sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
księgarnia MATRAS

Po raz drugi zdarzyło mi się,odwiedzić księgarnię Matras i z przykrością stwierdzam,że pracująca tam dziewczyna-młoda,stoi nadęta jak za karę.Jej wzrok jest na tyle odpychający,że nie ma się ochoty na przebywanie w pobliżu tej osoby.Nie rozumiem,jak można zatrudniać osoby,którym brak obycia.Człowiek powinien wyjść do ludzi,pracownik powinien być uśmiechnięty,kontaktowy,ale to wciąż Polska i Łomża.Kocham książki,kupowac zamierzam nadal,ale w innym miejscu.Temat ten poruszyłam,ponieważ moi znajomi,też w rozmowie przytoczyli sytuację z owej księgarni.

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

A może wystawiasz nieprzyjemną opinie bo chcesz wygryźć tę osobę z pracy?


http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=601284&t=601284[/ur]
Autor: Judyta99 (---.elomza.pl)
Data: 19-04-13 17:47

Właśnie wróciłam z Cv w ręku ,gdzie po rozmowie telefonicznej byłam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy rzekomo sklepie obuwniczym.Wydało mi się podejrzane ogłoszenie,bo pod wskazanym adresem zastałam prywatny dom.Mieszkająca tam kobieta poinformowała mnie,że ktoś zrobił sobie żart,bo nie jestem dziś pierwszą zainteresowaną.Ostrzegam innych potencjalnych szukających pracy-ogłoszenie o pracy w sklepie obuwniczym jest zwyczajną bujdą

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

To ciekawe, co piszesz, bo ja byłam kilkakrotnie w tej księgarni i nigdy nie spotkałam się z opisanym przez Ciebie zachowaniem sprzedawcy. Wręcz przeciwnie, wychodziłam miło zaskoczona sympatyczną obsługą. Może ta pracownica jest nowa, albo miała zły dzień, co też nie jest do końca usprawiedliwieniem, w końcu - "nasz klient, nasz pan".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Nie,absolutnie,mam prawo jedynie wyrazić opinię.Uważam,że przyjemnie jest wejść do sklepu i być miło obsłużonym.Atmosfera w pracy,życiu jest na co dzień istotną sprawą.Kiedy Widzisz uśmiech,wszystko staje się inne,przyjazne-tyle.

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Ja nie mogę złego słowa powiedzieć o tej księgarni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Pracują tam również inne panie i one w inny sposób podchodzą do klienta-sympatycznie.Ja wspomniałam o młodej dziewczynie z którą miałam okazję widzieć się drugi raz... ile razy można mieć zły humor,zły dzień,prawda?

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Ja zawsze byłam zadowolona z obsługi. Nie mogę złego słowa powiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Judyta jesteś wredną osobą. Wyrażam tylko swoją opinię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Widze ze Ktos szuka pracy po trupach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Masz prawo wyrażać opinię,chyba prywatnie ,,kogoś ''uraziłam.A jeśli chodzi o pracę to znalazłam swoje miejsce i jestem zadowolona.Pozdrawiam.

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

judyta problem który opisujesz nie jest problemem tylko tej księgarni. Podobne przypadki można spotkać w większości łomżyńskich sklepów gdzie personel zachowuje się tak jakby odbywał w sklepie kare ograniczenia wolności w postaci przymusowej pracy w nim. W sumie niewiele jest sklepów gdzie personel pracuje bardzo profesjonalnie i na wysokim poziomie. Reszta to ludzie przypadkowi którzy mając poważne braki w wykształceniu kulturze nie są w stanie zaoferować tego poziomu profesjonalizmu bo niby skąd mają w ogóle wiedzieć ,że coś takiego istnieje. Są to ludzie przypadkowi bo wybierani według klucza ,ze każdy głupi sprzedawać potrafi podczas gdy prawda jest całkiem inna.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

swym postem nie zamierzam nikogo obrazić tylko oceniam to co widze ze strony klienta.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Ciężkie czasy,dawniej ludzie siebie bardziej szanowali i innych.Teraz zabijają się pracą,brakiem snu,rozłąkami w rodzinie.Dziwne i trudne czasy nastały,ale trzeba iść do przodu i wierzyć,że będzie lepiej.Polelum-Masz rację.W innych państwach jest niedopuszczalne by pracownik mógł sobie pozwolić na gorszy dzień.Każdy wręcz nadskakuje,ale i płaca godziwa.U nas z tym coraz gorzej.

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Piszecie o kims a na sobie nie widzicue no tak lepiej w kogos rzycac kamieniami, jaki sens zakladac watek kogos oczerniac? Aby podreperowac swoje podupadle ego?? Tak sie sklada ze oracuje do 18 i najczesciej robie zakupy w Venedzue nie raz cos kupywalam w Mateasie i zawsze bylo Ok , o promocjach panie informuja doradza co kupic, nie rozumiem tylko ludzi ktorym w zyciu taj sie nudzi ze musza zagorospodariwac swoj prywatny czas taka brudna robota ublizania innym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Nie mam problemu z osobowością,ani nie obniżam czyjegoś autorytetu,by swój umocnić.Nie zamierzam wdawać się w zbędne dyskusje.Pisałam o tym co widziałam,czego doświadczyłam.

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Rozumiem, żeby ktoś z personelu odezwał się nieelegancko czy niesłusznie przyczepił. Ale czepiać się, że ktoś ma "odpychający wzrok"? To zawsze może być tylko Twoje wrażenie, może jesteś przewrażliwiona? Czy jak ktoś spojrzy na Ciebie "odpychającym wzrokiem" w pracy czy na ulicy, to też będziesz informować na forum??

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

ja często kupuję w tej księgarni i nigdy nie było żadnych problemów, mają tam duży wybór, do tego zawsze mily personel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Judyta z tego co piszesz to Pani sprzedająca mogła być jakimś wyjątkiem, mysle że to nie jest polityka firmy w Matrasie zeby zatrudniac niemiłych sprzedawców ;) Warunki pracy z tego co się orientuje naprawde przyjemne wiec nie wiem czy jest z czego byc niezadowolonym. Polecam wątek na GoWork: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,5369
Sezon sie zbliza i sama chce do nich aplikowac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Judyta z tego co piszesz to Pani sprzedająca mogła być jakimś wyjątkiem, mysle że to nie jest polityka firmy w Matrasie zeby zatrudniac niemiłych sprzedawców ;) Warunki pracy z tego co się orientuje naprawde przyjemne wiec nie wiem czy jest z czego byc niezadowolonym. Polecam wątek na GoWork :http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,5369
Sezon sie zbliza i sama chce do nich aplikowac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Autor: Judyta99 (---.elomza.pl) Data: 27-10-13 13:22

Nie mam problemu z osobowością,ani nie obniżam czyjegoś autorytetu,by swój umocnić.Nie zamierzam wdawać się w zbędne dyskusje.Pisałam o tym co widziałam,czego doświadczyłam.

Judyta99 z osobowością może nie ale jakiś problem musisz mieć i to ta sprzedawczyni wyczuwa, może załóż jakąś maskę zajączka naprzykład albo za mikołaja się przebierz zobaczyć wiele miłych uśmiechów na twój widok, życzę powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Ja jakość nie lubię kupować książek w tradycyjnych księgarniach, szczególnie jak nie ma do nich swobodnego dostępu. Ostatnio robiłam tutaj zakupy http://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Historyczna-Wojenna,2196963,k.html i przyzna szczerze, że się sprawdzili. Mają atrakcyjne ceny i najnowsze pozycje książkowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Mi czasami się zdarza kupić w tradycyjnej księgarni nie mniej uważam, że kupowanie książek online jest nie tylko wygodniejsze, ale przeważnie sporo tańsze (ceny są niższe w internecie o kilkadziesiąt procent) jak kogoś interesuje szybka wysyłka i tania księgarnia dostępna w sieci to odsyłam - http://bonito.pl/ sam ostatnio czytam coraz więcej, chodź na pewno nie tyle ile bym chciał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

A jak ja kandydowałem do pracy w Matrasie, to mnie nie wzięli :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

A mi sie nie podoba starsza baba na statoilu ktora tam pracuje. Miała zmianę późno wieczorem .. Nieprzyjemna jakby to bylo jej prywatne miejsce a jest tylko pracownikiem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Nie miałem jakoś nigdy problemu z tą księgarnią przyznam szczerze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Polecam zakupy online i dyskont książkowy http://aros.pl/ gdzie można kupić wiele książek w bardzo dobrych cenach i przy naprawde taniej wysyłce, więc się opłaca. :) Sprawdźcie sami - naprawdę warto. To zdecydowanie moja ulubiona księgarnia. Od czasu oferuja też fajne rabaty i promocje. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

Ja też złego słowa nie mogę powiedzieć o tej księgarni... Mam wrażenie, że to jakiś czarny PR ... Ja tam kupuje książki do poczytania na codzień a do pracy ( jestem pedagogiem ) kupuję w https://www.medicon.pl/pedagogika .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgarnia MATRAS

To w ogóle jeszcze działa?
W zasadzie każdą książkę zamawiam z Livro i tak najlepiej na tym wychodzę.
W sieci taniej i chyba akurat pod tym względem nie ma żadnej tajemnicy. Tak naprawdę stacjonarnie utrzymają się wyłącznie duże sieci. Mniejsi gracze nie mają większych szans.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org