piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kamera termowizyjna

Poszukuje kogoś z kamerą termowizyjną, może ma ktoś namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

Angel co chcesz sprawdzić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

503-432-257 ten Pan obejmuje zakres Łomży i okolic.

Widziałam jakis baner reklamowy w Piatnicy na płocie z nr tel.Kogoś kto ma uprawnienia świadectwa charakterystyki energetycznej jadac od Łomży przez nowy most w kierunku ronda po lewej stronie. Czy ten sam nie wiem,nie sprawdzalam.

Można tez zapytac na WSA w dziale budownictwo czy jakis prof. ,ktory wykłada nie ma takich uprawnień.Ewentualnie Politechnika Bialystocka.
Niech Pani skontaktuje się z dr Wiesławem Sarosiekiem. On, jako
pracownik PB lub poprzez Narodową Agencję Poszanowania Energii, wykonuje takie badania i najszybciej udzieli informacji o kosztach.
Tel do NAPE: (85) 7435845 i tam ktoś powinien udzielić wszelkich
informacji.
Pamiętać jedynie nalezy,iz róznica temp pomiędzy temp. w środku a na zew.wynosic musi 10 lub 15 stopni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

Chcę sprawdzić słabe punkty na poddaszu, gdyż w sezonie grzewczym jest duża różnica temoeratur pomiędzy parterem a poddaszem, która dochodzi nawet do 8-10 stopni, dodatkowo przy wiatrch mocno wieje od skosów przy oknach, przy jednym oknie dachowym dolna płyta rozebrana i okazało się że nie ma wełny, nie chcę rozbierać całego poddasza, tylko ponawiercać otwory w newralgicznych miejscach i wstrzyknąć wełnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

dercos podany przez Ciebie numer nie odpowiada, dzwoniłam po osobach wystawiających świadectwa charakterystyki energetycznej, niestety nikt nie posiada takiej kamery, także temat nadal aktualny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

Myślę że możesz spróbować kupić coś samodzielnie i jedynie wynająć specjalistę bez kamery. LINK do kamer http://e50.pl/kamery/4578951036

kamera temowizyjna wykorzystywana w przemyśle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

Poszukaj na forum niedawno było o tym dużo pisane i mówione temat dotyczył przemarzających okien w nowych blokach w łomży i tam było o firmie tej która to robi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

Proszę http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=34142



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

Dzięki za podpowiedzi, już po badaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

Posiadam kamerę termowizyjną. Jestem audytorem energetycznym z uprawnieniami. Macie problem z zawilgoceniem, mostkami termicznymi czy wyciekiem z ogrzewania podłogowego w domu lub mieszkaniu. Dzwońcie 508870259

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

A ile taka kamera termowizyjna może kosztować? Chodzi o możliwość rejestrowania ubytków cieplnych z zabudowań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

Poszperaj na allegro. Lub jeżeli ma być taniej, to na aliexpress. Ewentualnie bezpośrednio zgłoś się do producentów kamer z zapytaniem. Np tutaj możesz dopytać tutaj - z tego co widze, to stosują oni różne technologie w swoich kamerach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera termowizyjna

A tutaj https://megadron.pl/pl/menu/przemyslowe/kamery-termowizyjne-421.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Mają tam bowiem w ofercie między innymi kamery termowizyjne, ale do dronów. Opcja jest naprawdę ciekawa. Może zastanowicie się właśnie nad takim rozwiązaniem zamiast inwestować w tradycyjne kamery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org