czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Poszukuję osób,które równie jak ja są ,,karmione,, telefonicznie kłamstwami co do terminu odbioru zamówionych drzwi.Ja na swoje czekam od 18.07.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Zrezygnuj z zamówienia. Podaj przyczynę: nie wywiązanie się firmy z terminu dostawy towaru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Właśnie tak dzisiaj zrobię,mam dość czekania.Najbardziej mnie irytuje niewiedza kierownictwa,które totalnie ignoruje klienta.Wciska,że tak się wyrażę ,,kit,, przy każdej rozmowie.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Każdy musi bronić swojej sprawy ok, ale mamy wolny rynek i drzwi pod dostatkiem. Po co się denerwować:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Chodziło o konkretny model i kolor,a tego na rynku brak,stąd moja decyzja o ,,mrówce,, dzisiaj ostrzegę każdego potencjalnego chętnego,aby omijał ten sklep szerokim łukiem


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

A łyżka na to: NIEMOŻLIWE:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Bo w mrówce nie robi się zakupów miałem podobną sytuację z płytkami czekałem i czekałem i się nie doczekałem a po za tym tam jest niby tanio ale to co w gazetce a cała reszta jest tak dołożona cenowo że się mózg lasujne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

do oburzonamama i tak zrob popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

ja chcialam kupic plytki. mowili ze ten rodzaj juz jest zamowiony wlasnie i beda za tydzien gora dwa. a juz miesiac minal. i plytek nadal nie ma.


zamaiwlam tez niedawno drzwi. facet zero orientacji. dziwie sie ze takiech ludzi przyjmuja. na zamowieniu napisal inna nazwe chociaz mowilam ze tych nie chce. na szczescie w pore sie zorientowalam i zmienil nazwe. bo dostalabym inne drzwi.
my wyliczylismy ze za drzwi zaplacimy 900 zl z kawalkiem a jemu nie wiadomo skad wyszlo 1500 zl.

bylo nas pare osob wiec wszyscy na siebie spojrzeliśmy skad ta cena. okazlo sie ze facet zle na kalkulatorze policzyl. potem wyszlo mu 1100.

i znowu w naszych wyliczenich sie nie zgadzalo. przeciez nam wyszlo 900 z czyms.
a juz mielismy zaliczke placic.

okazalo sie ze cena w sklepie jest inna niz faktyczna o czym facet nie poinformowal.

my wszystkiego pilnujemy ale sa tacy ludzie ktorzy nie zwrociliby uwagi i byc moze zaplacili za inny towar ( kolor model ) lub tez zaplacili by duzo wieksza cene bo sprzedawca nie poinformowal o tym ze cena katalogowa jest inna niz wisi w sklepie.

oj troche przebojow mielismy jak mieszkanie remontowalismy. np. nie potrafili plyty przeciac.

po tym co ten facet zrobil o malo nie poszlam na niego na skarge.
ja nie potrafie tego opisac. jakich ciemnakow przyjmuja w tym sklepie.

ostatni raz zamowilam tam cokolwiek.

teraz czekam na drzwi. mi mowili ze drzwi beda za 6 tygodni.

moze i tobie tez tak mowili??? bo u nich chyba tyl sie czeka???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Jak się łasicie na drzwi które kosztują 1000 zł bo szkoda wam dać 1600 i w zwyż z montażem w firmie która się tym zajmuje np. oknal, windows, domel alustic itp itd. to czekajcie dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Mrówka :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

tzn chcesz mi powiedziec ze skoro za drzwi zaplacilam 1000 zl to mam prawo zostac oszukana??

wiesz mi bardziej chodzi o niewiedze pracownikow. takich ciemniakow to jeszcze nie wiedzialam w zadnym sklepie.

ja mam czekac 6 tyg. czekam dopiero 2. zobaczymy co bedzie dalej.


jesli chodzi o towar to nie jest zly ale pracownicy zniechecaja swoja niewiedza to wstyd dla walsciciela firmy zeby oni niczego nie widzieli. przeciez tam kazdy ma swoj dzial i powinien miec pojecie co i w jakiej cenie sie znajduje na jego dziale. a przed wszystkim powinien zmienic cene w sklepie jesli jest nieaktualna. bo to jest troche jak oszustwo.


pytalam sie tez babki o karnisz do okna standard do bloku a ona dala mi za maly.
okazalo sie ze ten drugi karnisz bylby dobry. ona powinna o tym wiedziec. przeciez to sa takie podstawowe rzeczy.

jeszcze z taka niekompetencja i niewiedza nie spotkalam sie w zadnym sklepie.
za kazdym razem jestem coraz bardziej zniechecona tym sklepem.
powinni doszkalac pracownikow.

jeden jest tylko spoko facet kotry na swoim dziale wie bardzo duzo. starszy koles.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

masz problem napisz do przyjaciółki a nie użalasz się na forum 4lomza

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Po to jest forum !!!! Każdy wygadać się może incognito !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Jest takie przysłowie-tanie mięso psy jedzą.
Masz w Łomży kilka firm co robią solidne drewniane drzwi wewnętrzne i na zewnątrz.Po co szukać nie wiadomo gdzie jak masz na miejscu,bezpośrednio od producenta,a co w razie reklamacji by było to lepiej nie myśleć.
Moja rada jest następująca-omijaj pośredników z daleka a nie będziesz żałować tych wydanych ciężko zarobionych pieniążków.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

przeciez nikt tu nie pisze ze zaluje ze tamowil akurat te drzwi.

osoba ktora zalozyla temat pisze o oszustwie pracownikoc co do terminu.

a ja pisze o tym jakie ciemnogordy tam pracuja.

jesli chodzi o wyzalanie sie to tego nie robie tylko ostrzegam zeby sprawdzac wszystko na fakturach za co sie placi, co sie tam zamawia bo mozna przez przypadek dostac inny towar lub zaplacic inna cene niz sie spodziewalo.

ja wiem ze tu ludzie sa bardziej otwarci i pisza cos czeog w oczy by niegdy nie powiedzieli wiec nie przejmuje sie tym co pisza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Panda czy jak tam cię nazywają.Wyluzuj porcięta,pomyśl chwilkę zanim coś napiszesz.
Twoje wypociny są niezbyt zrozumiałe.O ci Ci chodzi?
Zanim naciśniesz przycisk-wyślij,przeczytaj

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Może nie każdego stać na drzwi za 1500zł, może chodzi o drzwi wewnętrzne?, a te za 900 to już są dobrej jakości.
Aczkolwiek te za 199zł też spełniają swoje zadanie, więc nie pieprzcie że ktoś żałuje kasy forumowi bogacze.

Ja kupiłam za tyle, ja za tyle a co do czego to gołębie w parku chleb wam rzucają taka bieda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

br1 ja jakoś rozumiem co panda ma na myśli i o czym pisze. Może to z tobą coś nie tak? Uczepiliście się ceny drzwi. A co ona ma do tematu, skoro chodzi o jakość obsługi?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

moi drodzy wlasciciel tonie w dlugach i nie ma pieniedzy na towar dla tego takie opoznienia. wiem to z pierwszej reki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

nie chciałem się odzywać wcześniej ale jednak czuje że powinienem bo pracowałem tam kilka miesięcy.
Proszę się nie dziwić że ludzie są nie kompetentni, ludzie zmieniają się tam co chwila, a Ci co pracują dłużej to mają wywalone bo podejście pracodawcy jest bardzo mało ciekawe i de motywujące.

Wiec nie ma się co dziwić pracodawcy że takich ludzi trzyma...on sam ich tak motywuje, dodatkowo nie ma za dużego wyjścia bo jak odejdą to kto tam przyjdzie pracować ?

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

fakty faktami nie czytam tego co napisalam. ale ktos z przecietnym IQ chyba moze zrozumiec o co chodzi.

przeciez jak rozmawiasz z kims to nikt zamin na glos nie powie nie uklada sobie zdan w myslach.

wychodzi na to ze masz ze soba problem. poza tym takie rzeczy ktore napisales ty pisze najczesciej osoba ktora chce odworcic uwage od tematu bo ma powody. np jest wlascicielem???????????????

poza tym mialam kolejna przygode z mrowka. przysiegam ze ostatni raz tam robie zakupy. chyba ze towar jest na miejscu.

mozliwe ze facet ma klopoty ale przeciez nie bedzie o tym wszem i wobec mowil. ale w chuiiiiiiiA ludzi tez nie moze robic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

halooooo !!!--proszę Państwa--proszę się nie ,,kłócić,, -;).Poruszono wiele wątków w tym jednym temacie:obsługa,oszustwo,byle jaki towar,nieterminowość.
Tylko dlaczego MY kupujący zawsze musimy dostać po *****...przecież to są nasze pieniądze i nieważne,czy to 1000 zł,czy 2000 zł.Skoro płacę,bo przecież nie kradnę to wymagam.Jak można być w tym kraju miłym,skoro każdy łaskie Ci robi,że obsłuży,a jak już weźmie kasę,to ignoruje,nie odbiera tel.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Jakie pieniądze, taka i obsługa hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

nie jest waznie jakie pieniadze. oni sa w sklepach dla nas.

niestety jak ktos robi remont to probuje jakos oszczedzic pieniadze.

nie kazdego stac na to zeby robis zakupy w najlepszych sklepach.

zamiast za drzwi za 1000 zaplacic 1600.
na jeden towar wyda 600 wiecej na inny 100 na nastepny 200 a kas leci.
towar w mrowce maja taki jak kazdy. tylko ta obsluga. tragedia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Do składania zażaleń są konkretne miejsca - choćby biuro kierownika sklepu gdzie powinna Pani zacząć a nie siać bzdury po forum podkopując dobre imię firmy na które ktoś pracował latami.
Bardzo przykro czyta się takie słowa tym bardziej,że my Polacy bardzo lubimy się nawzajem obgadywać, poniżać itd, im mniejsza miejscowość tym większa ludzka zawiść i niechęć.

Mrówka ma tysiące zadowolonych klientów rocznie ale onie nie wchodzą na forum pisać jak bardzo usatysfakcjonowani są obsługą, towarem lub czymkolwiek innym a wystarczy jedna osoba taka jak Pani żeby wywołać burzę i siać wokół plotki i pomówienia.
Dodam,że nie jestem związany z Mrówką a celem tego posta jest pokazać Państwu jak łatwo można kogoś posądzić, pomówić lub wręcz zrównać z ziemią. Zamiast pluć bezmyślnie jadem nauczmy się załatwiać sprawy po ludzku.

Pozdrawiam

ambasador_kultury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Sklep ze wszystkim to jak fachowiec od wszystkiego !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

ambasador...,,powiadasz,, kierownik?--a uważasz,że z kim toczę ,,walkę słowną,,od tygodni? z kasjerką,ze sprzedawcą?--właśnie z tym niby kierownikiem od siedmiu boleści,który nie ma pojęcia kiedy przyjeżdża towar,kiedy otrzymam drzwi i te,,kiedy,,w nieskończoność--ON NIE WIE NIC !!!--rozumiesz to ??


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Miałam identyczną sytuację, jak opisywana w wątku. Towar zamówiony, zaliczka pobrana, miesiąc czekania i informacja, że nie ma i nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

ambasador.

skad ty wiesz ze to co ja albo osoba ktora zakladala temat sieje bzdury???

to moge ci zapewnic ze to co pisze to swieta prawda.

poza tym zebys nie byl zwiazany z tym sklepem to nie pisalabys ze mrowka ma tysiace zadowolonych klientow. mrowka moze i ma tysiace klientow ale w lomzy bedzie miala ich coraz mniej. jak dalej bedzie przyjmowala debili do pracy.



wyobraz sobie ze ja nawet jestem prawie pewna kim ty jestes. ale przeciez danymi tu nie bede sypac.
jesli twoj pracodawca bedzie chcial sie tu utrzymac musi cos zrobic z pracownikami przed wszystkim.
jak mozna komus kit wcisnac ze cos bedzie za miesiac jak mija 2 miesiac z tego nie ma??? nie wiem ile czeka oburzonamama ale chyba czeka dosyc dlugo skoro tu postanowila napisac??

sracie po gaciach bo wasza niekompetencja niedotrzymywanie slowa zaczyna sie roznosic po okolicy.
towar jest ok jak pisalam juz cena tez przystepna ale co niektorzy z obslugi do odstrzalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Wyzywanie pracownikow od różnych jest nie ładne. To nie ich wina że pracują tyle że krótką, nie zdążą sie wdrożyć i przychodzą następni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

ambasador dobrze prawi. Nie podoba się to się idzie do szefostwa i się rozmawia. Przecież oprócz kierownika są jeszcze właściciele firmy czyli Państwo Podbielscy. Ale nie ! Najlepiej jest osr...ć kogoś na forum i się cieszyć ! Łomżyńska gówniana rzeczywistość ! i jeszcze wyzywać ludzi od debili ! Sam jestes debilem/debilką skoro zachowujesz się jak małe dziecko, które beczy i tupie nóżkami jak nie dostanie cukierka!
Podejrzewam że pracownik który dał ciała nieźle już "oberwał" od właścicieli ale niektórym mało ! może na stosie go spalić na Starym Rynku ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

przeciez jak nie pisze ze wszyscy to debile. czytaj wszystko co jest napisane zanim sie wypowiesz.

obrzonamama napisala ze juz byla w sklepie w swojej sprawie. a tu chce ostrzec przed mrówka i niedotrzymaniem terminow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Łomatko!!! Karnisz do okna standard w bloku! Z fotela spadłem! :D A na którym piętrze?? Bo to też ważne:D A tzksówkarzowi też pewnie mówisz "do domu!" i on Cię wiezie bez zbędnych pytań? Kumpel mi kiedyś opowiadał, że kiedyś klientka chciała kupić żarówkę. ale jaką?- on pyta, no normalną taką do dużego pokoju. To taka podstawowa rzecz przecież. Panda, to Ty byłaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

panda...dokładnie to miałam na myśli,jak i ludzi,którzy zostali tak samo oszukani jak ja,z tego co widzę nie jestem wyjątkiem,
czekam na dalsze wypowiedzi,kontakt oszukanych,poszkodowanych,bo w dzisiejszej dobie czasu,to karygodne,żeby powierzyć kasie w Mrówce swoje pieniądze za towar i nie wiedzieć gdzie on jest i kiedy będzie


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

na drzwi czekalam od sierpnia.

i tydzen temu dostalam wiadomosc ze drzwi nie bedzie. zaliczke mozna zabrac. jakie to wkurwiajace ze czlowiek czeka tyle czasu na towar a oni po takim czasie dopiero powiadamiaja!! poza tym dla mnie nie jest wyobrazalne zeby tak postapic z kilentem. zbywac tyle czasu po to zeby na koniec pozegnac z kwitkiem. nigdy w zyciu nie kupie od nich nic czego nie ma na miejscu.

o nich juz legendy krążą. opinie sobie zepsuli nie ma co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

ja zagadasz z maskotką mrówki - rabat 30 % !!!

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

Orientujecie się czy coś się zmieniło w tej kwestii?

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Mrówka,,-zamówienie drzwi

nie, Pan Tomasz skutecznie zniechęca do zakupów w dalszym ciągu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org