sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fajne laski

Witam czy są jeszcze w Łomży lub okolicy jakieś fajne laski???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

Mój faworyt w konkursie na najgłupszy temat miesiąca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

starzy w końcu dali namówić się na neta w domu to chłopak poszaleje trochę wirtualnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

Do Rondo. A Twoje głupawe posty trzymają się cały czas na samym szczycie listy idiotycznych tematów w roku 2013. Mam nadzieję że wygrasz wszyscy na forum trzymają za ciebie kciuki. Ps. powodzenia nie dziękuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

nie złe kociuby są w sklepie medycznym na Kazńaskiej !:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

jemu chodziło o koleżanki z gimnazjum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

Przynajmniej staram się nie obniżać poziomu tego forum w taki sposób, w jaki Ty to zrobiłeś. Zdarza mi się napisać coś głupiego, ale nie aż tak. Jeśli jestem w czołówce listy, to najwidoczniej Twojej osobistej. Taką to mogę nawet wygrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

Fajne laski? są:
- lasek Jednaczewski,
- lasek w Drozdowie,
- i jeszcze kilka innych w okolicy Łomży by się znalazło;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

NFZ Łomża koło szpitala wydaje laski bezpłatnie ale tylko na zlecenie lekarza :DDDDDD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

on raczej chciałby mieć inną laskę - fajną,

a do tego pierwszy krok , to higiena osobista, trzeba ją najpierw umyć co jakiś czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

kobiecy.... a ty trzecia płeć i tu na laskę chcesz się załapać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

wygineły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

Mówiłam ci egzorcysto, że szlifuj pisanie, czytanie , a przede wszystkim myślenie, kolego myślenie - to raczej nie boli, ale w NFZ tego za darmo nie dają jak lasek, do tego trzeba trochę inteligencji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

kolegów to ty zboczeńcu szukaj sobie wśród swoich ,

ja to bym cię i kijem nie chciał dotknąć kobiecy... przebierańcu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

Oho, ho ależ się zirytował, sorry twoi koledzy to POpaprańcy. W tym miejscu co napisałam kolego - czyt. POpaprany, zawsze to lepiej brzmi- nieprawdaż.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

A tak na poważnie, to ty już kijem... operujesz... . Ojojoj współczucie moje o zdrówko twoje:DDDDD A to ty wiekowy musisz być i w ogóle zdesperowany, to dlatego tak się z życiem wojujesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

a ty znowu jak ta świnia , pluć jej w twarz a powie, że deszcz pada,

a co do tematu fajnych lasek mają takie moherowe berety jak ty?

i po co zawsze wchodzisz na politykę, masz jakąś obsesję na punkcie PO?

oj, jak PiSuar dorwie się do władzy , to zrobi porządek z takimi transseksualistami jak ty kobiecy... przebierańcu!

won! na polityczny PiSdowata szmato tu forum ogólne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

Cytat:

A Twoje głupawe posty trzymają się cały czas na samym szczycie listy idiotycznych tematów w roku 2013. Mam nadzieję że wygrasz wszyscy na forum trzymają za ciebie kciuki. Ps. powodzenia nie dziękuj.


Na piedestale głupoty, na samym jego szczycie jest niestety kto inny - żona Piasta vel roślina z rodziny kapustowatych. Cięzko będzie ją strącić z pierwszego miejsca kretynizmu. Ale trzeba przyznać że wiele osób się stara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

ty się lepiej za książki weź bo egzaminy do gimnazjum się zblizajo

piotrek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

Ojojoj jak się POdnieca egzo coś tam, bo już mu i kij nie POmaga, nauczyli nieuka pisać tylko na klawiaturze, ale jeszcze żeby wiedział co to już nie do opanowania za trudne. Za ciężkie jak na taki ptasi móżdżek, no cóż z wiekiem nie tylko wysycha główka na dole i kij POtrzebny ale i z łepka na górze móżdżek wyparował, o ile w ogóle był. Albo się za dużo wysłużył na POprzedniej nieudanej misyjnej drodze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

Łomża nie oferuje jakichkolwiek perspektyw na przyszłość ,dlatego miasto zaczyna się wyludniać i to nie od wczoraj ,resztę wniosków wyciągnij sam.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski


Cytat:
Na piedestale głupoty, na samym jego szczycie jest niestety kto inny - żona Piasta vel roślina z rodziny kapustowatych. Cięzko będzie ją strącić z pierwszego miejsca kretynizmu. Ale trzeba przyznać że wiele osób się stara. Na pewno na ten szczyt głupoty stara się dostać Indar czy Indor jak zwał tak zwał. Ale zapał ma ogromny na dostanie się na szczyt trzeba mu to przyznać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

następny wstydliwy czy tez zakompleksiony wylewa swoje żale na forum... Gimnazjalisto zapewne jestes tak przystojny ze w lomzy i okolicach nie ma dla ciebie "odpowiedniej urody laski" ale zapewniam cie ze jesli ruszysz swoje cztery litery zza monitora i przejdziesz sie po miescie to nie bedziesz musiał zasmiecac forum takimi idiotycznymi pytaniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajne laski

O proszę ;))) Widzę, że na forum się szuka dziewczyn. Wyjdź do ludzi chłopie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org