piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sprowadzenie lubwyjazd po auto

Poszukuje kogoś kto sprowadzi mi wybrany model auta lub zabierze mnie ze sobą . Kogoś kto to robi nie pierwszy raz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzenie lubwyjazd po auto

Niedawno na forum już pisałem....


Autor: BL południe (---.pools.arcor-ip.net) Data: 28-08-13 00:20

Witam.

Pomoge w kupnie auta w niemczech.Szukam tylko od prywatnych osób i z mojego regionu zamieszkania.Sam kiedyś szukałem kogoś kto może obejrzeć lub nawet sprawdzić np w WV oraz mieć stały kontakt z kimś kto tam mieszka.
Tylko tak można coś jeszcze kupić pewnego omijając turków,ruskich i naszych :)

Kontakat:

Jareck2012@gmail.com


...dalej aktualne tylko dla zdecydowanych

Ordo et pax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzenie lubwyjazd po auto

hej ! Moj ojciec zajmuje się sprowadzaniem aut z zagranicy. obecnie nie ma go w Polsce ale bedzie za 2 tygodnie. Jesli jestes zainteresowany to napisz jakie auto Cię interesuje (marka, rok, model, silnik, cena itd), to podam te dane dla brata ktory mieszka w niemczech to się rozejrzy i wtedy dam Ci znać. A ogolnie sprowadzaniem samochodów zajmuje się moj ojciec ponieważ ma w tym duże doświadczenie, bo od kilkunastu lat sprowadza i sprzedaje a poza tym co najważniejsze zna się na samochodach i mechanice więc przed kupnem taki samochod zostaje szczegółowo sprawdzony (oczywiście to co da nie sprawdzić). więc jeśli jestes zainteresowany to napisz co Cie interesuje . Pozdrawiam

pawel88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzenie lubwyjazd po auto

Podaj jakiś namiar kontaktowy !!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzenie lubwyjazd po auto

Poszukuje osoby która aktualnie sprowadza samochody z zagranicy -może być za miesiąc nawet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzenie lubwyjazd po auto

Brak aktualnie osób trudniacych się tym fachem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org