czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Implanty zębów- Łomża

Witam. Czy orientuje się ktoś, który stomatolog robi w Łomży implanty zębów? I jak to wychodzi cenowo?
Jakby co proszę o namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

większość robi implanty bo to stało się dość powszechne. Rozstrzał cenowy jest dość duży od 2500 do 6000 za jeden. Najtaniej w miare dobre implanty klinika stomatologiczna z Warszawy filia w Łomzy Demed. Najdrożej Pióro i Bodent bo 6000 lekko. Dobra cena doktor Głuszkowski bo 4000 . W tym ostatnim przypadku uważam ,ze to jest rozsądna cena a co ważne dobre implanty i bardzo dobry fachowiec. Impantów z Demedu nie przekreślam bo tez nie są złe. Natomiast te pozycje po 6000 to gruba przesada.

Warto popytać o opinie tych którzy takowe już robili i jak je oceniają .

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Czy dość powszechne? Czasem nie ma wyjścia...
Nie znam takich ludzi więc pytam gdzie mogę.
Z tego co teraz sprawdzałam to cena w Demedzie wynosi 2250-2700 najtańsze.
Nie ma nigdzie na internecie cen takich implantów u innych stomatologów w Łomży i okolicy, więc nie można nawet porównać. .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Który z tych dentystów ma azot? Mocno stresuje mnie wizyta u dentysty ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

W Łomży chyba nikt nie dysponuje gazem rozweselającym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

bez obaw wstawianie implantu nic nie boli ;) osobiscie robilam w warszawie, bardzo przystepna cena bo bylo to 10 lat temu za 4500zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

a czy ktoś wam zagwarantuje że po 5 latach się nieprzyjmą i kasa w błoto
najlepiej zapytać konkretnego dentysty od osteoporozy
zanim zdecydujecie sie na implanty

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

nie ma takiego czegoś jak nieprzyjęcie implantu. Już przed wstawieniem stomatolog kwalifikuje czy pacjent ze swoim stanem szczęk się do tego nadaje czy nie. Jak się nie nadaje to nikt mu ich zwyczajnie nie wstawi. Problem jest z utrzymaniem wysokiego poziomu higieny jamy ustnej już po wstawieniu implantów. Zaniedbania w tym zakresie doprowadzają do tego ,ze implant zwyczajnie wypadnie lub ulegnie rozchwianiu i trzeba będzie go usunąć. Pocieszenie w tym ,że po zregenerowaniu się miejsca po wypadłym implancie można wstawić go ponownie no ale to kosztuje.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

ja wstawiałem implanty zębowe prywatnie w centrum vita medica w Warszawie, co ważne opłata za zabieg rozłożona została na raty, więc bardzo wygodna forma jak dla mnie, cały zabieg na szczęście nie okazał się być bardzo bolesny, a implanty musiałem wstawić niestety z konieczności a nie dla samego wygladu ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

a w Białymstoku robił ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

jakiej wysokiej higeny nawet przy 3 czy 4 implattach zwykla szczotka do zebów i codzienne mycie minimum 2 razi nic sie nie dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Patrzę że w Łomży drogo, w Wawie taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

właśnie moja koleżanka wrzuciła fotę na fejsa jak jej ładnie zrobili jak chcesz dam ci namiar za niedrogo robią



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Paradoksalnie w Warszawie, gdzie panuje o wiele większa konkurencja, ale i wydaje się, że pracują lepsi specjaliści ceny mogą być niższe! Tak czy inaczej warto taką opcję rozważyć. Tu można zerknąć sobie na przykładowy cennik http://www.medens.pl/ceny-uslug/ Pracuje tam dr Sundman, którego mogę bardzo polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Moja siostra tez szukaław łomży , ale ostatecznie zdecydowała się na klinike we wrocławiu, która polecila jej kolezanka. Unident Union się nazywa. Ceny maja podobne co w warszawie chyba. Zabieg się udał. Z tego co mówiła siostra to jest bardzo zadowolona. Bardzo chwaliła sobie lekarzy tam pracujących za ich profesjonalizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Macie w Warszawie super specjaliste od implantow ,przystepne ceny ,wszystko wyjasni ,odpowie na maile .

Super czlowiek ,stworzyl klinike w Nepalu a wtedy gdy tam jest leczy miejscowych za miche .

Wojciech Ryncarz -nie chce mi sie szukac strony wygooglujcie sobie sami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Aha i przy porownywaniu cen upewniajcie sie za co placicie .

Jaki to jest implant ,dodatkowo trzy skladniki ceny :implant ,laczniki i praca protetyczna .

Jesli ktos Ci podaje cene za implant ,to jest tylko czesc ceny.

Medycyna prze caly czas do przodu ,wiec tez wazne jest zeby porownywac cenowo te same implanty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zebow- Lomza

Ale boli niesamowicie :)



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Tak ja robię u Pani Ewy Duraj. Jest ok:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

jedynie szpital na porodówce. Miałam dwa razy. Polecam każdemu (musze kupić sobie taki do domu)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża


Imię (nazwa) użytkownika: ppc1
Posty: 4
Imię: Maciej
E-mail: ppc1@o2.pl
Strona domowa: http://www.dentestetica.pl


i wszystko w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

i nie wracaj z tej bydgoszczy . proponuję tam zagościć na forum i im spamować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Ambroży tylko idiota taki jak ty uwierzy w te bajki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Ambroży zjadł zęby na trollowaniu. A rodzice mówili myj ząbki jak tak dalej będziesz trollowac to skończysz jak zęby odpadniesz i zastąpią cię implantem z chin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

W Łomży żaden partacz dobrze nie zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Też się zgadzam z tym, że w łomży raczej nikt tego nie zrobi dobrze. Ja żeby wstawić swoje implanty musiałem jechać do krakowa do dentysty: https://www.zdrowy-zab.pl i dopiero tam zrobili mi je faktycznie ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Zagryziony nie chrzań głupot. Ten twój Kraków to dopiero dramat. Odradzam tą pseudo klinikę. Ceny z du.y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

A ja odradzam. Czytałem o nich bardzo dużo negatywnych opinii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża

Ja z własnego doświadczenia polecam serdecznie gabinet ENDOMEDICA. Świetny protetyk Tychy. Bardzo pomocni specjaliści, pomogli dobrać odpowiedni rodzaj protezy i udzielili wielu porad dotyczących codziennej higieny.

Życie bez przygód jest nic nie warte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Implanty zębów- Łomża



Implanty zębów to innowacyjna metoda leczenia ubytków zębów, która może znacząco poprawić jakość życia pacjentów. Jednak koszt takiej procedury może być zróżnicowany i zależy od wielu czynników. Po pierwsze, lokalizacja ma wpływ na cenę implantów. Koszty mogą się znacząco różnić w zależności od kraju, regionu lub miasta, w którym przeprowadza się zabieg. W krajach rozwiniętych ceny są zazwyczaj wyższe niż w krajach o niższych kosztach życia. Po drugie, liczba implantów potrzebnych do zastąpienia utraconych zębów ma znaczenie. Im więcej implantów, tym wyższy koszt całej procedury. Po trzecie, materiał, z którego wykonane są implanty, wpływa na cenę. Tytan jest popularnym wyborem ze względu na swoją trwałość i biokompatybilność, ale implanty z innych materiałów mogą być droższe. Po czwarte, koszt implantów może być wyższy, jeśli pacjent ma dodatkowe problemy stomatologiczne, takie jak ubytki kostne, które wymagają dodatkowych procedur. Przykładowo, w Stanach Zjednoczonych pojedynczy implant może kosztować od 1 000 do 3 000 dolarów, a cena całego zabiegu może sięgać nawet 5 000 dolarów lub więcej. W Europie Zachodniej koszty są zbliżone lub wyższe. Warto zauważyć, że koszty mogą się różnić w różnych klinikach stomatologicznych, dlatego zawsze warto porównać oferty i skonsultować się z kilkoma specjalistami przed podjęciem decyzji o implantacji. Choć koszty początkowe mogą być wysokie, długoterminowe korzyści, takie jak poprawa funkcji żucia i estetyki, mogą zrekompensować te wydatki. Decyzję o implantacji należy zawsze konsultować z lekarzem stomatologiem, aby znaleźć najlepszą opcję dla swoich indywidualnych potrzeb.

https://www.stonoga.edu.pl/implantolog-szczecin/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org