piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Złożenie komputera

Witam.
W jakim sklepie proponujecie kupno komputera? Chodzi mi o stacjonarną maszynę, najlepiej o możliwie najwyższych parametrach (nie pomijając karty dźwiękowej)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

Expert na Broniewskiego, nie wiem jak z cenami porównując inne sklepy w Łomży ale co ważne mają bezproblemowy serwis, na pewno dobrze doradzą bo znają się na robocie

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

Jeżeli się nic nie zmieniło to w Expercie zaproponują Ci kompa na procku AMD ,ale oczywiście będzie tanio .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

Ja Ci moge złożyć,składam kompy ludziom na forum dobreprogramy, pclab i benchmark.pl z nowych części lub nowych i używanych żeby było taniej,nie wszystkie części muszą być nowe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

Expert. Ostatnio sobie skladalem, wzielem ich liste, porownalem z cenami z allegro i wyszlo podobnie (moze nawet taniej jak by doliczac wysylki).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

Za używane części podziękuję :) Chodzi mi o możliwie najmocniejszy zestaw jaki na dziś można mieć, komputer głównie będzie używany do obsługi pamięciożernych programów ale czasami oczywiście do pogrania w konkretne gry itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

no i do forumowania na 4lomza :-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

"tyż" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

Skoro szukasz najmocniejszego sprzętu, obecnie dostępnego na rynku, to sprawdź sobie ten :) :

http://allegro.pl/najszybszy-workstation-e5-quadro-k5000-tesla-k20-i3654624350.html




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

Fajny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

Myślę że lepiej kupić coś w tym rodzaju {sprawdzony i gotowy} niż kombinować i robić doświadczenia ,, na sobie ,, z tym składaniem to różnie bywa ( parametry muszą być jednak dograne odpowiednio}



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złożenie komputera

Expert na Broniewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org