poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS strajkuje !!!

Moim zdaniem i bardzo dobrze. Są tylko dwie drogi:

1. Jeżeli chcemy aby ŁKS był super drużyną to całe nasze Miasto ( zawodnicy, kibice, kadra, rada miasta, sponsorzy i wszyscy inni sympatycy) powinno zjednoczyć się jako jeden "organizm" i ślepo dążyć do postawionych sobie celów. Tak jak to jest w FC Barcelonie. Tam od małego wpaja się chłopakom, że mają zaszczyt trenować w tym zespole. Z dumą reprezentować swój klub. Swoją postawą dawać dobry przykład dla młodszych ( nie zobaczysz tam zawodnika z piwem w barze z koszulką FC, bo na drugi dzień by go wyrzucili). Zawodnik daje z siebie 120 % na treningu. Kadra trenerska tj. min 2 trenerów na zajęciach, żyją tylko klubem. Nie martwią się o swoje pensje. Można powiedzieć, że klub to ich dom. W ten sposób mają czas i możliwości przygotować się do każdego treningu profesjonalnie, a nie gonić do następnej roboty. Nikt z klubu nie zastanawia się czy dzisiaj go wpuszczą na murawę i będzie można poprowadzić trening. Jeżeli chcemy wielkiego ŁKSu to musimy stworzyć taką właśnie filozofie życia.

2. Z drugiej strony jak widzę tych wszystkich udających to najlepiej by było aby ŁKS upadł, po raz drugi, a pieniądze, które są na klub przeznaczane przekazać na inny sport chociażby MMA. Może w tej dyscyplinie mielibyśmy większe szanse. Udają sponsorzy, że im zależy na reklamie i rzucą marne grosze na odczepnego. Udaje Miasto i przekazuje dofinansowanie, które ŁKS zwróci za wynajem stadionu MOSIR czyt. miasta. Udają zawodnicy wielkich sportowców a po wygranym meczu lądują w barze już po większym głębszym..... i żeby nie było, rozumiem, szczęście z wygranej można świętować a porażkę zapić ale czy niemożna tego zrobić we własnym gronie? Może tylko mnie dziwi lekarz z papierosem i wf'ista z dużym brzuchem. Dla mnie takie osoby szybko tracą autorytet.


Sumując całą moją wypowiedź. Jeżeli nie wyjdziemy z tego błędnego koła to starania pojedynczych jednostek będą tylko niewidzialnymi staraniami małych fascynatów. Jeżeli jednak zjednoczymy się jako społeczność i każdy z 60 tyś. miasta poświęci 2 minuty to klub zyskałby jednego pracownika na cały rok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

czemu mialbym poswiecac 2 minuty na cos co mnie nie interesuje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

Przecież nikt Ci nie nakazuje ani siła czegos nie narzuca...

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

jestem za!!!!!!

ŁKS musi trwać bo to nasza tradycja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

mam nadzieje ze dzisiaj prezydent zobaczyl ze nie warto dawac tym frajerom nawet złotówki.... Panie Prezydencie szkoda na to pieniedzy to muł i wodorosty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

Szkoda, że ŁkS podejmuje aż tak drastyczne kroki ale najwyraźniej tak trzeba. Popieram.



stary-wyga po pierwsze sam jesteś frajer a po drugie jak jesteś stary to zwal se konia bo niewyżyty jesteś. Z takimi jak ty się inaczej nie dyskutuje. A do mułu i wodorostów to jak dla ciebie nawet jeszcze za wysoko....

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

gosciu ... ide na mecz i co widze ? ze jakiemus malolatowi nie chce sie wyjsc bo ma nos wyzej uszu jakie to wielkie gwiazdy sie porobily ... niech graja w lidze mistrzow ... z moich podatkow trzymac takich ...

mam nadzieje ze Prezydent przejrzy i nie da nic z moich podatkow na taka blazenade....


przestan odzywac sie do mnie ... mam prawo do wyrazenia opinii jak mnie zbieranina nie szanuje to nie chce by zlotowka z moich podatkow szla na tych pajacow .. nie podoba sie granie to niech sie wezma za robote ... moze klasc kostke bedzie im wygodniej i lepiej ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

stary-wyga
muł i wodorosty to masz bani,nikt ci nic nie karze,więc komentarze pozostaw sobie.może kogoś to bardziej interesuje i bardziej zależy na dobru tego klubu?może też się nie angażuję w sprawy dotyczące drużyny,ale przynajmniej nie przeszkadzam innym,którzy próbują czegokolwiek coby mogło przywrócić dawną chwałę tego klubu.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

chwale to tworza te pseudo grajki takim zachowaniem ..

nie chca to grac to nara ... i nie zabawy i osmieszanie miasta na caly kraj za moje podatki ... niech sie bawia za swoje a nie za pieniadze i moich podatkow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

ej nie kluczcie sie i tak i tak jak slyszalam na podlasiu rzadzi jaga bialystok tak muwia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

Mieli rację, po co się męczyć i ganiać jak wariat jak i tak by przegrali



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

A co to jest ŁKS? Nie mam dziadków i nie mam się kogo zapytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

zyta2345
"ej nie kluczcie sie i tak i tak jak slyszalam na podlasiu rzadzi jaga bialystok tak muwia" Masz racje,na podlasiu i na części Białorusi.jeżeli Wiesz o co cho,to Wiesz również to,że pod tym względem my nie jesteśmy z podlasia...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

stary-wyga

Prześledź info,jaką kasą z budżetu miasta trzeba się dzielić,Porównaj to z innymi miastami(średnia),potem Dojdź do wniosków.(podpowiedź)jedna piąta tego co idzie w innych miastach i to na ogół dyscyplin itp.

wc
ŁKS 1926 Łomża
ŁKS 1926 Łomża – polski klub piłkarski z siedzibą w Łomży, obecnie występujący w III lidze. Wikipedia



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

a gdzie pilkarzom nie chce sie wychodzic na boisko jeszcze ? w imie czego przeznaczac na to pieniadze ? nie ma innych wydatkow w miescie ? to nie lepiej zrobic pare miejsc pracy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

to nie tylko piłka nożna.mamy siatę,mamy tenis stołowy,sporty walki,koszykówkę itd itp.kasy dają za mało na cokolwiek,to takie ochłapy w porównaniu do miast z których wywodzą się liczące się kluby.taka kwadratura koła:nie ma kasy-nie ma wyników.nie ma wyników-nie ma kasy!tylko że w Łomży np.siatkówkę kobiet na całkiem przyzwoitym poziomie,a kasy też nie ma,bo dzielić trzeba przykładowy włos.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

a!w klubach i drużynach sportowych też można tworzyć miejsca pracy.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

Po pierwsze stary-wyga to jestem "ona" a nie "on". Po drugie, strasznie mnie trzeba wkur***, żebym napisała coś takiego jak napisałam do Ciebie. A dlaczego??? bo nienawidzę chamstwa!!! Masz rację pisząc, ze masz prawo do wyrazania swoich opinii, masz prawo być niezadowolony z dzisiejszego "wydarzenia", masz prawo powiedzieć, że już nigdy nie pójdziesz na mecz a ja nie zamierzam nawet próbować pisać Ci że nie masz racji. Tylko nie pisz o ŁKS-ie, że to "frajerzy", "muł i wodorosty" bo nie zasługują na takie słowa mimo wszystko. Być może nie tylko ty jesteś dziś rozczarowany ale może właśnie tacy jak ty powinni najpierw bardziej zainteresować się co tak naprawdę dzieje się w klubie. Ty płacisz podatki, ja też- i jednak wolę, żeby poszły na ŁKS niż na cokolwiek innego w tym mieście. Nie będę ci tłumaczyć dlaczego. Szanujmy się, mimo różnych poglądów, tylko BŁAGAM nie obrażaj w ten sposób kogoś, kto chyba już dosłownie charytatywnie wylewał pot żeby ten klub jakoś prosperował.

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

jadac 200 km na mecz w jedna strone by zobaczyc ta kopanine .. jak leja nas wszyscy... ile mamy punktow i ktore miejsce z wielkimi potegami .. jezeli mamy szanse zdobyc 3 ptk ktore moga byc jak zbawienie o utrzymanie a ktos olewa to wszystko bo mu sie nie chce.. sa sposoby protestowania mozna wyjsc 5 minut pozniej na mecz ... wiesz jakie sa za to kary ?? znam ludzi z zarzadu pracuja za darmo traca swoj czass i pieniadze a ktos "frajersko" odbiera im argumenty sile i motywacje do pracy bo mu sie nie chce ... wiesz jak ciezko w takiej Łomży o sponsorow a oni sie nie poddawali a teraz co maja powiedzieć sponsorowi .. ze pilkarzom sie nie chce ? ze nasi graja ? jak im sie wyjsc na boisko nie chce .... zaciezna armia kiedys grala dopiero pozniej mysleli o pieniadzach .. a ci nasi co ? ŁKS zrobił z nich takich piłkarzy ... ale co ma byc z zawodnika jak w wieku 19 lat bo cos kolo tego srednia kopaczy a dla nich liczy sie najbardziej kasa to jest frajerstwo ... przychodza kibice ilu by ich nie bylo ale placa sa najwierniejsi a jak ich sie traktuje ? to jest dno i wodorosty ....
zadnego z tych kopaczy nie chce juz widziec w koszulce biało-czerwonej...
jak kopacz nie szanuje ani zarzadu klubu ani trenera .. jak frajerzy oddaja 3 pkt z ostatnim zespolem .. hmm nie jechac na wyjazd mozna by jakos usprawiedliwic ... ale nie wyjsc u siebie ... rozgonic bydlo i grac juniorami .. kiedys w 2 lidze tak gralismy ... a dla frajerow nie ma miejsca w tym klubie ... zaden nie wyszedl ... 4 liga tu 90% gra za darmo .. a wielkie gwiazdy ehh szkoda gadac .. kto teraz da jakis grosz na ten klub ? szkoda dla takich frajerow pieniedzy jak oni promuja nasze miasto ? nie dosc ze wszystko przegrywac to teraz beda o nas mowic ale czy o takie slowa chodzi ?? na to pieniadze z miasta maja isc ? to chyba lepiej dac te pieniadze komus co zalezy i chce cos osiagnac a nie patrzy tylko co dostac i czy mu sie oplaca ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

Popieram Starego wygę

W tej lidze i na tym poziomie to amatorsko powinni grać, bez pieniędzy. sponsorzy powinni opłacić tylko sprzęt, wynajęty stadion i trenera.
Jak się pokażą zawodnicy to zaczną zarabiać . Ktos tam na początku wypisuje , że o Barcelonie :))))

Kolego śmiech na sali, konia kują , a żaba łapę podnosi.
Na zachodzie to, takie nygusy jak "łkaesiacy"
to muszą dopłacać do swoich treningów, Jak cokolwiek będą umieli, to potem będą zarabiali.
Mam kolegę , którego syn gra i póki co to tatuś to sponsoruje. Może synuś się gdzies załapie , a może nie , ale uczy się za swoje. Zaręczam, ze o wiele więcej potrafi niż "zawodowcy" z Łomży
U nas w kraju, to wszystko stoi na głowie.
Cała piłka , to jedne wielkie bagno.
Dlatego mamy taka kadrę jaka mamy.
Sponsorzy nie chcą płacić, bo czują się naciągani.

Nie wiem jaka tradycja wiąże się z ŁKSem, chociaż w tym mieście przeżyłem wiele lat.
Chyba o tej piszecie, że na chlano od rana do wieczora.
Taką to znam.

Po co z budżetu miasta płacić na kogoś, kto nie osiąga sukcesów , po co ????
Są w Łomży sportowcy, którzy osiągają sukcesy i tych trzeba premiować im trzeba pomagać.

Jak 11 ludzi nie potrafi zarobić w ten sposób na chleb, to proponuje łopaty, może pojdzie lepiej.

Postawmy sprawę po męsku
Jest robota jest zapłata.
Kto z was się zgodzi płacic fachowcowi tylko po to , ze jest, A wynik jego pracy nie jest znany, albo jest znany, ze nie będzie nic dobrego. Będziecie płacić ???
Proszę bardzo, wolny kraj , wolni ludzie i niech płacą sobie na ten cyrk z prywatnych środków.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

Nazwa też się zgadza:
ŁKS (Łomżyński Klub Strajkujący)
:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS strajkuje !!!

Celna uwaga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org