piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Czy taka jest w Łomży a jesli tak to gdzie? dzięki z góry

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

ul. Jednaczewska 21, Łomża
86 216 08 43
www.przebieralnia.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Nie wiem czy ci się opłaca ja kupiłem córce za 10 zł w używaku na przeciw galerii stokrotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

możesz podać dokładniej gdzie ten używak? ale właśnie ciekawe czy będzie ten który mi potrzeba bo tobie poprostu może sie trafiło tak, a jest tam więcej tych strojów czy tylko okazja taka?

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

dziś na spacerze przechodziłem obok i widziałem reklamę - stroje karnawałowe dla dzieci,
szmateks na przeciw galerii stokrotka, na winklu Piłsudskiego/Zawadzka ( tak po przekątnej Kauflandu )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Jest tam spory wybór ale zależy co komu się podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

w zakładzie krawieckim na mazowieckiej 2 w piwnicy jest wypożyczalnie spory wybór mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Te stroje karnawałowe w tym używaku to masakra jakaś tak zniszczone, że za darmo ich nie chce.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Chyba lepiej kupić nowy. Na allegro są w miarę tanie jak się poszuka. A później można sprzedać bądx oddać komuś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Przyjdz sie do Szmizjerki, ja tam dla Syna ostatnio kupiłam strój na Halloween na drugi rok, a dziś podobno też były jakieś stroje na choinkę, ostatnio był świetny dla dziewczynki na jakies 4 latka, strój kota, rękawiczki i ogonek :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

dzięki wszystkim za pomoc pójdę wypożyczę i juz z głowy :)

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

na ks.anny chyba nr 23 na rogu jest ciuchland i tam kobieta wypożyczalnie strojów ma tez ,tam kiedyś była sala zabaw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

ul.Kazańska 28 polecam tel. 696410841

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Bardzo fajne stroje do wypożyczenia znajdziecie na http://czasnazabawe.com/index.php/oferta/maluszki księżniczki, piraci, czarodzieje, kubus puchatek i wiele innych wdzianek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

na mazowieckiej tam co krawiec w dół się wchodzi po schodach mają wypożyczalnię strojów

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

W województwie Łódzkim jest fajny sklep, nawet posiadają konto w internecie gdzie można zamówić, szybka wysyłka i miła atmosfera - posiadają super stroje dla dzieci. Sam zamawiałem dla swojego dzieciaka na bal przebierańców tutaj mozesz sobie zobaczyc co maja do zaoferowania http://nakazdaokazje.com/24-stroje-dla-dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Jeśli ktoś poszukuje strojów karnawałowych dla dzieci polecam stronkę
http://nakazdaokazje.com/stroje-dla-dzieci-c-2.html
Sprawna obsługa i wysoka jakość produktów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

won z reklamą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Ja wolę kupować stroje karnawałowe niż wypożyczać, zawsze się mogą później przydać. Fajne można znaleźć w sklepie http://dladzieciaczka.pl/ w internecie taniej wychodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Nie nie polecam wypożyczalni na Jednaczewskiej. Właścicielka nie inwestuje w nowe stroje co widać po wejściu juz i na dodatek miałam przykra niespodziankę. W przed dzień choinki w godzinach popołudniowych zostałam bez stroju dla córki z powodu pomyłki tamtej Pani, sytuacje uratowała kobietka z Kazanskiej a córka była zachwycona nowym strojem, po płaczu po pierwszym. Od tej pory tylko wypożyczalnia na Kazanskiej, większy wybór i nowsze stroje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Zgadzam się, bo zwykle te stroje są dobrze dopasowane i na gumkę lub sznurek, więc rozmiar dziecka nie ma większego znaczenia. My z żoną z kolei korzystaliśmy z pinokia - http://www.epinokio.pl/pol_m_Stroje-dla-dzieci-16225.html - naprawdę zacne stroje i dodatki, właściwie dla każdego malca, także polecamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypożyczalnia strojów dla dzieci

A nie patrzyłeś w sieci? Tam jest tego sporo. Spokojnie można zamówić stroje karnawałowe dla dzieci i wcale nie jest to jakiś ogromny koszt, Poszukaj, bo są bardzo fajne i dzieciak z pewnością będzie zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocniki dla dzieci

Ja wszelkiej maści zabawki oraz stroje dla swojego dziecka kupuję na allegro,
jednak mogę także polecić sklep https://www.bobokiosk.pl/pl/c/Nocniki/14, gdzie zamawiałem ostatnio zabawki fisher price. Wszystko odbyło się jak należy, bez zbędnego czasu oczekiwania. Widziałem także, że mają u siebie nocniki dla dzieci, stroje czy pieluchy. Sądzę, że to dobre miejsce, poza aukcjami na allegro, na zakup najpotrzebniejszych przedmiotów dla dziecka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org