sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
koszt renowacji zabytkowej toaletki

Witam!
Czy ktoś się orientuje jaki w przybliżeniu oczywiście byłby koszt renowacji starej, ponad 100-letniej toaletki?
Mebel jest dość zniszczony, ja się na tym zupełnie nie znam i zastanawiam się czy warto go odnawiać.
Może ktoś mógłby podać namiary na osobę zajmującą się takimi rzeczami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt renowacji zabytkowej toaletki

Pewnie, że warto. Tylko chcąc zrobić to w rozsądnych pieniądzach nie radzę Ci korzystać z usług firm, ale poszukaj raczej stolarzy-pasjonatów. Wiem, że jest jeden w Suwałkach i jest bardzo dobry. Być może jest ktoś w Łomży. Jeśli nie znajdziesz, to przejedź się w niedzielę do Kiermus za Tykocin na targi staroci, poszukaj kogoś kto takimi meblami handluje lub je odnawia, i w ten sposób złapiesz kontakt. Odnawiać stare meble warto, dowiesz się o tym już jak odnowisz toaletkę - zyskasz zabytkowy mebel z duszą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt renowacji zabytkowej toaletki

W lomzy jest pan ,ktory czasami oglasza sie na 4lomza . Renowacja zabytkow niestety nie pamietam r tel . Dobry fachowiec ,czech lub slowak zam w Lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt renowacji zabytkowej toaletki

Ten mężczyzna mieszka niedaleko Łomży. Fantastycznie odnawia meble i jest tani. Polecam. Mogę podać namiary na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt renowacji zabytkowej toaletki

Jest w Łomży człowiek, który zajmował się taki rzeczami. Starszy pan, bardzo dokładny w swojej pracy 602701037.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt renowacji zabytkowej toaletki

Dzięki za wszystkie wypowiedzi :)

Bazydlina - poproszę o te namiary na maila little_dreams@onet.pl

A czy orientujecie się jakiego rzędu mógłby to być koszt? Kilkaset złotych czy raczej kilka tysięcy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt renowacji zabytkowej toaletki

... tysiąc pięćset sto dziewięćset !

rusz du.pę to się dowiesz, antyk antykowi nie równy, tak samo i renowacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt renowacji zabytkowej toaletki

Ale po co mam ruszać d..ę i zawracać komuś głowę dzwonieniem, oglądaniem itp. itd. jeśli przewidywalny koszt jest zbyt duży? Mam określoną kwotę i jeśli się w niej nie zamknę, to po prostu toaletka dalej będzie stała w takim stanie, w jakim jest obecnie.

To może inaczej - czy ktoś niedawno odnawiał jakiś mebel i ile go ta usługa kosztowała?
Oczywiście, ze każdy przypadek jest inny, ale ja po prostu się na tym nie znam i nie mam pojęcia jakiego rzędu wielkość to jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt renowacji zabytkowej toaletki

Część informacji do znalezienia oczywiście w internecie: http://hotmoney.pl/ile-kosztuja-zabytkowe-meble-od-czego-zalezy-cena-zabytkowych-mebli/ jakby ktoś bał się przepłacić za okazyjnego ludwika :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt renowacji zabytkowej toaletki

kolejny troll odkopuje stary temat. Odradzam wchodzenie na powyższy link. Nie nabijajmy im ruchu na stronie , bo za to płacą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org