czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
konto walutowe najkorzystniejsze??????????

gdzie mogę założyć konto walutowe bez wpłaty początkowej.Co polecacie ?????i najlepiej jakiś zaufany i sprawdzony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

Jest tylko jeden dobry bank Alior Bank koniec kropka idź i zakładaj bo lepszego nie znajdziesz. Sam mam tam konta walutowe, złotówkowe i lokatę bardzo wysoko oprocentowaną, obsługa jest zawsze miła i wszystko wyjaśnia, nawet żebyś był finansowym laikiem, zostaniesz przydzielony do swojego opiekuna, karta walutowa 5zl / 1,25E chyba, że zrobisz 5 transakcji w sklepach i zapłacisz kartą.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

dzięki za info a bank na polowej i zawadzkiej BPH I PKO co myślicie ........////////

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

a ten Alior Bank to jest ok nie grozi upadkowi bo nie wiem jak z nim jest,,,,......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

Bardzo dobrze prosperujący Bank Austriacki. Sytuacja na rynku europejskim stabilna, bardzo szybko się rozwija na naszym rynku, z roku na rok ma kilka set tysięcy więcej klientów. Po prostu wejdź do placówki na al. legionów 14 i zobaczysz DUŻĄ RÓŻNICE I BARDZO DUŻOOO LUDZI.xD Więcej info na stronie aliorbank.pl

PS: Trochę kreatywności!

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

kto jeszcze gdzie poleca założenie tego konta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

ING , przelewy zagraniczne 5 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

w Aliorze przelewy 0zł

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

W tym miejscu masz porównanie kont na rynku: http://www.comperia.pl/gdzie-po-konto-walutowe.html. Jak widać różne są oferty poszczególnych banków a przecież każdy ma inne oczekiwania co do konta. Tak więc warto przejrzeć wszystko i zdecydować się na ofertę najlepszą dla siebie,
Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

Moim zdaniem przy wyborze konta walutowego warto sprawdzić na strefawalut.pl, jak wygląda w kantorach internetowych kwestia płatności za przelewy do i z danego banku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

osobiście polecam Alior Bank na ul.Al.Legionów,posiadam tam konto walutowe i nie narzekam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

Oczywiscie, tylko Alior Bank

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

ja mam złotówkowe w PKO BP a musiałam otworzyc walutowe w PKO Sa -duzo lepsza oferta, tylko 1 euro miesiecznie odciągają



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

Czy konta podstawowe mają opcję konta walutowego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

Polecam revolut. Sama mam i używam. Darmowe konto bez prowizji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto walutowe najkorzystniejsze??????????

Ja mam konto walutowe ale nie korzystałam z żadnych kart - możesz wyjaśnić o co dokładniej Ci chodzi?
Korzystałam z konta jakieś rok temu kiedy jeszcze robiłam zakupy w sklepach zagranicznych jednak chyba będę je zamykała ponieważ nie jest mi juz potrzebne.

Z tego co wiem to konto podstawowe nie ma opcji konta walutowego:
https://pozyczkaportal.pl/podstawowy-rachunek-platniczy-darmowe-konto-bankowe/

konto takie ma wiele ograniczeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org