niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karta Dużej Rodziny

3 dzieci i więcej i rodzina będzie mieć zniżki (teatr, filharmonia, basen, bilety miejskie). Myślę, że niezły pomysł na politykę prorodzinną w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny

szkoda że tak późno. Ale dobry pomysł. Jeden z niewielu. Zobaczymy jak będzie z wykonaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny

a ja mam pytanie na temat karty wielkiej rodziny.
Pyt.Czy Karta Wielkiej rodziny będzie należeć do innego systemu niż e-bilet MPK tak jak jest to w Ostrołęce czyli budowa nowego systemu?A może zostanie rozbudowany system Pixela i połączony z biletem elektronicznym w MPK podobne zastosowanie wprowadzono w Białymstoku.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz propozycje dla organizatorów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny

Fajnie, że będzie. Choć nie widzę w tym działaniu prorodzinności. Na pewno nie zachęci mnie taka karta do tego by urodzić kolejną 4 dzieci.
Nazwa jest nietrafiona i stygmatyzująca. Wolałabym by nazwano tę kartę kartą rodzinną, familijną lub po prostu kartą łomżyńską. Może powinniśmy zagłosować nad jej nazwą?

a teraz technicznie. Czy ktoś z Was wie, czy aby skorzystać ze zniżek do kina, teatru czy na basen musi iść cała rodzina, czy też każdy może iść osobno? Pojawiły się już gdzieś takie informacje? I co z udokumentowaniem, że np 5-latek to właśnie ten 5-latek a nie dziecko koleżanki nieuprawnione do zniżki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Dużej Rodziny

goose - na razie radni uznali, że karta taka będzie, a na szczegóły trzeba będzie poczekać, a i tak wszystko wyjdzie w praniu i to z początkiem 2014. No i stworzą co najmniej 1/2 nowego etatu w tym celu (sic!)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org