uraczysz tez autorskich produkcji. Roznica jest taka jak pomiedzy gra a modem i dodatkiem fanow do niej. Wiadomo ze to uzytkownicy maja najlepsze pomysly na dany produkt bo wiedza czego im brakuje - android gwarantuje Ci ze mozesz cos zmienic, apple juz nie. Ja osobiscie strasznie zrazilem sie do itunes... masakra ze nie moge inaczej i szybciej wrzucic sobie piosenek. Zerknij na YT porownanie galaxy Note 3 i iphone 5s. Iphone wyglada przy nim jak zabawka, ma gorsze wszystko - procek, kamere, duuuuuuuuuzo mniejszy wyswietlacz. However... rozumiem i fanow apple, sam uzytkowalem go kilka lat. Ja jednak zaliczam sie do fanow Android :) Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: iPhone Apple 4s vs Samsung Galaxy

panda19833 napisał(a):

> hej
>
> Który tel lepszy??
>
> Apple 4/4s czy samsung galaxy.
>
> wiem ze tych galaxy jest dużo ale nie wiem który z nich
> najlepszy. Myślałam o którymś S4???
>
> jesli chodzi o Apple to tylko 4/4S


Wydaje mi się że apple są jednak lepsze od samsungów

--------

https://www.serwiskomputerowy.biz.pl/o-firmie



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org