piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ostropest plamisty gdzie kupię?

Witam, gdzie w Łomży dostanę nasiona Ostropestu plamistego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostropest plamisty gdzie kupię?

witam, mam ostropest plamisty mielony i w ziarnach. Koszt 7,50 zł za opakowanie. Tel. 725395608

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostropest plamisty gdzie kupię?

Sylimarol ma w składzie, ewentualnie poszukaj w sklepie zielarskim na Ks. Anny.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostropest plamisty gdzie kupię?

Wydaje mi sie że jest to ten pospolity chwast zwany ostem, i z niego jest robiony sylimarol oraz inne leki na wątrobę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostropest plamisty gdzie kupię?

Witam,
jeśli szukasz dobrego ostropestu w fajnej cenie to ja kupuje tak http://kromed.net/produkt/861,ostropest-plamisty-ziarno-1-kg-agnex i jestem zadowolona. Starczy na bardzo długo i nie trzeba co chwilę latać do sklepu i do tego polski.

Pozdrawiam

Ania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostropest plamisty gdzie kupię?

Powinien być w każdej aptece, a jak nie mają to mogą zamówić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostropest plamisty gdzie kupię?

Ostropest obecnie można dostać praktycznie wszędzie. Zależy jeszcze do czego jest potrzebny i w jakiej formie. W aptece można także kupić czystą sylimarynę, czyli podstawowy składnik aktywny ostropestu plamistego. Znalazłam artykuł na temat ostropestu https://www.fit.pl/zdrowie/najwazniejsze-korzysci-ze-stosowania-ostropestu-plamistego/16396/ Moim zdaniem warto przeczytać i się trochę lepiej zorientować w jego właściwościach i zastosowaniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org