sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opiekunka

Szukam opiekunki do 1,5-rocznego dziecka. Praca popołudniami i w weekendy. Oferuję 3zł/h. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.
telefon: 5******19
ogłoszenie dodane 2013-10-20

Czy w naszym mieście desperacja sięga zenitu , że proponuje się takie stawki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

desperacja jest raczej odpowiadanie na taka oferte.. A taka propozycja to po prostu kpina z ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

to tak jak z dziada Pan się próbuje zrobić ,


"popołudniami i w weekendy. Oferuję 3zł/h." - rozumiem raz 2-3 godz innym razem 10h - zawsze do dyspozycji

za 6-9pln lub łaskawie za 30 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Druga strona, to jak ceni się swoje dzieci, że nie ważne z kim byle tanio?
Usprawiedliwieniem może być pusta kasa, czyli bieda w mieście... a pracować nawet za grosze trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

no nie, zrozumiałbym gdyby oni tego bachora chcieli się pozbyć na kilka godz w tygodniu -

... i " towar" na wynos ...

.............................

słyszałem kiedyś o tzw " babce klozetowej" , brała takie oferty , dziecko spokojnie spało w wózku W SZALECIE MIEJSKIM a ona inkasowała kasę za opiekę w godzinach -
może o to im chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

w sumie.... w przedszkolach złotówkę za godzinę płacimy + wyżywienie....więc 3 złote , nie ma biedy....ehhh miasto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Żal dupę ściska, za te pieniądze to nawet kota którego mam nie zostawiłbym pod opiekę.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Trucker, twoimi dziećmi za 0,50pln/ h i biskup Michalik się zaopiekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Egzorcysta , cieszy mnie to bardzo , ze skłonnościami kleru wolę nie igrać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Cyganie chętnie się zaopiekują i przy okazji dobrze zarobią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

A pomyślcie ile w Łomży się zarabia. Ja za opiekę nad swoimi dziećmi miesięcznie płacę 800 zł (przedszkole +niania), a zarabiam 1800. A co z pozostałymi opłatami? A co z życiem? A jak to samotna mama wychowująca dziecko? A potem najlepiej mówić, że w Łomży pracy nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

mmmmmmm , to i tak doskonale sobie radzisz , 1800 pensja , 800 niania + przedszkole , opłaty za mieszkanie czynsz + media ok 500 , to gratuluję zaparcia , za 500 przeżyjesz miesiąc z dziećmi ??? Na bank masz wspomaganie od rodziny , przy takich zarobkach to mała szansa się utrzymać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

2 zl tez place na h nianiom (emerytki, rencistki na taka stawke godza sie)

1800zl - to Pani duzo zarabia, jak na Lomze ...

Przewaznie ludzie zarabiaja najnizsza krajowa - 1200zl, a ile ludzi ma duzo nizsze od najnizszej k. pensje (pomine fakt, ze bez rejestracji itd. )

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Jest jeszcze druga pensja- męża, ale niewiele wyższa. Opłaty 700, kredyt 700- i tak jest ciężko. Chodziło mi tylko o to, że nie ma się co dziwić takim stawkom- kobieta chce pracować, a dziecko musi z kimś zostawić. Ja gdybym mogła to też więcej płaciłabym niani, ale mnie na to po prostu nie stać. Ciszę się, że ją mam, a ona cieszy się, że coś dla siebie zarobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Jaka praca, taka płaca. Niania włącza dziecku telewizor, rzuca na dywan jabłko, a sama wisi na telefonie, lub zajmuje się sobą. Za takie śmieszne kwoty nie znajdzie się żadnej niani, która na swoim fachu się zna.
Emerytka? Rencistka? W życiu bym nie zatrudniła kogoś takiego do małego dziecka.
Jak kogoś nie stać na nianię, to niech siedzi z dziećmi w domu lub szuka pomocy w opiece po rodzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

: mmmmmmm (

podaj swój adres , zgłoszę do MOPS i opieki, jak ci zostaje tylko te parę zeta na dzieci ,

to ci je odbiorą , i już po problemie HAHAHAHA...

LUDZIE TU TRZEBA INTERWENIOWAĆ, GDZIE OPIEKA SPOŁECZNA, mmmmmmm , NIE ZAPEWNIA PODSTAWOWYCH POTRZEB DZIECIOM !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Daj spokoj dziewczynie madralo. Poza cyferkami jest jeszcze zycie, matczyna i ojcowska milosc.
Sam sie wychowuj ... zastepczo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Autor: maja1- 1200zl?

trzeba było się uczyć ,zdobyć zawód i zapewnić sobie i przyszłym dzieciom przyszłość a póżniej się r... - teraz NIE RÓB Z SIEBIE DZIADÓWNO PANII, --2 pln /h ??

C... TO KOGO OBCHODZI , jak nie masz kasy na zatrudnienie POMOCY DOMOWEJ czy NIANII !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Egzorcysta - Ty wez przeczytaj moje posty, dopiero poznie sie do nich ustosunkuj.

ps skad wiesz, czy nie jestem po studiach ... ?

W Lomzy jest bardzo powazny problem z praca ...

Nie wiem, co chcesz ode mnie - nie ja place 2 zl, nie ja zarabiam 2 zl

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka


Autor: maja1 (---.play-internet.pl)
Data: 21-10-13 21:14

2 zl tez place na h nianiom (emerytki, rencistki na taka stawke godza sie)

...............................

nie pier.dol głupot , po studiach ? GDZIE ? na licencjacie w agrobiznesie lomza? to są STUDIA? hahahahaha...hehehehehe.

_________________________

matołku, moja córka po skończonych studiach DZIENNYCH na UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM ( dwa fakultety równocześnie - najwyższe oceny, + rok ( płatnych we własnym zakresie - PODYPLOMÓWKA ) teraz III rok DOKTORATU - NIE NARZEKA NA BRAK OFERT I ZAROBKI ,

ma pozycję, dom, pracę, kwalifikacje, męża - teraz niedługo czekam na wnuczka/ę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

: Egzorcysta-"matołku, moja córka po skończonych studiach DZIENNYCH na UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM ( dwa fakultety równocześnie - najwyższe oceny, + rok ( płatnych we własnym zakresie - PODYPLOMÓWKA ) teraz III rok DOKTORATU - NIE NARZEKA NA BRAK OFERT I ZAROBKI ,

ma pozycję, dom, pracę, kwalifikacje, męża - teraz niedługo czekam na wnuczka/ę"



hehehe...... Tylko pozazdrościc...hehehehe... Jednego nie rozumiem.... co chcesz tym udowodnic ....fantasto... ?


Czy po studiach to już ludzie są tak wyrywani że nie mogą opędzic sie od pracy? Tyle tej pracy w Łomży że jest w czym wybierać i przebierać heheheheh
Widac ze lubisz ludziom dogryzać , zejdz na ziemie i nie wymyślaj bajek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

do Egzorcysta:

Żałosny jesteś, ale taka chyba Twoja rola na tym forum. Tobie chyba psychologa trzeba, albo już psychiatry. Moje dzieci mają się dobrze i niczego im nie brakuje. A na pewno nie brakuje im miłości. A Tobie rozumu na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Egzorcysta ma trochę racji. Studiując na UW ludzie mają większe możliwości - tam nawet na tablicy ogłoszeń w poszczególnych instytutach jest pełno ofert, jeden student proponuje pracę drugiemu bo sam np. nie ma już czasu. Jest też sporo ofert pracy skierowanych WYŁĄCZNIE do studentów UW. Jak zaczepisz się w trakcie studiów i zdobędziesz doświadczenie to masz trochę inną wizję przyszłości.

Co do 3zł/h to nic innego jak hańba. Ja wstydziłabym się nawet dodać takie ogłoszenie. A panie na emeryturze? Tak jak już ktoś wcześniej wspominał - siadają na kanapę i oglądają TV. Z młodszym człowiekiem dziecko się bawi, ze starszym zajmuje się sobą sam. ;]

Trzeba mieć swój honor i po prostu nie podejmować takiej pracy ale skoro są takie propozycje to widocznie są też chętni. :)

Tak samo jak z korepetycjami: dojedź, wydrukuj materiały, i najlepiej weź 15 zł. Jak mnie nie było stać to sama się uczyłam i rodzice nie szukali mózgu w d*pie. Ale cóż...

Przeraża mnie to wszystko. Lubię Łomżę ale jeśli chodzi o rynek pracy to niestety bez komentarza.

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Egzorcysta, nie zauważyłam, żeby mmmmmm pisała, że sobie nie radzi. Napisała tylko, że jest ciężko. Nie jej jednej w tym mieście. Więc z MOPSEM i opieką społeczną nie wyskakuj. Bo gdyby zabierali dzieci wszystkim, którym jest ciężko, to problem dotyczyłby pewnie połowy miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Niestety z każdym rokiem w Łomży jest coraz gorzej. A jeśli chodzi o pracę to zależy kto ma jakie ambicje. Znam osobę, która pracuje w sklepie po 10 godz. za 1000 zł. To jest dopiero hańba. Jest ciągle w trakcie szukania innej pracy. Niestety w Łomży normalnej pracy nie ma. A po zasiłek do Opieki Społecznej powiedziała że nie pójdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

tak to jest, zawsze po zasiłki pchają się ci, którzy mają kasę

biedny na swój honor, wstydzi się, nie idzie i też jakoś sobie radzi

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

ma*

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Jest jak bylo ! ja zawsze m-c w miesiac zostawialam pol wyplaty w przedszkolu za dwojke dzieci. Niby taniej ale w podsumowaniu jak nie patrzysz d...pa z tylu. i nikt toba sie nie przejmowal dalszymi oplatami za czynsz ,prad ,gaz wode. Tragiczne ale prawdziwe -ja zylam niby w komunizmie ,wy w olnym kraju :)))) ale czy cos sie zmienilo???? Na gorsze!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Trucker wstydzilabym sie proponowac taka stawke (za pol paczki papierosow)?????to przyklad pierwszy z brzega. Nie interesuje mnie twoja zasobnosc portfela---------ale do cholery jesli nikogo nie szanujesz to przynajmniej szanuj sam siebie!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

rzepicha , ale to nie moja oferta - to z działu OGŁOSZENIA 4Lomza , te 3 złote tak mi się rzuciło w oko , że założyłem ten post .
Szanuję ludzi , nie poruszam tematu zasobności portfela....zwyczajnie , jeden ma więcej szczęścia , drugi mniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Kto choć raz opiekował się cudzymi dziećmi to wie, jaka ciaży na nim odpowiedzialność. Z byle malego guza na czole trzeba sie mocno tłumaczyć, a bez tego nawet przy trzymaniu go non stop za rekę nie da się tego uchronić!!! A za pieniądze to jeszcze większa odpowiedzialność. Uważam, iż 3 zł za godzinę to bardzo mało. A co maja do tego czyjeś zarobki!? Jak kobietki chcą sobie dorobić, to chociaż jakieś uczciwe pieniądze, bo emerytury i renty to maja nędzne!!! Ten co placi chce jak najmniej, ten co otrzymuje chce jak najwiecej... taj już jest. Ale 5 zł na godz. to już minimum moim zdaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Kiedyś była większa życzliwość w społeczeństwie. Ludzie sobie pomagali bezinteresownie. Co za problem posiedzieć z dzieckiem sąsiadów, gdy jest taka potrzeba? Odpowiedzialność jest , oczywiście, ale czy to oznacza że nie ma sensu pomagać. Wszędzie tylko kasa kasa kasa, za tyle nie godne komuś pomóc. Gdy mnie ktoś prosi o pomoc to i za darmo z dzieckiem posiedze, zorganizuje piżama party w weekend. Dziś ja znajomej w weekend pomoge przy dzieciach, za jakiś czas ona mi. A czy emerytka może za 3 zł, czy podobną stawkę posiedzieć? Jeśli obu stronom to odpowiada to dlaczego nie? Często takie starsze Panie mają mnóstwo radości ze spędzonego czasu z dzieckiem. A odwdzieczyć się też można. Więcej empatii. KASA to nie wszytko drogie panie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

Moja baba siedzi z dziecmi (dziewczynki 3 i 5lat)co drugi tydzien po 4 h czyli cos ala cwierc etatu.. i dostaje za to 600 zł plus zwroty kosztów dojazdów lub bilet miesieczny itp . Co sadzicie o takiej stawce ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

wszyscy tak mało zarabiają w tym mieście tylko skąd więc te samochody każdy ma. Czasami w rodzinie dwa i to czasami nie byle jakie , domy jednorodzinne, mieszkania odpierniczone na full wypas. No niby skąd to przy takich marnych zarobkach w tym mieście?

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

ciężka praca ludzie sie bogacą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opiekunka

można pomóc ale komuś z bliskiego otoczenia kto na prawdę potrzebuje pomocy a te 3zł/h zazwyczaj proponują osoby, którym ciężko nie jest

już wspominałam, że biedny ma swój honor

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org