piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pralka

Mam zwykłą pralkę , i szafkę do której dosłownie ją bez nóżek wcisnęłam . Mam pytanie , czy jeśli jest wepchana na sztywno coś się stanie ? Pralki do zabudowy są drogie , czy ktoś kupił zwykłą i zdemontował górę i pasowała do szafki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralka

spoko nic się nie stanie jedynie poobija ci szafkę przy wirowaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralka

to nie chodzi o szafkę , bo mi jej nie szkoda , tylko nad nią jest piekarnik. Jak ją załącze to czy przy wirowaniu nie stanie się coś, typu urwie bęben ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralka

zwykle urządzenia nie są przystosowane do zabudowy, trzeba zadbać o wentylację podzespołów elektrycznych, w szafce może siedzieć ale z tyłu radze odsunąć od ściany, ewentualnie zdjąć plecówkę jeżeli takowa jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralka

Nie radzę używać pralki ze zdemontowanymi nóżkami. Nóżki służą do ustawienia i stabilizują pralkę podczas pracy. Po zdemontowaniu, zwłaszcza przy funkcji odwirowania pralka razem z tą szafką może zacząć Cię ganiać po całym pomieszczeniu. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralka

A jak cię dogoni, to zacznie toczyć pianę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralka

...najpierw sama wejdż do tej szafki i trochę popierz, a zobaczysz czy pralce będą odpowiadały takie warunki....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralka

A czy znacie pralki Electroluxa? Ja mam u siebie model z linii Perfect Care i jestem zadowolona. Dużo ciekawych funkcji, jak dodawanie pary na koniec prania, czy też automatyczna regulacja czasu pracy. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralka

Joanno czy już w Poznaniu nie ma gdzie się reklamować? Tutaj nie chcemy opinii trolli bo są nieprawdziwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org